2012 жылғы Аршалы ауданындағы халықтың мақсатты топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № А-45 қаулысы. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 1 наурызда № 1-4-201 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2 тармақшасына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылғы Аршалы ауданындағы халықтың мақсатты топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1)тұлғалар, ұзақ уақыт жұмыс істемеген (үш ай және одан артық);
2) 21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар;
3) маусымдық және уақытша жұмыстардан мерзімінің аяқталуына байланысты босатылған тұлғалар;
4) техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарын бітіруші түлектер санатындағы жастар;
5) адам ағзасындағы қорғаныс қабілеті жетіспейтін және қорғаныс қабілетінің төмендеуі салдарының қоздырғышын жұқтырғандар;
6) әлеуметтік-психологиялық оңалту курсынан өткен есірткіге тәуелді тұлғалар.
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2012.06.18 № А-243(ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары Б.Т.Ақшинеевке жүктеледі.
3. Аршалы ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап өз күшіне енеді және арнайы жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Маржықпаев Е.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Аршалынского района на 2012 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 1 февраля 2012 года № А-45. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 1 марта 2012 года № 1-4-201
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения Аршалынского района на 2012 год:
1) лица, длительно не работающие (три месяца и более);
2) молодежь в возрасте от 21 до 29 лет;
3) лица, уволенные в связи с завершением сроков сезонных и временных работ;
4) молодежь из числа выпускников организаций технического и профессионального образования;
5) инфицированные вирусом иммунодефицита человека и синдромом приобретенного иммунодефицита;
6) наркозависимые лица, прошедшие курс социально-психологической реабилитации.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 18.06.2012 № А-243(вводится в действие со дня официального опубликования)
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района Акшинеева Б.Т.
3. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                         Е.Маржикпаев