Бөкей ордасы ауданы Сайқын ауылдық округінің Ақанкөл-2 ауылында карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы Сайқын ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 21 қарашадағы № 43 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 қаңтарда № 7-4-125 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы Сайқын ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы Сайқын ауылдық округі әкімінің 2012.02.20 № 3 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Бөкей ордасы аудандық Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы Ж. Сұлтанғалиевтың 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 712 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Бөкей ордасы ауданы Сайқын ауылдық округінің Ақанкөл-2 ауылында ірі қара малының арасында қарасан ауруының шығуына байланысты карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Бөкей ордасы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бастығы Р. Зұлқашевке (келісім бойынша), Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті "Бөкей ордасы ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы С.Рамазановаға (келісім бойынша), Бөкей ордасы аудандық Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы Ж. Сұлтанғалиевке (келісім бойынша) ауыл тұрғындары мен ауыл шаруашылық жануарларының арасында аса қауіпті індеттің таралуын алдын алу мақсатында өз құзыреттері шегінде осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 30 қыркүйектен бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сайқын ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы, малдәрігері М. Төлегеновке жүктелсін.
Сайқын ауылдық округі әкімі      Ж. Батырханов
КЕЛІСІЛДІ:
Бөкей ордасы аудандық Бас
мемлекеттік ветеринариялық-
санитариялық инспекторы
_____________Ж. Сұлтанғалиев

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории села Аканкул-2 Сайхинского аульного округа Бокейординского района
Решение акима Сайхинского аульного округа Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 21 ноября 2011 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 января 2012 года № 7-4-125. Утратило силу - решением акима Сайхинского аульного округа Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2012 года № 3
Сноска. Утратило силу - Решением акима Сайхинского аульного округа Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 20.02.2012 № 3
Руководствуясь Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бокейординского района Ж. Султангалиева от 30 сентября 2011 года № 712 и с целью уничтожения очага инфекционной болезни животных, РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима в селе Аканкул-2 Сайхинского аульного округа Бокейординского района, в связи с возникновением заболевания эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать начальнику государственного учреждения "Бокейординская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" Р. Зулкашеву (по согласованию), начальнику государственного учреждения "Управления государственного санитарно-эпидемиологического надзора министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области" С. Рамазановой (по согласованию), главному государственному ветеринарно-санитарному инспектору Бокейординского района Ж. Султангалиеву (по согласованию) в целях предотвращения распространения особо опасных заболеваний среди населения и сельскохозяйственных животных в пределах своих компетенций принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Данное решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 30 сентября 2011 года.
4. Контроль за выполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима Сайхинского аульного округа, ветеринарного врача М. Тулегенова.
Аким Сайхинского
аульного округа                  Ж. Батырханов
СОГЛАСОВАНО:
Главный государственный
ветеринарно-санитарный
инспектор Бокейординского
района
_____________Ж. Султангалиев

22.11.2011 ж.
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы Министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция
комитетінің Бөкей ордасы
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________Р. Зұлқашев
25.11.2011 ж.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
Комитетінің Батыс Қазақстан
облысы бойынша департаменті
"Бөкей ордасы ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________С. Рамазанова
02.12.2011 ж.

22.11.2011 г.
Начальник государственного
учреждения "Бокейординская
районная территориальная
инспекция комитета
государственной инспекции
в агропромышленном комплексе
Министерства сельского
хозяйства"
_____________Р. Зулкашев
25.11.2011 г.
Начальник государственного
учреждения "Управление
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по Бокейординскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Западно-Казахстанской
области"
_____________С. Рамазанова
02.12.2011 г.