Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 200 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 қарашадағы № 42 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қарашада № 3430 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 қаңтардағы № 1 хатымен
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2013.01.03 № 1 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 баптарына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ырғыз аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 200 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-153 болып тіркелген, 2012 жылғы 24 қаңтарда № 4-5 «Ырғыз» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«2 619 130,0» саны «2 619 522,9» санымен ауыстырылсын;
«181 691,0» саны «189 581,0» санымен ауыстырылсын;
«12 464» саны «4 575,9» санымен ауыстырылсын;
«2 423 775» саны «2 424 166» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«2 636 561,9» саны «2 636 954,8» санымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«20 556» саны «21 163» санымен ауыстырылсын;
«21 843» саны «22 450» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-37 987,9» саны «-38 594,9» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«37 987,9» саны «38 594,9» санымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
үшінші абзацтағы «4 786» саны «5 597» санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «74 128» саны «71 201» санымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
«28 970» саны «28 170» санымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
төртінші абзацтағы «10 000» саны «8 690» санымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
екінші абзацтағы «250 258» саны «251 258» санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «23 551» саны «23 283» санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «28 500» саны «28 152» санымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы «1 010» саны «670» санымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жаңа абзацпен толықтырылсын:
«елді мекенді абаттандыруды дамытуға - 4 573 мың теңге».
Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 200 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 6 ноября 2012 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 ноября 2012 года № 3430. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 3 января 2013 года № 1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 03.01.2013 № 1).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иргизский районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 200 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-5-153, опубликованное в газете «Иргиз» от 24 января 2012 года № 4-5) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2 619 130,0» заменить цифрами «2 619 522,9»;
цифры «181 691,0» заменить цифрами «189 581,0»;
цифры «12 464» заменить цифрами «4 575,9»;
цифры «2 423 775» заменить цифрами «2 424 166»;
в подпункте 2):
цифры «2 636 561,9» заменить цифрами «2 636 954,8»;
в подпункте 3):
цифры «20 556» заменить цифрами «21 163»;
цифры «21 843» заменить цифрами «22 450»;
в подпункте 5):
цифры «-37 987,9» заменить цифрами «-38 594,9»;
в подпункте 6):
цифры «37 987,9» заменить цифрами «38 594,9»;
в пункте 6:
в третьем абзаце цифры «4 786» заменить цифрами «5 597»;
в пятом абзаце цифры «74 128» заменить цифрами «71 201»;
в пункте 7:
цифры «28 970» заменить цифрами «28 170»;
в пункте 8:
в четвертом абзаце цифры «10 000» заменить цифрами «8 690»;
в пункте 9:
в втором абзаце цифры «250 258» заменить цифрами «251 258»;
в третьем абзаце цифры «23 551» заменить цифрами «23 283»;
в пятом абзаце цифры «28 500» заменить цифрами «28 152»;
в десятом абзаце цифры «1 010» заменить цифрами «670»;
и дополнить новым абзацем следующего содержания:
«на развитие благоустройства населенных пунктов 4 573 тысяч тенге».
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

150,0
02
Қаржылық қызмет
14 686,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
14 686,0
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (областық манызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 487,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
343,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
1 246,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу,сақтау, бағалау және сату
1 610,0
05
Жоспарлау және статистикалық қызмет
11 775,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау кәсіпкерлік бөлімі
11 775,0
001
003
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту, ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
11 655,0
120,0
2
Қорғаныс
4 837,3
01
Әскери мұқтаждықтар
1 453,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 453,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 453,6
02
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3 383,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 383,7
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 257,1
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 126,6
4
Бiлiм беру
1839484,6
01
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
272 624,1
123
Қаладағы аудан,аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл( село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
25 059,4
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
24 964,4
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
95,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
247 564,7
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
247 012,7
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

150,0
02
Финансовая деятельность
14 686,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
14 686,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
11 487,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
343,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полного сбора сумм от реализации разовых талонов
1 246,0
010
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1 610,0
05
Планирование и статистическая деятельность
11 775,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
11 775,0
001
003
Услуги по реализации государственной политики в области формирования, развития экономической политики, системы государственного планирования, управления района и предпринимательства (города областного значения)
Капитальные расходы государственных органов
11 655,0
120,0
2
Оборона
4 837,3
01
Военные нужды
1 453,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 453,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 453,6
02
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
3 383,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 383,7
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 257,1
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 126,6
4
Образование
1 839 484,6
01
Дошкольное воспитание и обучение
272 624,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
25 059,4
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
24 964,4
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини- центров,школ-интернатов:общего типа, специальных (коррекционных), специализированныхдля одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
95,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
247 564,7
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
247 012,7
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини- центров, школ-интернатов:общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

552,0
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 303 653,5
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 303 653,5
004
Жалпы білім беру
1 238 234,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
49 646,5
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 214,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
14 559,0
09
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
263 207,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
251 258,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
251 258,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11 949,0
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4 856,0
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
152,0
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4 283,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қызметпен қамтамасыз ету
2 658,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
146 954,5
02
Әлеуметтiк көмек
130 114,4
123
Қаладағы аудан,аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл( село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 240,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 240,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128 874,4
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
63 626,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10 210,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
276,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

552,0
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 303 653,5
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 303 653,5
004
Общеобразовательное обучение
1 238 234,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
49 646,5
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 214.0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты::(общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
14 559,0
09
Прочие услуги в области образования
263 207,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения
251 258,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
251 258,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 949,0
6
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4 856,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
152,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
4 283,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 658,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
146 954,5
02
Социальная помощь
130 114,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 240,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 240,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128 874,4
002
Программа занятости
63 626,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10 210,5
005
Государственная адресная социальная помощь
276,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов