2012 жылғы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы N 25 қаулысы. Алматы облысының Әділет Департаменті Балқаш ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 28 ақпанда N 2-6-94 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 145 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 26.09.2016 № 145 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-7) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Балқаш аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" (Құтпанбетов Азат Үкітайұлы) және "Балқаш ауданының жұмыспен қамту орталығы" (Садықбаев Данияр Сұлтанұлы) мемлекеттік мекемелері жастар практикасын өту үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарының түлектер қатарындағы жұмыссыз азаматтарды жұмыс берушілерге жіберсін және жұмыс берушілермен жастар практикасын өту үшін жұмыс орнын құру туралы шарттар жасалсын.
3. Балқаш ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы "Балқаш ауданында жұмыссыздықтан әлеуметтік қорғау жөнінде қосымша шаралар белгілеу туралы" N 18 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 18 наурызында 2-6-66 нөмірімен енгізілген, 2010 жылғы 18 наурыздағы N 9 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен сәттен бастап күшіне енеді және оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Көшкімбаев
ЕНГІЗЕДІ:
Балқаш аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі
мемлекеттік мекемесі бастығы Құтпанбетов Азат Үкітайұлы
КЕЛІСІЛГЕН:
Аудан әкімінің
бірінші орынбасары Ақылбеков Қанат Ақылбекұлы
Аудан әкімінің
аппарат басшысы Тлеубаев Бақыт
Аудан әкімі
аппаратының бас
маман-заңгер кеңесшісі Есимбеков Болат
Аудандық ауылшаруашылық
бөлімінің бастығы Қантбеков Мейрамбек Қантбекұлы
Аудандық қаржы
бөлімінің бастығы Өмірбаев Алпысбай
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы Рақышов Нұрланбек Рахатұлы
Балқаш аудандық әділет
басқармасының бастығы Раисов Бағдат Райұлы
Балқаш ауданының
прокуроры Әміров Рашид Әмірұлы
Аудандық білім және
шынықтыру және спорт
бөлімі бастығы Нұрпейісов Назым Омарханқызы
Балқаш ауданы бойынша
салық басқармасы бастығы Тасқанбаев Серік
Аудандық сәулет және
қала құрылысы бөлім бастығы Дюсенов Қалымбек Сейтқазыұлы
"Ақмарал құрылыс
компаниясы" ЖШС директоры Қонысбаев Нұркен
Аудандық халыққа қызмет
көрсету орталығы Мусаев Нұрғали Базарбекұлы
Аудандық жұмыспен қамту
орталығының директоры Садыкбаев Данияр Сұлтанұлы
Балқаш ауданының тұрғын
үй коммуналдық шаруашылық
жолаушы көлігі және
автомобиль жолдары
бөлім бастығы Сәттімқұлов Орман
Балқаш аудандық кәсіпкерлік
бөлім бастығы Несіпбаев Береке Ұзақбайұлы
Жалпы бөлім бастығы Инкербаев Нұрболат Момбетұлы
Балқаш ауданы әкімдігінің

Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата Балхашского района Алматинской области от 06 февраля 2012 года N 25. Зарегистрировано Управлением юстиции Балхашского района Департамента юстиции Алматинской области 28 февраля 2012 года N 2-6-94. Утратило силу Постановлением акимата Балхашского района Алматинской области от 26 сентября 2016 года № 145
Сноска. Утратило силу Постановлением акимата Балхашского района Алматинской области от 26.09.2016 № 145.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-4) статьи 7, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан" от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.
2. Государственным учреждениям "Балхашский отдел занятости и социальных программ" (Кутпанбетов Азат Укитаевич) и "Балхашский районный центр занятости" (Садыкбаев Данияр Султанович) направить безработных граждан из числа выпускников организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования к работодателям для прохождения молодежной практики и заключить с работодателями договоры о создании рабочих мест для прохождения молодежной практики.
3. Признать утратившим силу постановление акимата района от 12 февраля 2010 года N 8 "Об установлении дополнительных мер по социальной защиты от безработицы в Балхашском районе", (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов от 18 марта 2010 года за N 2-6-66, опубликованное в газете "Балқаш өңірі" от 18 марта 2010 года N 9).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
5. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Кошкимбаев
ВНОСИТ:
Начальник районного
отдела занятости и
социальных программ Кутпанбетов Азат Укитаевич
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель
акима района Акылбеков Канат Акылбекович
Руководитель аппарата
акима района Тлеубаев Бакыт
Главный специалист-юрист
консультант аппарата
акима района Есимбеков Болат
Начальник районного
отдела сельского хозяйства Кантбеков Мейрамбек Кантбекович
Начальник районного
отдела финансов Омирбаев Алпысбай
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования Ракишев Нурланбек Рахатович
Начальник управления
юстиции Балхашского района Раисов Багдат Раевич
Прокурор
Балхашского района Амиров Рашид Амирович
Начальник районного
отдела образования,
физической культуры и спорта Нурпейсова Назым Омархановна
Начальник налогового
управления по
Балхашскому району Таскынбаев Серик Тасканбаевич
Начальник отдела
архитектуры и строительства Дюсенов Калымбек Сейтказиевич
ТОО Строительная
компания "Акмарал" Конысбаев Нуркен
Директор центра
обслуживания населения Мусаев Нургали Базарбекович
Директор центра
занятости района Садыкбаев Данияр Султанович
Начальник районного
отдела жилищного хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог Саттимкулов Орман
Начальник отдела
предпринимательства
Балхашского района Несипбаев Береке Узакбаевич
Начальник общим
отделом района Инкербаев Нурболат Момбетович
Приложение
к постановлению акимата
Балхашского района

