Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 маусымдағы № 388 қаулысы. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 шілдеде № 1-14-186 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 48 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 23.01.2015 № 48 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-5) тармақшасына сәйкес Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 30.09.2013 № 583 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының квотасы үш пайыз көлемінде белгіленсін.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі Е.Маржықпаев

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 25 июня 2012 года № 388. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 10 июля 2012 года № 1-14-186. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 23 января 2015 года № 48
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 23.01.2015 № 48 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 30.09.2013 № 593 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, в размере трех процентов.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Зерендинского района Е.Маржикпаев