Қайыңды селолық округінің "Құмқұдық" ауылына карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайыңды селолық округі әкімінің 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 6 шешімі. Ақтөбе облысының Темір аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 мамырда № 3-10-165 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайынды селолық округі әкімінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайынды селолық округі әкімінің 12.10.2012 № 12 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 «Ветеринария туралы» Заңының 10-1 бабына сәйкес және Темір аудандық аумақтық инспекциясының ветеринариялық-санитариялық инспекторы № 06-11/9 9 қаңтар 2012 жылғы ұсынысына сәйкес Қайыңды селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қайыңды селолық округінің аумағында орналасқан Құмқұдық елді мекенінде ірі қара мал басы арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Қайыңды селолық округінің әкімі           Е. Жолдығарин

Об установлении ветеринарного режима Карантинной зоны в селе "Кумкудук" Каиндинского сельского округа
Решение акима Кайндинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 17 апреля 2012 года № 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 14 мая 2012 года № 3-10-165. Утратило силу решением акима Кайындинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 12 октября 2012 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Кайындинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 12.10.2012 № 12
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 «О ветеринарии» и по представлению государственного ветеринарно-санитарного инспектора Темирской ройонной территориальной инспекции № 06-11/9 от 9 января 2012 года Аким Каиндинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории селе Кумкудук Каиндинского сельского округа в связи с возникновением бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каиндинского
сельского округа                       Е. Жолдыгарин