Жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 4 мамырдағы № А-5/180 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 31 мамырда № 1-2-166 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № а-4/181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 18.04.2016 № а-4/181 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-5), 5-6) тармақшасына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыздағы мөлшерінде қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыздағы мөлшерінде интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
3. Степногорск қаласы әкімдігінің "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2011 жылғы 10 мамырдағы № А-5/163 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-2-143 тіркелген, 2011 жылғы 9 маусымда "Степногорск Ақшамы" және "Вечерний Степногорск" газеттерінде жарияланған) қаулысы күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә. Сәдуақасоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі А.Никишов

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройста
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 4 мая 2012 года № А-5/180. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 31 мая 2012 года № 1-2-166. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 18 апреля 2016 года № а-4/181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 18.04.2016 № а-4/181 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
3. Постановление акимата города Степногорска "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" от 10 мая 2011 года № А-5/163 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-143, опубликовано 9 июня 2011 года в газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") признать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска А.Никишов