"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау" мемлекеттік қызмет регламентін бекiту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы N 420 қаулысы. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 23 желтоқсанда N 2284 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 02 маусымдағы № 196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 02.06.2014 № 196 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 1059 қаулысына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау" мемлекеттік қызметінің регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.М.Мұқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А. Мұсаханов
Алматы облысы әкімдігінің
2012 жылғы 24 желтоқсандағы
N 420 қаулысымен бекітілген
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде келесі ұғымдар қолданады:
1) уәкілетті орган – аудандық, қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі;
2) кеңсенің қызметкері (қызметкер) - аудандық, қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметкері жеке тұлғаның құжаттарын қабылдап, тіркейді;
3) уәкілетті органның басшысы- аудандық, қалалық әлеуметтік бағдарламалар мен жұмыспен қамту бөлімінің бастығы;
4) уәкілетті органның жауапты орындаушысы - лауазымдық қызметтер ережесіне сәйкес міндеттемелері жүктелген уәкілетті органның қызметкері;
5) әкім - кент, ауыл, ауылдық округ әкімі.

Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи"
Постановление акима Алматинской области от 24 декабря 2012 года N 420. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 января 2013 года N 2284. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 02 июня 2014 года № 196
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 02.06.2014 № 196.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2012 года N 1059 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить регламент государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Муканова С.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А. Мусаханов
Утвержден постановлением
акимата Алматинской области
от 24 декабря  2012 года N 420
Регламент государственной услуги "Назначение государственной
адресной социальной помощи"
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте "Назначение государственной адресной социальной помощи" используются следующие понятия:
1) уполномоченный орган – городской, районный отдел занятости и социальных программ;
2) сотрудник канцелярии (сотрудник) уполномоченного органа – сотрудник городского, районного отдела занятости и социальных программ, осуществляющий прием и регистрацию документов физического лица;
3) руководитель уполномоченного органа – начальник;
4) ответственный исполнитель уполномоченного органа – сотрудник городского, районного отдела занятости и социальных программ, на которого возложены обязанности по оказанию государственной услуги согласно должностной инструкции;
5) аким сельского округа - аким поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.

2. Жалпы ережелер
2. Осы "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау" мемлекеттік қызметтің регламенті (бұдан соң – Регламент) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік процедуралар туралы" Заңының 9-1 бабының 4-тармағына сәйкес құрастырылды.
3. Мемлекеттік қызмет осы регламенттің 12-қосымшаларында көрсетілген мекен-жайлар бойынша жергілікті атқарушы органдар тарапынан немесе болмаған жағдайда, ауыл, ауылдық округ, кент әкімі тарапынан көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің түрі:
автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Заңының 2-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 1685 мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу және тағайындау Ережесінің 2 бөлімі мен Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2009 жылғы 28 шілдедегі N 237-ө бұйрығының "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке үміткер отбасының жиынтық табысын есептеу туралы" бекітілген Ережесіне және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылдың 7 сәуіріндегі N 394 бұйрығының "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету стандартына сәйкес көрсетіледі (бұдан соң – Стандарт).
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі - әлеуметтік көмектің тағайындалуы жөніндегі немесе себебін түсіндіре отырып қызметтің көрсетілмейтіндігі жөніндегі жазбаша хабарлама.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі және қажетті құжаттар туралы толық ақпарат Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің http://www.enbek.gov.kz және Алматы облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының www.almoblsobes.kz интернет-ресурстарында, осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілгендей жергілікті атқарушы органдардың стендтерінде, ресми ақпарат көздерінде орналастырылады. Сонымен бірге, мемлекеттік қызмет көрсету стандартының 9, 10 тармақтарына сәйкес көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі стандарттың 7-тармағына сәйкес көрсетіледі.
10 Мемлекеттік қызмет көрсетуге келісім бермеуі - мемлекеттік қызмет көрсету стандартының 16-тармағында енгізілген.

2. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи" (далее - Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах".
2. Государственная услуга оказывается уполномоченными органами по месту жительства физического лица, перечень адресов которых указан в приложении 1 к настоящему регламенту, акимами сельских округов, перечень адресов которых указан в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Форма оказываемой государственной услуги:
не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании пункта 1 статьи 2 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи" и главы 2 Правил назначения и выплаты государственной адресной социальной помощи, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года N 1685, Приказа Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июля 2009 года N 237-п "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение государственной адресной социальной помощи" и стандарта государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
7. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление о назначении государственной адресной социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Полную информацию о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах физическое лицо может получить в пунктах 9, 11 Стандарта, на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан www.enbek.gov.kz, управления координации занятости и социальных программ Алматинской области www.almoblsobes.kz, на стендах уполномоченных органов, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему регламенту, в официальных источниках информации.
9. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается по основаниям, указанным в пункте 16 Стандарта.

11. Жеке тұлғадан мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініш алғаннан мемлекеттік қызметтің нәтижесін ұсынғанға дейінгі мемлекеттік қызмет көрсетудің кезеңдері:
1) жеке тұлға жергілікті атқарушы органға немесе әкімге өтініш білдіреді.
2) уәкілетті органдағы кеңсенің қызметкері- құжаттарды тіркеп, мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке тұлғаға (осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес) түбіртек береді. Құжаттарды уәкілетті органның басшысына резолюция қою үшін және жауапты қызметкерді анықтауға жолдайды.
3) уәкілетті органның басшысы кіріс құжаттарды қарап, резолюция қояды және жауапты қызметкерді анықтап, құжаттарды жолдайды.
4) уәкілетті органның жауапты қызметкері құжаттарды қабылдап, 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындалғандығы немесе келісім бермегендігі туралы хабарлама дайындап, қол қоюға басшыға жібереді.
5) уәкілетті органның басшысы мемлекеттік бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің тағайындалғандығы немесе келісім бермегендігі туралы хабарламаға қол қояды.
6) уәкілетті органның жауапты қызметкері қызмет көрсетілетін жеке тұлғаға мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің тағайындалғандығы немесе келісім бермегендігі туралы хабарламаны тапсырады немесе пошта арқылы жібереді.
12. Мемлекеттік қызмет көрсетуге құжат қабылдайтын тұлғалардың минималды саны бір қызметкерді құрайды.
Мемлекеттік қызмет көрсету барысында әрекет ету (өзара әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы.
13. Құжаттарды қабылдау және тіркеу уәкілетті органның кеңсе қызметкері арқылы жүзеге асады.
14. Жеке тұлға мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11 тармағының талаптарына сәйкес құжаттарын дайындайды.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер әрекет етеді (бұдан соң – ҚФБ):
1) уәкілетті органның кеңсе қызметкері.
2) уәкілетті органның басшысы.
3) уәкілетті органның жауапты қызметкері.
16. Әрбір ҚФБ-тің әкімшілік іс-қимылдарының (процедураларының), мәтіндік кестелік бейнелеу сатылығы мен өзара әрекеттесу барысы әр әкімшілік іс-қимылдың (процедураның) орындалу мерзімін ескере отырып осы Регламенттің 5-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы әкімшілік іс-қимылдардың логикалық сатылығы мен ҚФБ-дің өзара әрекеттесуін көрсететін кестелер мен сызбалар осы Регламенттің 6-қосымшасында келтірілген.

