"Консулдық іс-әрекеттерді жасау үшін алынатын консулдық алымдар ставкаларының, сонымен қатар жеделдік үшін консулдық алым ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы – Сыртқы істер министрінің 2010 жылғы 14 шілдедегі № 08-1-1-1/249 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2012 жылғы 22 тамыздағы № 8-1-1-1/352 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 24 қыркүйекте № 7923 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 11-1-4/227 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Сыртқы істер министрінің 20.05.2019 № 11-1-4/227 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 552-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Консулдық іс-әрекеттерді жасау үшін алынатын консулдық алымдар ставкаларының, сонымен қатар жеделдік үшін консулдық алым ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы – Сыртқы істер министрінің 2010 жылғы 14 шілдедегі № 08-1-1-1/249 бұйрығына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6372 тіркелді; "Казахстанская правданың" 2010 жылдың 6 қарашасындағы № 295-296 (26356-26357) санында; 2010 жылдың 9 қарашасындағы № 297-299 (26358-26360) санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
31-қосымшасында "Қазақстан Республикасының визаларын беру" 2-тарауы мынадай редакцияда жазылсын:
"
2. Қазақстан Республикасының визаларын беру
4.
Шетелдiк дипломатиялық өкiлдiкке немесе консулдық мекемеге виза беру туралы нотаны әзірлеу және басып шығару
15 АҚШ доллары
5.
Инвесторлық виза
Бір мәртелік виза және оның мерзімін ұзарту
тегін
Екі мәртелік виза және оның мерзімін ұзарту
тегін
Үш мәртелік виза және оның мерзімін ұзарту
тегін
Көп мәртелік виза және оның мерзімін ұзарту
тегін
6.
Іскерлік виза
Бір мәртелік виза және оның мерзімін ұзарту
160 АҚШ доллары
Екі мәртелік виза және оның мерзімін ұзарту
160 АҚШ доллары
Үш мәртелік виза және оның мерзімін ұзарту
160 АҚШ доллары
Көп мәртелік виза және оның мерзімін ұзарту
160 АҚШ доллары
7.
Жеке виза
Бір мәртелік виза
240 АҚШ доллары
Екі мәртелік виза
240 АҚШ доллары
Үш мәртелік виза
240 АҚШ доллары
8.
Туристік виза
Бір мәртелік виза
160 АҚШ доллары
Екі мәртелік виза
160 АҚШ доллары
Үш мәртелік виза
160 АҚШ доллары
9.
Миссионерлік виза
Бір мәртелік виза
190 АҚШ доллары
Екі мәртелік виза
190 АҚШ доллары
Үш мәртелік виза
190 АҚШ доллары
Көп мәртелік виза
190 АҚШ доллары
10.
Оқу визасы
Бір мәртелік виза
160 АҚШ доллары
Екі мәртелік виза
160 АҚШ доллары
Үш мәртелік виза
160 АҚШ доллары
Көп мәртелік виза
160 АҚШ доллары

О внесении изменения в приказ Государственного секретаря – Министра иностранных дел Республики Казахстан от 14 июля 2010 года № 08-1-1-1/249 "Об утверждении размеров ставок консульских сборов, взимаемых за совершение консульских действий, а также ставок консульского сбора за срочность"
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 22 августа 2012 года № 08-1-1-1/352. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 сентября 2012 года № 7923. Утратил силу приказом Министра иностранных дел Республики Казахстан от 20 мая 2019 года № 11-1-4/227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра иностранных дел РК от 20.05.2019 № 11-1-4/227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 552 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 14 июля 2010 № 08-1-1-1/249 "Об утверждении размеров ставок консульских сборов, взимаемых за совершение консульских действий, а также ставок консульского сбора за срочность" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6372, опубликован: "Казахстанская правда" от 6 ноября 2010 года за № 295-296 (26356-26357); от 9 ноября 2010 года за № 297-299 (26358-26360), следующее изменение:
в приложении 31 к указанному приказу главу 2 "Выдача виз Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"
2. "Выдача виз Республики Казахстан"
4.
Составление и печатание ноты в иностранное
дипломатическое представительство или консульское
учреждение о выдаче визы
15 долларов США
5.
Инвесторская виза
Однократная виза и их продление
бесплатно
Двукратная виза и их продление
бесплатно
Трехкратная виза и их продление
бесплатно
Многократная виза и их продление
бесплатно
6.
Деловая виза
Однократная виза и их продление
160 долларов США
Двукратная виза и их продление
160 долларов США
Трехкратная виза и их продление
160 долларов США
Многократная виза и их продление
160 долларов США
7.
Частная виза
Однократная виза
240 долларов США
Двукратная виза
240 долларов США
Трехкратная виза
240 долларов США
8.
Туристская виза
Однократная виза
160 долларов США
Двукратная виза
160 долларов США
Трехкратная виза
160 долларов США
9.
Миссионерская виза
Однократная виза
190 долларов США
Двукратная виза
190 долларов США
Трехкратная виза
190 долларов США
Многократная виза
190 долларов США
10.
Виза на учебу
Однократная виза
160 долларов США
Двукратная виза
160 долларов США
Трехкратная виза
160 долларов США
Многократная виза
160 долларов США

10-1.
Емдеу визасы
Бір мәртелік виза
160 АҚШ доллары
Екі мәртелік виза
160 АҚШ доллары
10-2.
Жұмыс визасы
Бір мәртелік виза
190 АҚШ доллары
Екі мәртелік виза
190 АҚШ доллары
Үш мәртелік виза
190 АҚШ доллары
Көп мәртелік виза
190 АҚШ доллары
10-3.
Тұрақты тұруға виза
Бір мәртелік виза
160 АҚШ доллары
Екі мәртелік виза
160 АҚШ доллары
10-4.
Транзиттік виза
Бір мәртелік виза
160 АҚШ доллары
Екі мәртелік виза
160 АҚШ доллары
Үш мәртелік виза
160 АҚШ доллары
10-5.
Ескі паспортты жаңа паспортқа ауыстыру кезінде визаны қайта беру
160 АҚШ доллары
".
2. Осы бұйрық оны алғаш ресми жариялаған күннен кейінгі күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Е. Қазыханов

10-1.
Виза на лечение
Однократная виза
160 долларов США
Двукратная виза
160 долларов США
10-2.
Виза на работу
Однократная виза
190 долларов США
Двукратная виза
190 долларов США
Трехкратная виза
190 долларов США
Многократная виза
190 долларов США
10-3.
Виза на постоянное жительство
Однократная виза
160 долларов США
Двукратная виза
160 долларов США
10-4.
Транзитная виза
Однократная виза
160 долларов США
Двукратная виза
160 долларов США
Трехкратная виза
160 долларов США
10-5.
Повторная выдача визы при замене старого паспорта
на новый паспорт
160 долларов США
".
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Е. Казыханов