Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 280 "2012-2014 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 ақпандағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 ақпанда № 3-2-128 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 96 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 29.04.2013 № 96 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» № 148 Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 104106 баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 280 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-126 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарында аудандық «Жаңалық жаршысы» газетінің № 3 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 851 195,0» деген сандар «3 851 862,0» деген сандарымен ауыстырылсын
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
«3 405 535,0» деген сандар «3 406 202,0» деген сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшасында:
шығындар
«3 851 195,0» деген сандар «3 919 429,2» деген сандарымен ауыстырылсын
3) тармақшасында:
таза бюджеттік несие беру
«13671,0» деген сандар «12338,0» деген сандарымен ауыстырылсын
оның ішінде:
бюджеттік несиелердерді өтеу
«891,0» деген сандар «2224,0» деген сандарымен ауыстырылсын
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
«-13671,0» деген сандар «-79905,2» деген сандарымен ауыстырылсын
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«13671,0» деген сандар «79905,2» деген сандарымен ауыстырылсын

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 280 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 10 февраля 2012 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 февраля 2012 года № 3-2-128. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 29 апреля 2013 года № 96
Сноска. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 29.04.2013 № 96.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьи 104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 20 декабря 2011 года № 280 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-2-126, опубликованное 19 января 2012 года в районной газете «Жаналык жаршысы» за № 3), следующие изменения и дополнения:
1. пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры «3 851 195,0» заменить цифрами «3 851 862,0»
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры «3 405 535,0» заменить цифрами «3 406 202,0»
в подпункте 2)
затраты
цифры «3 851 195,0» заменить цифрами «3 919 429,2»
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование
цифры «13671,0» заменить цифрами «12338,0»
в том числе:
погашение бюджетных кредитов
цифры «891,0» заменить цифрами «2224,0»
в подпункте 5)
дефицит бюджета
цифры «-13671,0» заменить цифрами «-79905,2»
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета
цифры «13671,0» заменить цифрами «79905,2»

005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1505,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1850000,0
004
Жалпы білім беру
1828036,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
9457,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1877,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
10630,0
09
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
193511,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
173250,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
173250,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
20261,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
2856,0
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
2258,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз (қамқоршы) қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13047,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2100,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
142163,0
02
Әлеуметтік көмек
122766,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4672,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4672,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
118094,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35096,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11989,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
634,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31459,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29107,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1505,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1850000,0
004
Общеобразовательное обучение
1828036,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
9457,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1877,0
064
Увеличение размеры доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
10630,0
09
Прочие услуги в области образования
193511,0
466
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
173250,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
173250,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
20261,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
2856,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2258,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
13047,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2100,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
142163,0
02
Социальная помощь
122766,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4672,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4672,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
118094,0
002
Программа занятости
35096,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11989,0
005
Государственная адресная социальная помощь
634,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31459,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
29107,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

37809,0
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
37594,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа тілдерін дамыту
215,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
7375,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5375,0
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2000,0
09
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
11225,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4744,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4744,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6481,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6266,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
215,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
54119,2
01
Ауыл шаруашылығы
20449,2
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
14072,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12472,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1600,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
6377,2
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6377,2
06
Жер қатынастары
6260,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6260,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6260,0
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзгеде қызметтер
27410,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
27410,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
27410,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7299,0
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7299,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7299,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мкендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

37809,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
37594,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
215,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7375,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5375,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2000,0
09
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
11225,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4744,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4744,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6481,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6266,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
215,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
54119,2
01
Сельское хозяйство
20449,2
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
14072,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
12472,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1600,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
6377,2
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6377,2
06
Земельные отношения
6260,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6260,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6260,0
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
27410,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
27410,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
27410,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7299,0
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7299,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7299,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)