Қарғалы ауданының еңбек нарығы қажеттілігіне сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізімін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 17 ақпандағы № 30 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 наурызда № 3-6-135 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 123 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2012.06.11 № 123 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149-ІІ «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабына7 бабының 3, 4, 5-4 тармақтарына, 18-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданының еңбек нарығы қажеттілігіне сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жергілікті және республикалық бюджеттер қаражаттары есебінен қаржыландырылатын жұмыс берушілердің тізілімі осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. «Қарғалы аудандық қаржы бөлімі» ММ (Ш.Қасымова) бекітілген қаржыландыру жоспарына сәйкес «Қарғалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ арқылы әлеуметтік жұмыс орындарына жолданған азаматтарға 20000 теңге көлемінде еңбекақы төлеуге жұмыс берушілердің шығындарын өтеу үшін 6 ай ішінде жергілікті бюджет қаражаттары және республикалық бюджеттен берілген нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындарын қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. «Қарғалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi» ММ (Ұ.Берденова) және «Қарғалы ауданының жұмыспен қамту орталығы» ММ (Н.Нағымова) жұмыс берушілердің ұсынған мәліметтері негізінде әлеуметтік жұмыс орындарына орналастырылған азаматтардың еңбекақысын төлеуге жұмсалған жұмыс берушілердің шығындарын өтеуге бағытталған қаражаттарды жұмыс берушінің есеп шотына ай сайын аударуды жүргізсін.
4. Қарғалы ауданы әкімінің «Халықты жұмыспен қамтуға қолдау көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы» 2009 жылғы 18 мамырдағы № 112 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-83 болып тіркелген, 2009 жылы 11 маусымда № 29 санды аудандық «Қарғалы» газетінің бетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении перечней работодателей, где в соответствии с потребностью рынка труда Каргалинского района будут организованы социальные рабочие места
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 17 февраля 2012 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 марта 2012 года № 3-6-135. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 11 июня 2012 года № 123
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 11.06.2012 № 123.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 5, пунктами 3, 4, 5-4 статьи 7статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149-II «О занятости населения», статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работодателей, где в соответствии с потребностью рынка труда Каргалинского района будут организованы социальные рабочие места, финансируемые за счет средств местного и республиканского бюджетов согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. ГУ «Каргалинский районный отдел финансов» (Ш.Касымова) в соответствии с утвержденным планом финансирования обеспечить финансирование социальных рабочих мест, в течение 6 месяцев с компенсацией затрат работодателя на выплату заработной платы в размере 20000 тенге гражданам, направленным на социальные рабочие места через ГУ «Каргалинский районный отдел занятости и социальных программ» за счет средств местного и целевых трансфертов из республиканского бюджета.
3. ГУ «Каргалинский районный отдел занятости и социальных программ» (У.Берденова) и ГУ «Центр занятости Каргалинского района» (Н.Нагимова) ежемесячно, на основании сведений, представленных работодателем, производить перечисление на расчетный счет работодателя сумм, направляемых на компенсацию затрат работодателя на оплату труда граждан, трудоустроенных на социальные рабочие места.
4. Постановление акимата Каргалинского района «О дополнительных мерах по содействию занятости населения» от 18 мая 2009 года № 112 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-83 опубликованное 11 июня 2009 года в районной газете «Карғалы» за № 29) признать утратившим силу.