Жамбыл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" N 285 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 08 қазандағы N 784 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 30 қазанда N 2157 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңы 21-бабына және Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңы 27-бабының негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" (Алматы облысының Әділет департаментінде нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 25 сәуірдегі 2-7-138 және "Атамекен" газетінің 2012 жылғы 9 мамырдағы N 18-нөмірінде жарияланған) N 285 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 1-қосымшаға:
аудандық шақыру комиссиясының құрамына:
Асылбеков Ержан Сансызбайұлы – "Жамбыл ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасы (келісім бойынша) енгізілсін;
аудандық шақыру комиссиясының құрамынан Жамауов Мекебек Жамауұлы шығарылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары  Жұмабек Тоқаұлы Чажабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Далабаев

О внесении измененений в постановление акимата Жамбылского района от 11 апреля 2012 года N 285 "Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление акимата Жамбылского района Алматинской области от 08 октября 2012 года N 784. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 октября 2012 года N 2157
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" статьи 28 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылского района от 11 апреля 2012 года N 285 "Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов  в департаменте Юстиции Алматинской области 25 апреля 2012 года за N 2-7-138 и опубликованное 9 мая 2012 года N 18 газеты "Атамекен") следующие изменение:
в приложение 1 к указанному постановлению акимата:
ввести в состав районной призывной комиссии:
Акылбаева Ержана Сансызбаевича - начальника государственного учреждения "Отдел по делам обороны Жамбылского района" председателя комиссии (по согласованию);
вывести из состава районной призывной комиссии Жамауова Мекебека Жамауовича.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Чажабаева Жумабека Токаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Далабаев