Шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 07 маусымдағы N 1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ақсу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 18 маусымда N 2-4-153 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Ақсу ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитариялық инспекторының 2012 жылғы 24 мамырдағы N 154 ұсынысы негізінде Қарасу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауылдық округінің Кеңжыра ауылында, ұсақ мүйізді малдар арасында сарып ауруы анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары енгізіле отырып карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                Т. Арғынбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы Министрлігінің
ветеринарлық бақылау және
қадағалау комитетінің
Ақсу аудандық аумақтық
инспекциясы мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Келгенбаев Мұрат Даулыбайұлы
07 маусым 2012 жыл
"Ақсу ауданы бойынша мемлекеттік
санитарлық эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Темирханов Берік Елемесұлы
07 маусым 2012 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Карасуского сельского округа Аксуского района Алматинской области от 07 июня 2012 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области 18 июня 2012 года N 2-4-153
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и представлением главного районного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аксуского района от 24 мая 2012 года N 154 аким Карасуского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в селе Кенжира Карасуского сельского округа в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                Т. Аргынбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Аксуская районная
территориальная инспекция
комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
Сельского Хозяйства
Республики Казахстан                       Келгенбаев Мурат Даулыбаевич
07 июня 2012 года
Начальник государственного
учреждения "Районное управление
государственного санитарного-
эпидемиологического надзора по
Аксускому району"                          Темирханов Берік Елемесович
07 июня 2012 года