Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 19 маусымдағы № А-5/244 "Атбасар", "Восточный", "Бұланды", "Ерейментау" зоологиялық мемлекеттік табиғи кіші қорықтарының аумағында шаруашылық қызметті шектеу туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 1 маусымдағы № А-7/273 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 маусымда № 3433 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы» Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңына, «Қарағанды және Ақмола облыстарының жекелеген мемлекеттік мекемелерінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 247 қаулысына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 19 маусымдағы № А-5/244 «Атбасар», «Восточный», «Бұланды», «Ерейментау» зоологиялық мемлекеттік табиғи кіші қорықтарының аумағында шаруашылық қызметті шектеу туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3256 болып тіркелген, 2008 жылғы 22 шілдедегі «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«Атбасар», «Восточный», «Бұланды» зоологиялық мемлекеттік табиғи кіші қорықтарының аумағында шаруашылық қызметті шектеу туралы»;
1-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. «Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 69-бабы, 1-тармағындағы 2) тармақшаға сәйкес, «Атбасар», «Восточный», «Бұланды» зоологиялық мемлекеттік табиғи қорықтардың аумағында жер учаскелері иегерлерінің және жер пайдаланушылардың шаруашылық жүргізу қызметіне шектеу қойылсын.»;
2 - тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2. Атбасар, Еңбекшілдер аудандарының әкімдіктері, "Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Атбасар", "Восточный", "Бұланды" зоологиялық мемлекеттік табиғи кіші қорықтардың аумағында:
жер телімдерінің иегерлері мен жер пайдаланушылардың жер телімдеріне ауыртпалықтарды белгілеу бойынша;
барлық жер телімдерінің иегерлері мен жер пайдаланушыларды шаруашылық қызмет шектеулердің енгізілуімен таныстыру бойынша қажетті шаралар қолдансын.».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.Қ. Айтмұхаметовке жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 19 июня 2008 года № А-5/244 "Об ограничении хозяйственной деятельности на территории зоологических государственных природных заказников "Атбасарский", "Восточный", "Буландынский", "Ерейментауский"
Постановление акимата Акмолинской области от 1 июня 2012 года № А-7/273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 июня 2012 года № 3433
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года «Об особо охраняемых природных территориях», постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 247 «О некоторых вопросах отдельных государственных учреждений Карагандинской и Акмолинской областей», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об ограничении хозяйственной деятельности на территории зоологических государственных природных заказников «Атбасарский», «Восточный», «Буландынский», «Ерейментауский» от 19 июня 2008 года № А-5/244 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3256, опубликовано 22 июля 2008 года в газетах «Арка ажары» и «Акмолинская правда») следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об ограничении хозяйственной деятельности на территории зоологических государственных природных заказников «Атбасарский», «Восточный», «Буландынский»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Установить на территории зоологических государственных природных заказников «Атбасарский», «Восточный», «Буландинский» ограничения хозяйственной деятельности собственников земельных участков и землепользователей в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 69 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года «Об особо охраняемых природных территориях».»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Акиматам Атбасарского, Енбекшильдерского районов, государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области" на территории зоологических государственных природных заказников "Атбасарский", "Восточный", "Буландинский" принять необходимые меры:
по установлению обременений на земельные участки собственников и землепользователей;
по ознакомлению с введением ограничений хозяйственной деятельности собственников земельных участков, землепользователей.».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Айтмухаметова К.К.

3. Осы қаулы Ақмола облысы әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     Қ.Қожамжаров

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   К.Кожамжаров