"2012 жылғы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау туралы кейбір мәселелер жөнінде" облыс әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы N 180 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қазандағы N 323 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 07 қарашада N 2163 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2013 жылғы 03 мамырдағы N 122 қаулысымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 03.05.2013 N 122 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 4 наурыздағы N 221 "Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы "2012 жылғы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау туралы кейбір мәселелер жөнінде" N 180 қаулысына (2012 жылдың 15 маусымдағы N 2095 нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген және 2012 жылдың 19 маусымындағы "Жетісу" мен "Огни Алатау" газеттерінің N 69 сандарында жарияланған) төмендегідей өзгеру енгізілсін:
көрсетілген қаулының 3-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Досымбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі                     А. Мұсаханов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  Мамытбеков Асылжан Сарыбайұлы

О внесении изменения в постановление акимата области от 11 июня 2012 года N 180 "О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2012 год"
Постановление акимата Алматинской области от 24 октября 2012 года N 323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 07 ноября 2012 года N 2163. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 03 мая 2013 N 122
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 03.05.2013 N 122
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года N 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 11 июня 2012 года  N 180 "О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2012 год" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 июня 2012 года за N 2095 и опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" 19 июня 2012 года N 69) следующее изменение:
приложение 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Т. Досымбекова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области                   А. Мусаханов
СОГЛАСОВАНО:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       Мамытбеков Асылжан Сарыбаевич