Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 сәуірдегі № 80 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 мамырда № 7-10-104 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 469 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 21.12.2016 № 469 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Сырым аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Батырниязовқа жүктелсін.
Аудан әкімі Е. Нысангалиев

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2011 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 мая 2011 года № 7-10-104. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 469
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 21.12.2016 № 469 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Сырымский районный отдел занятости и социальных программ" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сырымского района Батырниязова Ж. Ж.
Аким района Е. Нысангалиев