11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от физического лица для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги через уполномоченный орган:
1) физическое лицо подает заявление и необходимые документы сотруднику канцелярии (сотруднику) уполномоченного органа;
2) сотрудник канцелярии (сотрудник) уполномоченного органа осуществляет регистрацию документов, выдает физическому лицу государственной услуги талон (приложение 3 к настоящему регламенту), направляет документы руководителю уполномоченного органа для наложения резолюции и определения ответственного исполнителя;
3) руководитель уполномоченного органа рассматривает корреспонденцию, накладывает резолюцию, определяет ответственного исполнителя, которому направляет документы;
4) ответственный исполнитель уполномоченного органа рассматривает документы, подготавливает уведомление о назначении адресной социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и направляет руководителю для подписания согласно приложению 4 к настоящему регламенту;
5) руководитель уполномоченного органа подписывает уведомление о назначении адресной социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги;
6) ответственный исполнитель уполномоченного органа выдает уведомление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги физическому лицу при личном обращении в уполномоченный орган или посредством почтового сообщения.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием и регистрация документов осуществляется сотрудником канцелярии (сотрудником) уполномоченного органа.
14. Для получения государственной услуги физическое лицо представляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) сотрудник канцелярии (сотрудник) уполномоченного органа:
2) руководитель уполномоченного органа;
3) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 5 регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 6 к настоящему регламенту.

5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымдық тұлғалардың
жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызметтің көрсетілуіне жергілікті атқарушы органның басшысы жауапты болады.
Жергілікті атқарушы органның басшысы мемлекеттік қызметтің белгіленген мерзім аралығында орындалуы үшін Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес жауапкершілікке тартылады.
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмекті тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Алматы облысының аудандық, қалалық жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері
N р/с
Уәкілетті органның
атауы
Уәкілетті органның
орналасқан заңды
мекенжайы (қала,
аудан, көше, үйдің
(пәтердің) N,
электронды поштаның
мекенжайы)
Қала
коды
және
телефон
нөмірі
Жұмыс
кестесі
1
2
3
4
5
1
Ақсу ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
Ақсу ауданы,
Жансүгіров кенті,
Желтоқсан көшесі, 5
korgan-53@mail.ru
8-72832
2-11-43
Қазақстан
Республика-
сының 2001
жылғы 13
желтоқсанын-
дағы
"Қазақстан
Республика-
сының
мерекелері
туралы"
Заңына
сәйкес,
демалыс
және мереке
күндерін
қоспағанда,
аптасына
бес күн
сағат 9-00
бастап
18-00
дейін,
түскі
үзіліс
сағат 13-00
бастап
14-00 дейін
2
Алакөл ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
Алакөл ауданы,
Үшарал қаласы,
Жеңіс көшесі, 148
alaksob@mail.ru

5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа.
Руководитель уполномоченного органа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к настоящему регламенту
государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Перечень уполномоченных органов Районные, городские отделы
занятости и социальных программ Алматинской области
N п/п
Наименование
уполномоченного
органа
Юридический адрес
расположения
уполномоченного
органа (город, район,
улица, N дома
(квартиры), адрес
электронной почты)