2012 жылдың 06 ақпандағы
"Жастар практикасын
ұйымдастыру туралы"
N 25 қаулысына қосымша
2012 жылғы жастар практикасын өту
үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
N
Жұмыс беруші
Кәсіби
(мамандығы)
Жұмыс
орындарының
жоспарлы
саны
Жастар
практикасы-
ның ай
бойынша
ұзақтығы
Айлық
жалақы
мөлшері,
теңге
1
"Балқаш ауданы
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Заңгер,
қаржыгер
бағдарла-
машы
іс
жүргізуші
бухгалтер
4
6
26000
2
"Балқаш ауданының
ауыл шаруашылық
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Ауыл
шаруашылық
мамандары
3
6
26000
3
"Балқаш ауданының
экономика және
бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист,
заңгер
3
6
26000 бір
адамға
есептелінген
4
"Балқаш ауданының
білім,
дене шынықтыру
және спорт
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Мұғалім,
бухгалтер
заңгер
4
6
26000
5
"Балқаш ауданы
бойынша салық
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист,
заңгер,
қаржыгер
4
6
26000
6
"Балқаш ауданының
сәулет және қала
құрылысы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Техник-
құрылысшы
3
6
26000
7
"Балқаш ауданының
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Қаржыгер
3
6
26000
8
Балқаш ауданының
әділет басқармасы
Заңгер,
іс-
жүргізуші
2
6
26000
9
"Балқаш ауданы
бойынша халыққа
қызмет көрсету
орталығы"
Заңгер,
бағдарла-
машы
3
6
26000
10
"Балқаш аудандық
прокуратурасы"
Заңгер,
іс-
жүргізуші
2
6
26000
11
"Балқаш ауданының
жұмыспен қамту
орталығы"
мемлекеттік
мекемесі
Заңгер,
Іс
жүргізуші
3
6
26000
12
"Балқаш аудандық
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Заңгер,
қаржыгер,
бухгалтер,
іс-
жүргізуші
4
6
26000
13
"Балқаш ауданының
тұрғын-үй
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушы көлігі
және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
қаржыгер
1
6
26000
14
"Балқаш ауданының
кәсіпкерлік
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
қаржыгер
1
6
26000

от 06 февраля 2012 года
N 25 "Об организации
молодежной практики"
на 2012 год
Перечень работодателей на 2012 год организующих рабочие места
для прохождения молодежной практики
N
Наименование
работодателей
Профессии
(специальности)
Количество
рабочих мест
Продолжи-
тельность
молодежной
практики в
(месяцев)
Размер
заработной
платы,
тенге
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Балхашского
района"
Юрист,
Программист,
делопроиз-
водитель
4
6
26000
2
Государственное
учреждение
"Отдел
сельского
хозяйства
Балхашского
района"
Специалисты
сельского
хозяйства
3
6
26000
3
Государственное
учреждение
"Отдел
экономики и
бюджетного
планирования"
Экономист,
юрист
3
6
26000
4
Государственное
учреждение
"Районный отдел
образования,
физической
культуры и
спорта"
Преподаватель,
бухгалтер,
юрист
4
6
26000
5
Государственное
учреждение
"Налоговое
управление по
Балхашскому
району"
Экономист,
юрист,
финансист
4
6
26000
6
Государственное
учреждение
"Балхашский
районный отдел
архитектуры и
градострои-
тельства"
Техник-
строитель
3
6
26000
7
Государственное
учреждение
"Отдел финансов
Балхашского
района"
Финансист
3
6
26000
8
Управление
юстиции
Балхашского
района
Юрист,
делопроиз-
водитель
2
6
26000
9
Центр
обслуживания
населения по
Балхашскому
району
Юрист,
программист
3
6
26000
10
Прокуратура
Балхашского
района
Юрист,
делопроиз-
водитель
2
6
26000
11
Государственное
учреждение
"Центр
занятости
Балхашского
района"
Юрист,
делопроиз-
водитель
3
6
26000
12
Государственное
учреждение
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Балхашского
района"
Финансист,
юрист,
бухгалтер,
делопроиз-
водитель
4
6
26000
13
Государственное
учреждение
"Районный отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог"
Финансист
1
6
26000
14
Государственное
учреждение
"Районный отдел
предпринима-
тельства"
Финансист,
экономист
1
6
26000