Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдары мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 тамыздағы № 29 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 тамызда № 3-4-152 тіркелді. Күші жойылды - (Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 шілдедегі № 04-13/100 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 01.07.2013 № 04-13/100 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Байғанин ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдары мамандарына отын сатып алу үшін аудандық бюджет қаражаты есебінен 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы:                           Н.Шекеева
Мәслихат хатшысы:                          Б.Турлыбаев

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 8 августа 2012 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 августа 2012 года № 3-4-152. Утратило силу - (письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 1 июля 2013 года № 04-13/100)
Сноска. Утратило силу - (письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 01.07.2013 № 04-13/100).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 «О государственном регулировании агропромышленного комплекса и сельских территорий» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Байганинского района в размере 5 (пяти) месячных расчетных показателей за счет бюджетных средств.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии                      Н. Шекеева
Секретарь маслихата                      Б. Турлыбаев