Шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринарлық режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Жағатал ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 28 мамырдағы N 06 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 11 маусымда N 2-5-176 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Жағатал ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 07 қазандағы N 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Жағатал ауылдық округі әкімінің 2012.10.07 N 11 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7)-тармақшасына сәйкес және Алакөл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық- санитарлық инспекторының 2012 жылғы 25 сәуірдегі N 06 ұсынысы негізінде, Жағатал ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жағатал ауылдық округінің Қазақстан елді мекенінде ірі қара малдары арасынан құтыру ауруының анықталуына байланысты, оны ары қарай таратпай жою мақсатында шектеу іс шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринарлық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жағатал ауылдық округінің бас маман, мал дәрігері Калиякбер Айдын Сапышұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                Б. Бейсенбаев

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Жагатальского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 28 мая 2012 года N 06. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 11 июня 2012 года N 2-5-176. Утратило силу - Решением акима Жагатальского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 07 октября 2012 года N 11
Сноска. Утратило силу - Решением акима Жагатальского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 07.10.2012 N 11
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алакольского района N 06 от 25 апреля 2012 года, Аким Жагатальского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить в населенном пункте Казахстан Жагатальского сельского округа ветеринарный режим карантийной зоны с введением ограничительных мероприятий с целью не допущения и дальнейшего распространения заболеваний бешенства среди крупного рогатного скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возлагаю на главного специалиста ветеринарного врача Калиякбер Айдын Сапышевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                Бейсенбаев Б.