Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 276 "Хромтау ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 тамыздағы № 42 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 тамызда № 3-12-156 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 117 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 10.07.2013 № 117 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабына106 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 276 «Хромтау ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-142 болып тіркелген, аудандық «Хромтау» газетінің 2012 жылдың 21 қаңтарындағы № 4-5 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында;
кірістер
«3363968» деген цифрлар «3318189» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«944108» деген цифрлар «898329» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында;
шығындар
«3395062,9» деген цифрлар «3349283,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында;
таза бюджеттік кредит беру
«28006» деген цифрлар «104506» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында;
бюджет тапшылығы (профицит)
«-69100,9» деген цифрлар «-145600,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында;
бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру
«69100,9» деген цифрлар «145600,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 тармақта;
мынадай мазмұндағы 4, 5 абзацтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 276 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 7 августа 2012 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 августа 2012 года № 3-12-156. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 10 июля 2013 года № 117
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 10.07.2013 № 117.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 9статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 276 «Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-142, опубликованное в районной газете «Хромтау» от 21 января 2012 года № 4-5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1);
доходы
цифры «3363968» заменить цифрами «3318189»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «944108» заменить цифрами «898329»;
в подпункте 2);
затраты
цифры «3395062,9» заменить цифрами «3349283,9»;
в подпункте 3);
чистое бюджетное кредитование
цифры «28006» заменить цифрами «104506»;
в подпункте 5);
дефицит (профицит) бюджета
цифры «-69100,9» заменить цифрами «-145600,9»;
в подпункте 6);
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры «69100,9» заменить цифрами «145600,9»
в пункте 7:
дополнить абзацами 4, 5 следующего содержания:

«Айгөлек» мектепке дейінгі балалар мекемесінің шатырын жөндеуге 16695,0 мың.тенге»;
«аудан аумағында қала дамытудын кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарын әзірлеуге 15628,0 мың тенге»;
көрсетілген шешімдегі қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                 Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                      хатшысы
А.Бекбауов                          Д.Молдашев
Аудандық мәслихаттың

«на ремонт кровли детского дошкольного учреждения «Айголек» 16695,0 тысячи тенге»;
«на разработку схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов 15628,0 тысячи тенге»;
Приложение к указанному решению изложить в редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
А.Бекбауов                        Д. Мулдашев
Приложение № 1
к решению районного маслихата

250
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені,сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алынатын алым
650
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәмеле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
4850
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1400
5
Тіркелген салық
450
08
1
Мемлекеттік баж
5 828
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
2 300
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2200
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін,сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
260
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
3
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
30
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
710
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
40
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
70
Қаруды және оның патрондарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

250
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
650
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
4850
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1400
5
Фиксированный налог
450
08
1
Государственная пошлина
5 828
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2300
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2200
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
260
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
3
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
30
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
710
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
40
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
70
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему

991
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
10 580
05
Жоспарлау және статистикалық қызмет
10 365
476
Ауданның экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
10 365
001
Экономикалық саясатты қалыптастыру, дамыту, мемлекеттік басқару жүйесін жоспарлау, ауданды және кәсіпкерлікті (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 344
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21
2
Қорғаныс
3 744
01
Әскери мұқтаждар
3 744
122
Аудан әкімінің аппараты
3 744
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 604
006
Аудан ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 070
02
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 070
4
Бiлiм
2 347 582,6
01
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
272 832
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
272 832
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
267 996
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
4 836
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 763 127,6
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 763 127,6
004
Жалпы білім беру
1 679 629,6
005
Балаларға және жеткіншектерге қосымша білім беру
38 165
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ -ның оқу бағдарламары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 656
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы транферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
26 982
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
16 695
09
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
311 623
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
86 711
008
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру

991
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
10 580
05
Планирование и статистическая деятельность
10 365
476
Отдел экономики, бюджетного плани-рования и предпринимательства района
10 365
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования, раз-вития экономической политики, систе-мы государственного планирования, управления района и предпринима-тельства (города областного значения)
10 344
003
Капитальные расходы государственного органа
21
2
Оборона
3 744
01
Военные нужды
3 744
122
Аппарат акима района
3 744
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 604
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций в масштабах района
1 070
02
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 070
4
Образование
2 347 582,6
01
Дошкольное воспитание и обучение
272 832
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
272 832
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
267 996
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школы-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования, для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
4 836
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 763 127,6
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
1 763 127,6
004
Общеобразовательное обучение
1 679 629,6
005
Дополнительное образование для детей и юношества
38 165
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 656
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
26 982
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16 695
09
Прочие услуги в области образования
311 623
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
86 711
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района

1 212
009
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
6 785
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс- шараларды және сайыстар өткізу
172
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
8 108
026
"Жұмыспен қамту - 2020" бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөңдеу
49 987
466
Ауданның сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
224 912
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
224 912
5
Денсаулық сақтау
62
09
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
62
123
Қаладағы ауданның,аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ( село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
62
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
62
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
156 796
01
Әлеуметтiк қамтамасыз ету
143 464
123
Қаладағы ауданның,аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ( село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12 156
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
12 156
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
131 308
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
51 160
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 490
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1712
006
Тұрғын үй көмегі
1300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47 538
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11 080
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының қызметін көрсету, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 553
023
Жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз ету
8 475
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13 332
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 332
001
Жергілікті деңгейде тұрғындар үшін жұмсыпен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 967
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

1 212
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
6 785
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
172
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей сирот), и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
20 447
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов обучающихся на дому за счет трансфертов выделенных из республиканского бюджета
8 108
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по программе "Занятости -2020"
49 987
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района
224 912
037
Строительство и реконструкция объектов образования
224 912
5
Здравоохранение
62
09
Прочие услуги в области здравоохранения
62
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
62
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
62
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
156 796
01
Социальное обеспечение
143 464
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12 156
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12 156
451
Отдел занятости и социальных программ района
131 308
002
Программа занятости
51 160
004
Оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива в соответствии с законо-дательством Республики Казахстан
7 490
005
Государственная адресная социальная помощь
1712
006
Жилищная помощь
1300
007
Социальная помощь отдельным катего-риям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47 538
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11 080
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 553
023
Обеспечение деятельности центра занятости
8 475
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13 332
451
Отдел занятости и социальных программ района
13 332
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости, социальных программ для населения
12 967
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат