Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы N 162 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 25 сәуірде N 2-2-137 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 256 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 15.04.2014 N 256 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 8)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 27-бабының 3-тармағына, 28-бабының 1-тармағына31-бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 01 наурыздағы "Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" N 274 Жарлығына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы "Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы N 274 Жарлығын іске асыру туралы" N 326 қаулысына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық округтерінің әкімдері Қапшағай қаласы, Гоголя көшесі, 6 үй мекен-жайындағы "Алматы облысы Қапшағай қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесі арқылы кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ, он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізу үшін әскерге шақыруды өткізу кезеңіне қалалық шақыру комиссиясы 1-қосымшаға сәйкес құрылсын.
3.Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата города Капшагай Алматинской области от 26 марта 2012 года N 162. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капшагай Департамента юстиции Алматинской области 25 апреля 2012 года N 2-2-137. Утратило силу постановлением акимата города Капшагай Алматинской области от 15 апреля 2014 года N 256
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Капшагай Алматинской области от 15.04.2014 N 256.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 3 статьи 27, пунктом 1 статьи 28, статьи 31 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", Указом Президента Республики Казахстан от 01 марта 2012 года N 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" и Постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года N 326 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 01 марта 2012 года N 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Акимам сельских округов организовать и обеспечить очередной призыв в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, через призывной участок государственного учреждения "Отдел по делам обороны города Капшагай Алматинской области" расположенного по адресу город Капшагай, улица Гоголя, 6.
2. Для проведения призыва граждан на воинскую службу создать городскую призывную комиссию согласно приложению 1.
3. Утвердить график призыва граждан на воинскую службу согласно приложению 2.

4. Ауылдық округтерінің әкімдері 2012 жылғы сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында өтетін шақыру кезеңінде әскер қатарына шақырылғандарды, олардың шақыру учаскесіне шақырылғандығы туралы хабардар етіп және олардың дер кезінде келуін ұйымдастырсын.
5. "Қапшағай қалалық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы Жанат Қуанышұлы Құдайбергеновке (келісім бойынша) әскери міндеттерін орындаудан жалтарған азаматтарды іздестіруді және жеткізуді өз құзыреті шегінде ұйымдастырсын, шақыру және шақырылушыларды жіберу кезеңінде шақыру учаскесінде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша жұмысты ұйымдастырсын.
6. Қапшағай қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 04 сәуірдегі "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және өткізуді қамтамасыз ету туралы" N 151 (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылдың 15 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-2-119 нөмірімен енгізілген, қалалық "Нұрлы өлке" газетінің 2011 жылғы 21 сәуірінде 17 нөмірімен жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Жанат Асылханұлы Асантаевқа жүктелсін.
8. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Н. Таубаев
Қапшағай қала әкімдігінің
2012 жылғы 26 наурыздағы
"Қазақстан Республикасының
азаматтарын 2012 жылдың сәуір-
маусымында және қазан-
желтоқсанында кезекті мерзімді
әскери қызметке шақыру
туралы" N 162 қаулысына
1-қосымша
Қалалық шақыру комиссиясының құрамы
Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2012.09.24 N 512 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Ахтанберді Нарматұлы
Қалқабай
Комиссия төрағасы,
Қапшағай қаласы әкімінің
аппаратының басшысы
Болатұлы Айдар
Комиссия төрағасының орынбасары,
"Алматы облысы Қапшағай қаласының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Комиссия мүшелері
Төребеков Ғалым Еркінбекұлы
"Қапшағай қалалық ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары
Бисеитова Гүлғасыл
Айтмұхамбетқызы
"Қапшағай қалалық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының емхана меңгерушісі,
медициналық комиссиясының төрайымы
Жанзақова Базаркүл
Махметқызы
комиссия хатшысы, "Қапшағай
қалалық ауруханасы" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
емханасының медбикесі
Қапшағай қала әкімдігінің

4. Акимам сельских округов в период призыва в ряды вооруженных сил в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года организовать оповещение и доставку граждан на призывной участок.
5. Начальнику государственного учреждения "Отдел внутренних дел города Капшагай" Кудайбергенову Жанату Куанышевичу (по согласованию) в пределах своих полномочий организовать поиск и доставку граждан, уклоняющихся от исполнения воинской обязанности, организовать работу по охране общественного порядка на призывном участке в период призыва и отправки призывников.
6. Признать утратившим силу постановление акимата города Капшагай от 04 апреля 2011 года N 151 "Об организации и обеспечении проведения призыва на срочную военную службу граждан апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" (зарегистрированного в управлении Юстиции города Капшагай в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2011 года N 2-2-119, опубликованное в городской газете "Нұрлы өлке" 21 апреля 2011 года N 17).
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Асантаева Жаната Асылхановича.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Н. Таубаев
Приложение 1
к постановлению акимата города
Капшагай от 26 марта 2012 года
N 162 "Об очередном призыве
граждан Республики Казахстан
на срочную воинскую службу в
апреле-июне и октябре-
декабре 2012 года"
Состав городской призывной комиссии
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата города Капшагай Алматинской области от 24.09.2012 N 512 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Калкабай Ахтанберды
Нарматовича
Председатель комиссии, руководитель
аппарата акима города Капшагай
Болатұлы Айдара
Заместитель председателя комиссии,
начальник государственного
учреждения "Отдел по делам обороны
города Капшагай Алматинской области"
Члены комиссии
Торебеков Галым
Еркинбекович
заместитель начальника
государственного учреждения "Отдел
внутренних дел города Капшагай"
Бисеитова Гульгасыл
Айтмухамбетовна
заведующая государственного
коммунального казенного предприятия
"Поликлиника города Капшагай",
председатель медицинской комиссии
Жанзакова Базаркуль
Махметовна
секретарь комиссии, медицинская
сестра государственного
коммунального казенного предприятия
"Поликлиника города Капшагай"
Приложение 2
к постановлению акимата города