Жамбыл ауданы бойынша ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы N 8-65 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 18 маусымда N 2-7-141 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 қарашадағы N 12-99 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.11.23 N 12-99 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15)-тармақшасына және Жамбыл ауданы әкімінің 2012 жылғы 8 маусымдағы N 76-1-76/876 ұсынысына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы бойынша ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Жылангөзова Г.Т.
Мәслихат хатшысы                           Қазиев Б.Б.
КЕЛІСІЛДІ:
Жамбыл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Келдібекова Ләйлә Қаракүшікқызы
11 маусым 2012 жыл

Об установлении специалистам Жамбылского района работающим в сельских населенных пунктах в сфере здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 11 июня 2012 года N 8-65. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области 18 июня 2012 года N 2-7-141. Утратило силу - Решением маслихата Жамбылского района Алматинской области от 23 ноября 2012 года N 12-99
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Жамбылского района Алматинской области от 23.11.2012 N 12-99
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельскохозяйственных территорий", подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и предложения акима Жамбылского района N 76-1-76/876 от 8 июня 2012 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта работающим в сельских населенных пунктах Жамбылского района установить надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Жилангозова Г.Т.
Секретарь маслихата                        Казиев Б.Б
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения отдела экономики
и бюджетного планирования
Жамбылского района                         Кельдибекова Ляйля Каракучуковна
11 июня 2012 года