Код
города и
номер
телефона
График
работы
1
2
3
4
5
1
Отдел занятости и
социальных
программ
Аксуского района
Аксуский район,
поселок Жансугурова,
улица Желтоксан, 5
korgan-53@mail.ru
8-72832
2-11-43
Ежедневно
с 9.00
до 18.00
часов с
обеденным
перерывом
с 13.00
до 14.00
часов,
кроме
выходных
и
празднич-
ных дней,
установ-
ленных
Законом
Республики
Казахстан
от 13
декабря
2001 года
праздниках в
Республике
Казахстан"
2
Отдел занятости и
социальных
программ
Алакольского
района
Алакольский район,
город Учарал,
улица Женис, 148
alaksob@mail.ru

8-72771
2-17-71
Қазақстан
Республика-
сының 2001
жылғы 13
желтоқсанын-
дағы
"Қазақстан
Республика-
сының
мерекелері
туралы"
Заңына
сәйкес,
демалыс
және мереке
күндерін
қоспағанда,
аптасына
бес күн
сағат 9-00
бастап
18-00
дейін,
түскі
үзіліс
сағат 13-00
бастап
14-00 дейін
9
Қаратал ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
Қаратал ауданы,
Үштөбе қаласы,
Құсмолданов көшесі,
3
karatalsobes@mail.ru
8-72834
2-24-30
10
Кербұлақ ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
Кербұлақ ауданы,
Сарыөзек кенті,
Мәметов көшесі, 3
8-72840
3-16-04
11
Көксу ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
Көксу ауданы,
Балпық би кенті,
Мырзабеков көшесі,
38
8-72838
2-03-71
12
Панфилов ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
Панфилов ауданы,
Жаркент қаласы,
Масанчи көшесі, 23,
panfil2005@mail.ru
8-72831
5-10-48
13
Райымбек ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
Райымбек ауданы,
Кеген ауылы,
Момышұлы көшесі, 7
Raimbek_sobes@mail.ru
8-72777
2-11-34
14
Сарқан ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
Сарқан ауданы,
Сарқан қаласы,
Тәуелсіздік көшесі,
117
sarkand_sobes@mail.ru
8-72839
2-14-91
15
Талғар ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
Талғар ауданы,
Талғар қаласы,
Гагарин көшесі, 76
talrot@yandex.ru

8-72771
2-17-71
9
Отдел занятости и
социальных
программ
Каратальского
района
Каратальский район,
город Уштобе,
улица Кусмолданова, 3
karatalsobes@mail.ru
8-72834
2-24-30
10
Отдел занятости и
социальных
программ
Кербулакского
района
Кербулакский район,
поселок Сарыозек,
улица Маметова, 3
8-72840
3-16-04
11
Отдел занятости и
социальных
программ
Коксуского района
Коксуский район,
поселок Балпык би,
улица Мырзабекова, 38
8-72838
2-03-71
12
Отдел занятости и
социальных
программ
Панфиловского
района
Панфиловский район,
город Жаркент,
улица Масанчи, 23
panfil2005@mail.ru
8-72831
5-10-48
13
Отдел занятости и
социальных
программ
Райымбекского
района
Райымбекский район,
село Кеген,
улица Момышулы, 7
Raimbek_sobes@mail.ru
8-72777
2-11-34
14
Отдел занятости и
социальных
программ
Сарканского
района
Сарканский район,
город Саркан,
улица Тәуелсіздік,
117
sarkand_sobes@mail.ru
8-72839
2-14-91
15
Отдел занятости и
социальных
программ
Талгарского
района
Талгарский район,
город Талгар, улица
Гагарина, 76
talrot@yandex.ru

43164
3
Бесқайнар селолық
округ
Бесқайнар ауылы,
Жамбыл, 19
talgar-akimat.kz
872774
41260
4
Бесағаш селолық
округ
Бесағаш ауылы,
Айманова, 14
talgar-akimat.kz
872774
56346
5
Гүлдала селолық
округ
Гүлдала ауылы,
Кичикова, 75а
talgar-akimat.kz
872774
57120
6
Қайнар селолық
округ
Еркін ауылы,
Школьная, 1
talgar-akimat.kz
872774
75009
7
Кеңдала селолық
округ
Кеңдала ауылы,
Школьная, 2
talgar-akimat.kz
872774
41741
8
Көктөбе селолық
округ
Көлсай ауылы,
Алматинская, 7
talgar-akimat.kz
8727
3898090
9
Нұра селолық округ
Нұра ауылы, Школьная,
12 talgar-akimat.kz
872774
58296
10
Панфилов селолық
округ
Панфилов ауылы,
Тимирязева, 1
talgar-akimat.kz
872774
53986
11
Тұздыбастау селолық
округ
Тұздыбастау ауылы,
Жылқыбай, 146
talgar-akimat.kz
872774
55348
Ұйғыр ауданы
1
Чунджа селолық
округ
Шонжы ауылы, К.
Исламова 70
uigur-akimat.kz
872778
21167
2
Бахар селолық округ
Бахар ауылы, ул.
