Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № А-2/57 "Ерейментау ауданында мүгедектер үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қазандағы № А-10/525 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 қарашада № 3488 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 1 сәуірдегі № а-4/126 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 1 сәуірдегі № а-4/126 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-2), 5-5), 5-6) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ерейментау ауданында мүгедектер үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № А-2/57 қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеудің № 1-9-168 тізілімінде тіркелген, аудандық "Ереймен" газетінде 2011 жылғы 26 наурызда, және аудандық "Ерейментау" газетінде 2011 жылғы 26 наурызда жарияланған) келесi өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының тақырыбы келесi редакцияда жазылсын:
"Ерейментау ауданында мүгедектер үшін, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдар үшiн, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бiтiрушi кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы";
көрсетiлген қаулының 1 тармағы келесi редакцияда жазылсын:
"1. Ерейментау ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз көлемінде, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдар үшiн, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бiтiрген кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының екі пайызы көлемінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Қ.Көшкінбаевқа жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата Ерейментауского района от 21 февраля 2011 года № А-2/57 "Об установлении в Ерейментауском районе квоты рабочих мест для инвалидов, для лиц освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 18 октября 2012 года № А-10/525. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 ноября 2012 года № 3488. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 1 апреля 2016 года № а-4/126
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 01.04.2016 № а-4/126 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктами 5-2), 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ерейментауского района "Об установлении в Ерейментауском районе квоты рабочих мест для инвалидов, для лиц освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" от 21 февраля 2011 года № А-2/57 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-168, опубликовано 26 марта 2011 года в районной газете "Ереймен", 26 марта 2011 года в районной газете "Ерейментау") следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об установлении в Ерейментауском районе квоты рабочих мест для инвалидов, для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Установить в Ерейментауском районе квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест, для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере двух процентов от общей численности рабочих мест.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.К.Кушкунбаева.

3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қалжанов

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Калжанов