Жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 64 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 сәуірде № 3-2-133 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 6 маусымдағы № 127 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық әкімдігінің 2012.06.06 № 127 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 және 18-2 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 «Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасын бекіту туралы» Қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын беретін жұмыс берушілердің ұсынылған тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Меншік түрлеріне қарамастан жұмыс берушілерге 6 айға дейінгі мерзімге 26000 теңге көлімінде жалақыны субсидиялай отырып, жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыруға «Әйтеке би аудандық жұмыспен қамту орталығының» мемлекеттік мекемесімен келісім-шартқа отыру ұсынылсын.
3. «Әйтеке би аудандық жұмыспен қамту орталығы» мемлекеттік мекемесі уәкілетті органда жұмыссыз ретінде тіркелген 29 жасқа дейінгі түлектерді бағыттасын.

Об организации молодежной практики
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 5 апреля 2012 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 апреля 2012 года № 3-2-133. Утратило силу постановлением акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 6 июня 2012 года № 127
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 06.06.2012 № 127.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 7 и 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, представляющих рабочие места для прохождения молодежной практики, согласно приложению.
2. Рекомендовать работодателям, независимо от их форм собственности, заключать договора с государственным учреждением «Центр занятости Айтекебийского района» на организацию рабочих мест для прохождения молодежной практики сроком до 6 месяцев с субсидированием заработной платы в размере 26000 тенге.
3. Государственному учреждению «Центр занятости Айтекебийского района» направлять выпускников, зарегистрированных в уполномоченном органе в качестве безработных в возрасте не старше 29 лет.

4. 451-002-103-149 «Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансфеттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейту» бюджеттік бағдарламасының қаржыландыру көзі анықталсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Рахметовке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан Әкімі:                                А.Бердалин
Әйтеке би ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 5 сәуірдегі
№ 64 қаулысына
Қосымша
Жастар практикасын өтуді ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Мекеме атауы
Айлық еңбек ақысының көлемі
Жұмыс орындарының жоспарлы саны
Жастар практикасының жоспарлы ұзақтығы (ай)

4. Определить источником финансирования бюджетную программу за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 451-002-103-149 «Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета».
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя района Рахметова Т.Б.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2012 года.
Аким района:                                А.Бердалин
Приложение к постановлению
акимата Айтекебийского района
№ 64 от 5 апреля 2012 года
Перечень работодателей, представляющих рабочие места для прохождения молодежной практики
Наименование предприятия
Размер месячной заработной платы
Планируемое количество рабочих мест
Планируемая продолжител
ьность молодежной практики (месяцев)