Розыбакиева 18
uigur-akimat.kz
872778
59107
3
Тасқарасу селолық
округ
Тасқарасу ауылы,,
Сейфуллина 23
uigur-akimat.kz
872778
29499
4
Шарын селолық округ
Шарын ауылы, Қасымова
26 uigur-akimat.kz
872778
58331
5
Сүмбе селолық округ
Сүмбе ауылы, Таубек
21 uigur-akimat.kz
872778
51321
6
Кетмен селолық
округ
Кетмен ауылы, М.
Жалилов 27
uigur-akimat.kz
872778
31539
7
Көлжат селолық
округ
Көлжат ауылы,
Розыбакиева 79
uigur-akimat.kz
872778
47342
8
Ақсу селолық округ
Ақсу ауылы, Тохнияз
27 uigur-akimat.kz
872778
57446
9
Дихан селолық округ
Б.Дихан ауылы,
Рашитов 3
uigur-akimat.kz
872778
44342
10
Дардамты селолық
округ
Дардамты ауылы,
Мустафаев 46
uigur-akimat.kz
872778
43548
11
Ақтам
селолық округ
Ақтам ауылы, Абай 13
uigur-akimat.kz
872778
46010
12
Тигермен селолық
округ
Тигермен ауылы,
Ж.Қадыр 14
uigur-akimat.kz
872778
45733
13
Ават селолық округ
Ават ауылы,
Розыбакиев 26
uigur-akimat.kz
872778
43745
14
Қырғызсай селолық
округ
Қырғызсай ауылы,
Абая 64
uigur-akimat.kz
872778
56490
Қапшағай қаласы
1
Зареченск селолық
округ
Зареченск, микрорайон
1 kapshagay-gov.kz
872772
35180
2
Шеңгелді
селолық округ
Шенгелді ауылы,
Сейфуллина,43
87272
71404
Талдықорған қаласы
1
Өтенай селолық
округ
Өтенай ауылы,
Абжалиева, 34
akimat-taldykorgan.kz
8728
229399
2
Еркін селолық
округ
Еркін ауылы,
Сулеева, 78
8728
262520
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмекті тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
3-қосымша
Тұтынушыға қызмет көрсету талоны
Құрметті___________________(қызмет көрсетілетін тұтынушының аты-жөні), 20__ жылдың "__" ________ Сіздің құжаттарыңыз қабылданып, құжаттардың нөмірі ___ болып тіркелді.
Қабылдаған адамның аты-жөні________________
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмекті тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
4-қосымша
Мекеме хаттарының бланкі
_______________ тұтынушының аты-жөні
__________________________мекен-жайы
_______(қала) ауданының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Сізге мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің тағайындалғандығы туралы хабарлайды.
