Казталов ауданы Жалпақтал ауылдық округі Жалпақтал ауылының Анесов көшесіне шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 ақпандағы N 17 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 16 наурызда N 7-8-123 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 84 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 12.04.2011 № 84 қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағы 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағы 9) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы Министрлігі Агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Казталов аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2011 жылғы 20 қаңтардағы N 43 ұсынысы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара малынан құтыру ауруы пайда болуына байланысты, Казталов ауданы Жалпақтал ауылдық округі Жалпақтал ауылының Анесов көшесіне шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгіленсін.
2. Шектеудің шарттары бойынша шараларды жүзеге асыру Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы Министрлігі Агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Казталов аудандық аумақтық инспекциясына (келісім бойынша) және Казталов Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Казталов ауданы бойынша мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасына (келісім бойынша) ұсынылсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4.Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. И. Құтқожинге жүктелсін.
Аудан әкімі                      Т. Сапаров
КЕЛІСІЛДІ:
ҚР АШМ АӨҚ мемлекеттік
инспекция комитетінің
Казталов аудандық
аумақтық инспекциясының
бастығы
_____________Малахов Арген Сәбитұлы
14.02.2011 ж.
БҚО бойынша ҚР ДСМ МСЭҚ
Комитеті Департаментінің
Казталов ауданы бойынша
МСЭҚ басқарма бастығы
_____________Хайдаров Талған Қалиханұлы
14.02.2011 ж.

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий по улице Анесова поселка Жалпактал Жалпакталского сельского округа Казталовского района
Решение акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2011 года N 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 марта 2011 года N 7-8-123. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2011 года № 84
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 12.04.2011 № 84
В соответствии со статьей 31 пунктом 1 подпунктом 18) Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 пунктом 2 подпунктом 9) Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Казталовской районной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан N 43 от 20 января 2011 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с заболеванием бешенства крупного рогатого скота, установить по улице Анесова поселка Жалпактал Жалпакталского сельского округа Казталовского района ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий.
2. Рекомендовать Казталовской районной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (по согласованию) и управлению государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Казталовскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области (по согласованию) принять меры согласно ограничительных мероприятий.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кутхожина Н. И.
Аким района                      Т. Сапаров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Казталовской
районной территориальной
инспекции Комитета
государственной инспекции
в АПК МСХ РК
_____________Малахов Арген Сабитович
14.02.2011 г.
Начальник управления
ГСЭН по Казталовскому
району Департамента
Комитета ГСЭН МЗ РК по ЗКО
_____________Хайдаров Талгат Калиханович
14.02.2011 г.