Талдықорған қаласының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 қарашадағы N 91 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 12 желтоқсанда N 2239 . Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы № 268 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 15.10.2014 № 268 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алу үшін 2012 жылдың бюджет қаражаты есебінен бес айлық есептік көрсеткіш көлемінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Талдықорған қалалық мәслихатының 2008 жылғы 14 сәуірдегі "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 23 мамырда N 2-1-82 тіркелген, 2008 жылғы 04 маусымда N 23 "Талдықорған" газетінде жарияланған) N 48 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік қорғау, заңдылықты сақтау, азаматтардың құқықтары және қоршаған ортаны қорғау мәселесі жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 14 сессияның
төрағасы, қалалық
мәслихаттың хатшысы                        М.Д. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
"Талдықорған қаласының
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы міндетін атқарушы                  Анет Мырзаханұлы Ушакпаев
21 қараша 2012 жыл
"Талдықорған қаласының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мадина Айтқазықызы Ибрагимова
21 қараша 2012 жыл 2012 жыл

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Талдыкоргана
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 21 ноября 2012 года N 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2012 года N 2239. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 15 октября 2014 года № 268
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 15.10.2014 № 268.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпункта 15) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии в размере пять месячных расчетных показателей, за счет предусмотренных бюджетных средств на 2012 год.
2. Признать утратившим силу решение маслихата города Талдыкорган от 14 апреля 2008 года N 48 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 мая 2008 года N 2-1-82, опубликовано в газете "Талдыкорган" 04 июня 2010 года N 23).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По вопросам социальной защите,соблюдению прав граждан, окружающей среды и законности".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
14 сессии, секретарь
городского маслихата                       Бопазов М.
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
города Талдыкорган"                        Ушакпаев Анет Мырзаханович
21 ноября 2012 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
города Талдыкорган"                        Ибрагимова Мадина Айтказиевна
21 ноября 2012 года