Жәнібек аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 ақпандағы N 22-2 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 маусымдағы N 32-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 шілдеде N 7-6-125 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 шілдеде N 5-2 шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2012.07.16 N 5-2 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексі, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек қөрсету туралы" 2010 жылғы 23 ақпандағы N 22-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-6-101 тіркелген, 2010 жылғы 9 сәуірде "Шұғыла" газетінде N 15 жарияланған) шешіміне төмендегі өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы шешім, 2011 жылғы 1 қантардан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылатын аталған шешімнің 1 тармағының 16) тармақшасын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Т. З. Кадимов
Аудандық мәслихат хатшысы        Т. З. Кадимов

О внесений изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 23 февраля 2010 года N 22-2 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 июня 2011 года N 32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 июля 2011 года N 7-6-125. Утратило силу - Решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 июля 2012 года N 5-2.
Сноска. Утратило силу - Решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.07.2012 N 5-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Закона Республики Казахстан "О нормативно правовых актах" от 24 марта 1998 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 23 февраля 2010 года N 22-2 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 7-6-101, опубликованно 9 апреля 2010 года в газете "Шұғыла" N 15), следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования, за исключением подпункта 16) пункта 1 данного решения, который распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии              Т. З. Кадимов
Секретарь районного маслихата    Т. З. Кадимов