Орал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы № 27-12 "Орал қаласында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы Қағиданы бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 7 қыркүйектегі № 40-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 қазанда № 7-1-212 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 қарашадағы № 30-5 шешімімен
Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 25.11.2014 № 30-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 67 баптарын басшылыққа алып, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы Қағиданы бекіту туралы" 2010 жылғы 12 наурыздағы № 27-12 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-183 тіркелген, 2010 жылғы 29 сәуірдегі "Жайық үні" газетінде № 17 және 2010 жылғы 29 сәуірдегі "Пульс города" газетінде № 17 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Орал қаласында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасында:
9 тармақтағы "отбасының жиынтық табысына 30% мөлшерінде белгіленеді" деген сөздер "осы Қағиданың 8 тармағына сәйкес келеді" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Орал қалалық мәслихатының әлеуметтік мәселелер мен жастар ісі жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының
кезектен тыс 40-шы сессиясының
төрағасы                         Е. Қ. Бақтияр
Орал қалалық мәслихатының
хатшысы                          Ә. Қ. Истелюев

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 12 марта 2010 года № 27-12 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 7 сентября 2011 года № 40-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 октября 2011 года № 7-1-212. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 25 ноября 2014 года № 30-5
Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 25.11.2014 № 30-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь статьями 67 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске" от 12 марта 2010 года № 27-12 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-183, опубликованное 29  апреля 2010 года в газете "Жайық үні" № 17 и 29 апреля 2010 года в газете "Пульс города" № 17) следующие изменения:
в Правилах определения размера и порядка оказания  жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске, утвержденных указанным решением:
в пункте 9 слова "устанавливается в размере 30% к совокупному доходу семьи" заменить словами "соответствует пункту 8 настоящих Правил".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам и делам молодежи Уральского городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель 40-ой внеочередной
сессии Уральского городского
маслихата                        Е. К. Бактияр
Секретарь Уральского
городского маслихата             А. К. Истелюев