Шектеу шараларын енгізіп ветеринарлық режимді белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 8 маусымдағы № 60 шешімі. Ақтөбе облысының Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 маусымда № 3-4-150 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 14 тамыздағы № 95 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 14.08.2012 № 95 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдесіндегі № 339 «Ветеринария туралы» Заңының 10-1,  27 баптарына сәйкес және Байғанин аудандық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттік ветеринарлық инспекторының 2012 жылғы 05 маусымдағы ұсынысының негізінде, Қарауылкелді ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Үй жануарынан (ит) құтыру ауруының шығуына байланысты Қарауылкелді ауылдық округі, Қарауылкелді ауылында шектеу іс-шаралары енгізіліп, ветеринарлық режим белгіленсін.
2. Қарауылкелді ауылдық округінің бас мал дәрігері (М.Жүгініс) міндетті ветеринарлық шараларын ұйымдастырып және жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округ әкімінің орынбасары Қ. Ізбағанбетке жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш оның ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық
округі әкімі:                            Е.А. Қалиев

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Карауылкелдинского аульного округа Байганинского района Актюбинской области от 8 июня 2012 года № 60. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 27 июня 2012 года № 3-4-150. Утратило силу решением акима Карауылкелдинского аульного округа Байганинского района Актюбинской области от 14 августа 2012 года № 95
Сноска. Утратило силу решением акима Карауылкелдинского аульного округа Байганинского района Актюбинской области от 14.08.2012 № 95.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», статьями 10-127 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 «О ветеринарии», и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Байганинского района от 05 июнья 2012 года, аким Карауылкелдинского аульного округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания бешенства домашних животных (собак) установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий в селе Карауылкельды, Карауылкелдинского аульного округа.
2. Главному ветеринарному врачу Карауылкелдинского аульного округа (М. Жүгініс) организовать и провести обязательные ветеринарные мероприятия.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима аульного округа (К. Избаганбет)
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Карауылкелдинского
аульного округа:                          Е.А. Калиев