Бастық _____________________________-- аты-жөні
қолы
Орын.аты – жөні, телефон нөмірі
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмекті тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
5-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдардың (процедуралардың) сатылығы мен өзара
әрекеттесуінің сипаттамасы Жергілікті атқарушы органдарға тұтынушының жүгінуі кезіндегі
ҚФБ іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі процестің (жұмыс көлемінің) әрекеті
Әрекеттің (жұмыс көлемінің) N
1
2
3
ҚФБ-тің атауы
Уәкілетті
органның кеңсе
қызметкері
(қызметкер)
Жергілікті
атқарушы
органның
басшысы
Жергілікті
атқарушы органның
жауапты
орындаушысы
Әрекеттің
(процесстің,
процедураның,
операцияның)
атауы және
сипаттамасы
Құжаттарды
қабылдау,
тіркеу,
тұтынушыға
түбіртек беру,
резолюция қою
үшін
құжаттарды
басшыға жіберу
Құжаттармен
танысу және
оларды
жергілікті
атқарушы
органның
құрылымдық
бөлімшесінің
жауапты
орындаушысына
жіберу
Әлеуметтік
көмекті
тағайындау
мақсатында
құжаттарды
тексеру
Орындау
мерзімі
15 минут
30 минут
1 күнтізбелік күн
Аяқталу
нысаны
(мәліметтер,
құжаттар,
ұйымдастыру
-өкімдік
шешім)
Әлеуметтік
көмектің
көрсетілуіне
немесе келісім
бермеуіне
құжаттарды
рәсімдеу
кезінде
хабарлама
дайындау
Әлеуметтік
көмектің
көрсетілуіне
немесе келісім
бермеуіне
құжаттарға қол
қою немесе
құжаттарды
толықтыру үшін
жауапты
орындаушыға
қайтарып беру
Түсініктемесі бар
келісім бермеу
немесе әлеуметтік
көмекті
тағайындау
жөнінде
хабарлама
Орындау
мерзімі
9 күнтізбелік
күн
30 минут
15 минут
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмекті тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
6-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдардың (процедуралардың) сатылығы мен өзара
әрекеттесуінің сипаттамасы Тұтынушының қызмет көрсету жөнінде уәкілетті органға жүгінуі
кезіндегі ҚФБ іс-әрекетінің сипаттамасы "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету

43164
3
Бескайнарский
сельский округ
аппарата акима
района
с.Бескайнар,
ул.Жамбула,19
talgar-akimat.kz
872774
41260
4
Бесагашский
сельский округ
аппарата акима
района
С.Бесагаш,
ул.Айманова,14
talgar-akimat.kz
872774
56346
5
Гулдалинский
сельский округ
аппарата акима
района
С.Гульдала,
ул.Кичикова, 75а
talgar-akimat.kz
872774
57120
6
Кайнарский
сельский округ
аппарата акима
района
с.Еркин, ул.Школьная,
1 talgar-akimat.kz
872774
75009
7
Кендалинский
сельский округ
аппарата акима
района
с.Кендала,
ул.Школьная, 2
talgar-akimat.kz
872774
41741
8
Коктюбинский
сельский округ
аппарата акима
района
с.Кольсай, ул.
Алматинская, 7
talgar-akimat.kz
8727
3898090
9
Нуринский
сельский округ
аппарата акима
района
с.Нура, ул.Школьная,
12 talgar-akimat.kz
872774
58296
10
Панфиловский
сельский округ
аппарата акима
района
с.Панфилова,
ул.Тимирязева, 1
talgar-akimat.kz
872774
53986
11
Туздыбастауский
сельский округ
аппарата акима
района
с.Туздыбастау,
ул.Жылкыбай,146
talgar-akimat.kz
872774
55348
Уйгурский район
1
Чунджинский
сельский округ
аппарата акима
района
С.Чунжа, ул.К.
Исламова 70
uigur-akimat.kz
872778
21167
2
Бахарский
сельский округ
аппарата акима
района
С.Бахар,
ул.Розыбакиева 18
uigur-akimat.kz
872778
59107
3
Таскарасуский
сельский округ
аппарата акима
района
С.Таскарасу,
ул.Сейфуллина 23
uigur-akimat.kz
872778
29499
4
Чарынский
сельский округ
аппарата акима
района
С.Чарын, ул.Касымова
26 uigur-akimat.kz
872778
58331
5
Сюмбинский
сельский округ
аппарата акима
района
С.Сюмбе, ул.Таубек 21
uigur-akimat.kz
872778
51321
6
Кетменьский
сельский округ
аппарата акима
района
С.Кетмень, ул.М.
