"Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 14 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 9 ақпанда № 3386 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 мамырдағы № 43 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облыстық мәслихатының 17.05.2021 № 43 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне экологиялық мәселелер бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 3 желтоқсандағы № 505-IV Заңының 1-бабының 4-тармағына, "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV Кодексiнің 495-бабының 9-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3349 тіркелген, 2011 жылғы 6 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 1-2 жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1-тармағының 2 абзацы, "6" санынан кейін "6-1" сандарымен толықтырылсын;
шешімге қосымшадағы:
6-тармақтың 1.3.7 тармақшасы - алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Күкіртті орналастырғаны үшін төлемақы ставкалары бір тонна үшін 7,54 АЕК-ті құрайды".
2. Мәслихаттың осы шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Облыстықмәслихаттың хатшысы
Қ.ЕЛУБАЕВ С.ҚАЛДЫҒҰЛОВА

О внесении изменения и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду"
Решение маслихата Актюбинской области от 25 января 2012 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 февраля 2012 года № 3386. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 17 мая 2021 года № 43
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 17.05.2021 № 43 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с пунктом 4 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 3 декабря 2011 года № 505-IV "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по экологическим вопросам", пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3349, опубликованное 6 января 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" № 1-2) следующее изменение и дополнения:
абзац 2 пункта 1 решения, после цифры "6" дополнить цифрами "6-1";
в приложении к решению:
подпункт 1.3.7. пункта 6 – исключить;
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Ставки платы за размещение серы составляют 7,54 МРП за одну тонну".
2. Настоящее решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Секретарьобластного маслихата
К.ИЛЮБАЕВ С.КАЛДЫГУЛОВА