Талдықорған қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 наурыздағы "Талдықорған қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 7-259 қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 19 наурыздағы N 7-219 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 10 сәуірде N 2-1-157 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 39-1393 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2014.12.29 N 39-1393 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 наурыздағы "Талдықорған қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 7-259 қаулысына (2011 жылғы 29 наурыздағы Талдықорған қаласының Әділет басқармасында Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-1-139 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 1 сәуірдегі N 14 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген, Талдықорған қаласы бойынша ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көзі тізбесінде:
7 реттік нөмірлі жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Көркем-Талдықорған" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны";
аталған қаулының 3-тармағында:
"қала әкімінің орынбасары Марлен Қапашұлы Көлбаевқа" сөздері "қала әкімінің орынбасары Ғалиасқар Төлендіұлы Сарыбаевқа" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғалиасқар Төлендіұлы Сарыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Алпысов

О внесении изменений в постановление акимата города Талдыкорган от 17 марта 2011 года № 7-259 "Об организации общественных работ по городу Талдыкорган"
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 19 марта 2012 года N 7-219. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 10 апреля 2012 года N 2-1-157. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 29 декабря 2014 года № 39-1393
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 29.12.2014 № 39-1393 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Талдыкорган от 17 марта 2011 года "Об организации общественных работ по городу Талдыкорган" N 7-259 (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов Управлением юстиции города Талдыкорган от 29 марта 2011 года за N 2-1-139 и опубликованное в газете "Талдыкорган" от 1 апреля 2011 года N 14) следующие изменения:
в Перечне организаций, виды общественных работ, объемы и конкретные условия, размер оплаты труда участников и источник их финансирования, утвержденном указанным постановлением:
строки, под порядковым номером 6 изложить в новой редакции:
"Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Көркем-Талдықорған",
в пункте 3 указанного постановления:
слова "на заместителя акима города Кольбаева Марлена Капашовича" заменить словами "заместителя акима города Сарыбаева Галиаскара Толендиевича".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарыбаева Галиаскара Толендиевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Е. Алпысов