Жалилов 27
uigur-akimat.kz
872778
31539
7
Кольжатский
сельский округ
аппарата акима
района
С.Кольжат,
ул.Розыбакиева 79
uigur-akimat.kz
872778
47342
8
Аксуский сельский
округ аппарата
акима района
С.Аксу, ул.Тохнияз 27
uigur-akimat.kz
872778
57446
9
Б.Диханский
сельский округ
аппарата акима
района
С.Б.Дихан, ул.Рашитов
3 uigur-akimat.kz
872778
44342
10
Дардамтинский
сельский округ
аппарата акима
района
С.Дардамты,
ул.Мустапаев 46
uigur-akimat.kz
872778
43548
11
Актамский
сельский округ
аппарата акима
района
С.Актам, ул.Абай 13
uigur-akimat.kz
872778
46010
12
Тигерменьский
сельский округ
аппарата акима
района
С.Тигермень, ул.Ж.
Кадыр 14
uigur-akimat.kz
872778
45733
13
Аватский сельский
округ аппарата
акима района
С.Ават, ул.Розыбакиев
26 uigur-akimat.kz
872778
43745
14
Кыргызсайский
сельский округ
аппарата акима
района
С.Кыргызсай, ул.Абая
64 uigur-akimat.kz
872778
56490
Город Капшагай
1
Зареченский
сельский округ
Зареченск, микрорайон
дом 1
kapshagay-gov.kz
872772
35180
Ежедневно
с 9.00
до 18.00
часов с
обеденным
перерывом
с 13.00
до 14.00
часов,
кроме
выходных
и
празднич-
ных дней,
установ-
ленных
Законом
Республики
Казахстан
от 13
декабря
2001 года
праздниках в
Республике
Казахстан"
2
Шенгельдинский
сельский округ
С.Шегельды,
ул.Сейфуллина,43
87272
71404
Город Талдыкорган
1
Отенайский
сельский округ
аппарата акима
С.Отенай,
ул.Абжалиева, 34
akimat-taldykorgan.kz
8728
229399
Ежедневно
с 9.00
до 18.00
часов с
обеденным
перерывом
с 13.00
до 14.00
часов,
кроме
выходных
и
празднич-
ных дней,
установ-
ленных
Законом
Республики
Казахстан
от 13
декабря
2001 года
праздниках в
Республике
Казахстан"
2
Еркинский
сельский округ
аппарата акима
С.Еркин, ул.Сулеева,
78
8728
262520
Приложение 3
к настоящему регламенту
государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Талон физическому лицу услуги
Уважаемый _____________(указывается ФИО физического лица услуги), Ваши документы приняты "___"___________20__года, регистрационный номер документов _____ ФИО лица, принявшего документы____________
Приложение 4
к настоящему регламенту
государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
_________________________
(кому адресуется)
Доводим до сведения, что Вам назначена адресная социальная помощь/Вам отказано в назначении адресной социальной помощи в связи с _____________________________________________(указать причину отказа)
Начальник отдела
Приложение 5
к настоящему регламенту
государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур). Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование
СФЕ
Сотрудник
канцелярии
(сотрудник)
уполномоченного
органа
Руководитель
уполномоченного
органа
Ответственный
исполнитель
уполномоченного
органа
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и
их
описание
Прием
документов,
регистрация
документов,
выдача талона
физическому
лицу,
направление
документов
руководителю
для наложения
резолюции и
определения
ответственного
исполнителя
Ознакомление с
пакетом
документов,
наложение
резолюции,
определение
ответственного
исполнителя.
Рассмотрение
документов на
определение права
получателя на
назначение
адресной
социальной помощи
Сроки
исполнения
15 минут
30 минут
1 календарный
день
Форма
завершения
(данные,
документ,
организационно-
распорядитель-
ное решение)
Подготовка
проекта
уведомления о
назначении
адресной
социальной
помощи или
мотивированного
отказа в
регистрации
для подписания
у руководителя
Подписание
уведомления
либо
мотивированного
отказа о
предоставлении
услуги
Выдача
мотивированного
отказа или
уведомления
назначении
адресной
социальной
помощи
Сроки
исполнения
Не более 9
календарных
дней
30 минут
15 минут
Приложение 6
к настоящему регламенту
государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) Описание действий СФЕ Государственная услуга "Назначение государственной
адресной социальной помощи