Мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан 3 пайыздық көлемінде жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № А-12/384 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 желтоқсанда № 3558 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № а-2/32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 18.02.2016 № а-2/32 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 27.09.2013 № А-6/285 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан 3 пайыздық көлемінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары О.Т.Ахметоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Садуақасұлы

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере 3 процентов от общей численности рабочих мест
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 21 декабря 2012 года № А-12/384. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 декабря 2012 года № 3558. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 18 февраля 2016 года № а-2/32
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 18.02.2016 № а-2/32 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Енбекшильдерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 27.09.2013 № А-6/285 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере 3 процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметову О.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Садуақасұлы