Астрахан ауданында 2013 жылда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 468 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 қаңтарда № 3589 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 720 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданында 2013 жылда қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Астрахан ауданы бойынша 2013 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты шарттары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері, оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, сұраныстар мен ұсыныстар анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімінің орынбасары М.Қ.Қожахметке жүктелсін.
4. Аудан әкімдігінің қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы
Астрахан ауданының
қорғаныс істер жөніндегі
біріккен бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С.Қантеміров
«Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі
Ақмола облысы
Әділет Департаменті
Астрахан ауданының
Әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С.Шойбеков
«Қазақстан Республикасының
ішкі істер Министрлігі
Ақмола облысының ішкі істер
департаменті
Астрахан аудандық
ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Д.Бекболатов
Ақмола облысы
денсаулық сақтау басқармасы
жанындағы
«Астрахан орталық аудандық
ауруханасы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының бас дәрігері                  Е.Құрманов
Астрахан ауданы
2012 жылы 10.12 № 468
әкімдігінің қаулысына
қосымша
2013 жылы Астрахан ауданы бойынша ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты шарттары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері мен оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарына сұраныс және ұсыныстар
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары
1
«Астрахан ауданының Астрахан ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
Аудан орталығын көркейту және тазарту, көгалдандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
2055 үй
264000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
2
«Астрахан ауданының Жалтыр ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
Округтің елді мекендерін көркейту және тазарту, көгалдандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
1702 үй
240000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
3
«Астрахан ауданының Старый Колутон ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің елді мекендерін көркейту және тазарту, көгалдандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
4
«Астрахан ауданының Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің елді мекендерін көркейту және тазарту, көгалдандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
5
«Астрахан ауданының Новочеркаск ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің елді мекендерін көркейту және тазарту, көгалдандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
6
«Астрахан ауданының Николаев ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің елді мекендерін көркейту және тазарту, көгалдандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
7
«Астрахан ауданының Колутон ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің елді мекендерін көркейту және тазарту, көгалдандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
8
«Астрахан ауданының Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің елді мекендерін көркейту және тазарту, көгалдандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
9
«Астрахан ауданының Первомай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің елді мекендерін көркейту және тазарту, көгалдандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
10
«Астрахан ауданының Бесбидайық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің елді мекендерін көркейту және тазарту, көгалдандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
72000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
11
«Астрахан ауданының Острогорск ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің елді мекендерін көркейту және тазарту, көгалдандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
72000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
12
«Астрахан ауданының Жарсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің елді мекендерін көркейту және тазарту, көгалдандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
13
«Астрахан ауданының Каменка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің елді мекендерін көркейту және тазарту, көгалдандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
14
«Астрахан ауданының Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің елді мекендерін көркейту және тазарту, көгалдандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
15
«Астрахан ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
16
Астрахан ауданының «Қаржы және экономика бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
17
«Ақмола облысы Астрахан ауданының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
18
Астрахан ауданының «Білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
19
Астрахан ауданының «Кәсіпкерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
20
Астрахан ауданының «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
21
Астрахан ауданының «Сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
22
Астрахан ауданының «Құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
23
Астрахан ауданының «Ауыл шаруашылық және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
24
Астрахан ауданының
«Ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
25
Астрахан ауданының «Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
26
Астрахан ауданының «Ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
27
Астрахан ауданының «Дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
28
Астрахан ауданының «Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
Қолданыс-тағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
29
«Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі
Ақмола облысы Әділет Департаменті
Астрахан ауданының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
30
«Қазақстан Республикасының ішкі істер министрлігі Ақмола облысы ішкі істер департаменті Астрахан аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
31
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Астрахан орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шартқа сәйкес
кестенің жалғасы
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру
көздері
Сұраныс
Ұсыныстар
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
8
25
8
25
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
5
20
5
20
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
14
14
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
14
14
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
14
14
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
14
14
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
10
10
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
10
10
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
14
14
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
6
6
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
6
6
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
3
3
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
3
3
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
3
3
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
1
1
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
1
1
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
1
1
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
1
1
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
1
1
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
1
1
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудандық бюджет
1
1
Ең төменгі жалақы
мөлшері
Аудандық бюджет
1
1
Ең төменгі жалақы
мөлшері
Аудандық бюджет
1
1

Об организации общественных работ в Астраханском районе в 2013 году
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 10 декабря 2012 года № 468. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2013 года № 3589
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Астраханском районе в 2013 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников, источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы по Астраханскому району на 2013 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Астраханского района Кожахмет М.К.
4. Постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Объединенный отдел по делам обороны
Астраханского района
Акмолинской области»                       С.Кантемиров
Начальник
государственного учреждения
«Управление юстиции
Астраханского района
Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      С.Шойбеков
Начальник
государственного учреждения
«Отдел внутренних дел
Астраханского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Д.Бекболатов
Главный врач
государственного коммунального
предприятия на праве
хозяйственного ведения
«Астраханская центральная
районная больница»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области                        Е.Курманов
Приложение
к постановлению акимата
Астраханского района
от 10.12.2012 года
№ 468
Перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников, источники их финансирования, спрос и предложения на общественные работы по Астраханскому району на 2013 год
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
Конкретные условия общественных работ
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Астраханского сельского округа Астраханского района»
Подворный обход населения
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение районного центра
2055 дворов
264000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалтырского сельского округа Астраханского района»
Подворный обход населения
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
1702 дворов
240000 квадратных
метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Староколутонского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
168000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылжарского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
168000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Новочеркасского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
168000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Николаевского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
168000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Колутонского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
120000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
120000 квадратных
метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
168000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Бесбидаикского сельского округа Астраханского района"
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
72000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Острогорского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
72000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Жарсуатского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
36000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Каменского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
36000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Узункольскогосельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
36000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Астраханского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
16
Государственное учреждение «Отдел экономики и финансов» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
17
Государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны Астраханского района Акмолинской области»
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
18
Государственное учреждение «Отдел образования» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
19
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
20
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
21
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
22
Государственное учреждение «Отдел строительства» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
23
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
24
Государственное учреждение «Отдел ветеринарии» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
25
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
26
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
27
Государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
28
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
29
Государственное учреждение «Управление юстиции Астраханского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
30
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Астраханского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
31
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Астраханская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
продолжение таблицы
Размеры оплаты труда участников
Источники их финансирования
Спрос
Источник финансирования
Предложения
минимальная заработная плата
Районный бюджет
8
25
8
25
минимальная заработная плата
Районный бюджет
5
20
5
20
минимальная заработная плата
Районный бюджет
14
14
минимальная заработная плата
Районный бюджет
14
14
минимальная заработная плата
Районный бюджет
14
14
минимальная заработная плата
Районный бюджет
14
14
минимальная заработная плата
Районный бюджет
10
10
минимальная заработная плата
Районный бюджет
10
10
минимальная заработная плата
Районный бюджет
14
14
минимальная заработная плата
Районный бюджет
6
6
минимальная заработная плата
Районный бюджет
6
6
минимальная заработная плата
Районный бюджет
3
3
минимальная заработная плата
Районный бюджет
3
3
минимальная заработная плата
Районный бюджет
3
3
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
1
1
минимальная заработная плата
Районный бюджет
1
1
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
1
1
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
1
1
минимальная заработная плата
Районный бюджет
1
1
минимальная заработная плата
Районный бюджет
1
1
минимальная заработная плата
Районный бюджет
1
1
минимальная заработная плата
Районный бюджет
1
1
минимальная заработная плата
Районный бюджет
1
1