Жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 02 наурыздағы N 58 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 наурызда 2-9-134 тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 142 қаулысымен
Ескерту.  Күші жойылды - Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 23.04.2024 № 142 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-7) тармақшасына, 18-2 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Ескелді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" (Тілеуберген Мұхаметқали Баймұратұлы) және "Ескелді ауданының жұмыспен қамту орталығы" (Смаилов Бауржан Шакарбекұлы) мемлекеттік мекемелері жастар практикасын өту үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарының түлектер қатарындағы жұмыссыз азаматтарды жұмыс берушілерге жіберсін және жұмыс берушілермен жастар практикасын өту үшін жұмыс орнын құру туралы шарттар жасалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің бірінші орынбасары Қайрғали Айтжанұлы Әлібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Қ. Манапов
Ескелді ауданы әкімдігінің
2012 жылдың 02 наурыздағы N 58
"Жастар практикасын
ұйымдастыру туралы" қаулысына
қосымша
2012 жылға өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар
практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс
берушілердің тізбесі
N
Жұмыс беруші
Ұйымдасты-
рылатын
жұмыс
орындарының
саны
Кәсіби
(мамандығы)
Айлық
жалақы
мөлшері,
теңге
Жастар
практикасының
ай бойынша
ұзақтығы
1
"Қазақстан
Республикасы Ауыл
шаруашылығы
министрлігінің
агроөнеркәсіптік
кешендегі
мемлекеттік
инспекция
комитетінің
Ескелді аудандық
аумақтық
инспекциясы"
мемлекеттік
мекеме
2
Бағдарламашы
26000
теңге бір
адамға
есептелін-
ген
6
2
"Қазақстан
Республикасы
Әділет
министрлігі
Алматы облысының
Әділет
департаменті
Ескелді ауданының
Әділет
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
1
Заңгер
26000
теңге
6
3
"Қазақстан
Республикасы
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
Алматы облысы
бойынша Салық
департаментінің
Ескелді ауданы
бойынша салық
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
3
Қаржыгер
26000
тенге бір
адамға
есептелін-
ген
6
4
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдар бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
Есепші
26000
теңге
6
5
Нотариус
"Асылбекова Жанна
Асылбекқызы"
1
Заңгер
26000
теңге
6
6
"Ескелді
ауданының ауыл
шаруашылық
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
Агроном
26000
теңге
1
Есепші
26000
теңге
6
7
"Ескелді
ауданының ішкі
саясат бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
Есепші
26000
теңге
6
8
Ескелді аудандық
ішкі істер
бөлімі
2
Заңгер
26000
теңге бір
адамға
есептелін-
ген
6
1
Бағдарламашы
26000
теңге
6
9
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Аруана LTD"
"Қаратал" емдеу
сауықтыру
шипажайы
2
Медбике
26000
теңге бір
адамға
есептелін-
ген
6
10
"Ешмухаметов
А.С." Шаруа
қожалығы
1
Техник-
электрик
26000
теңге
6
11
"Ескелді аудандық
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарлама
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
Заңгер
26000
теңге
6
1
Экономист
26000
теңге
6
12
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Техникалық
Құрылыс Проект
-ЗЛ"
1
Техник
26000
теңге
6
13
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Шаруа Несие"
1
Заңгер
26000
теңге
6
14
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Шағын Несие
Ескелді"
1
Заңгер
26000
теңге
6
15
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
"Online Trade"
1
Бағдарламашы
26000
теңге
6
16
Жеке кәсіпкер
"Бараков"
1
Экономист-
Есепші
26000
теңге
6
17
"Бопауов К.А."
Шаруа қожалығы
1
Мал
дәрігер
26000
теңге
6

Об организации молодежной практики
Постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 02 марта 2012 года N 58. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 20 марта 2012 года N 2-9-134. Утратило силу постановлением акимата Ескельдинского района области Жетісу от 23 апреля 2024 года № 142
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ескельдинского района области Жетісу от 23.04.2024 № 142 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7, статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан" от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.
2. Государственным учреждениям "Отделу занятости и социальных программ Ескельдинского района" (Тилеуберген Мухаметкали Баймуратович) и "Центру занятости Ескельдинского района" (Смаилов Бауржан Шакарбекович) направить безработных граждан из числа выпускников организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования к работодателям для прохождения молодежной практики и заключить с работодателями договоры о создании рабочих мест для прохождения молодежной практики.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима района Алибаева Кайргали Айтжановича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
К. Манапов
Приложение
к постановлению акимата
Ескельдинского района N 58
от 02 марта 2012 года "Об
организации молодежной практики"
Перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с
потребностью регионального рынка труда будут организованы
рабочие места для прохождения молодежной практики
N
Работодатель
Количество
организуе-
мых
рабочих
мест
Профессия
(специаль-
ность)
Размер
месячной
заработной
платы,
тенге
Продолжитель-
ность
молодежной
практики в
месяцах
1
Государственное
учреждение
"Ескельдинская
районная
территориальная
инспекция
Комитета
государственной
инспекции в
агропромышленном
комплексе
Министерства
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан"
2
Программист
26000
тенге на
одного
человека
6
2
Государственное
учреждение
"Управление
юстиции
Ескельдинского
района
Департамента
юстиции
Алматинской
области
Министерства
Юстиции
Республики
Казахстан"
1
Юрист
26000
тенге
6
3
Государственное
учреждение
"Налоговое
управление по
Ескельдинскому
району
Налогового
департамента по
Алматинской
области
Налогового
комитета
Министерства
финансов
Республики
Казахстан"
3
Финансист
26000
тенге на
одного
человека
6
4
Государственное
учреждение
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Ескельдинского
района"
1
Бухгалтер
26000
тенге
6
5
Нотариус
"Асылбекова
Жанна
Асылбековна"
1
Юрист
26000
тенге
6
6
Государственное
учреждение
"Отдел сельского
хозяйства
Ескельдинского
района"
1
Агроном
26000
тенге
6
1
Бухгалтер
26000
тенге
6
7
Государственное
учреждение
"Отдел
внутренней
политики
Ескельдинского
района"
1
Бухгалтер
26000
тенге
6
8
"Отдел
внутренних дел
Ескельдинского
района"
2
Юрист
26000
тенге на
одного
человека
6
1
Программист
26000
тенге
6
9
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Аруана LTD"
Санатория
"Каратал"
2
Медсестра
26000
тенге на
одного
человека
6
10
Крестьянское хозяйство "Ешмухаметов А.С."
1
Техник-электрик
26000
тенге
6
11
Государственное
учреждение
"Ескельдинский
районный отдел
занятости и
социальных
программ"
1
Юрист
26000
тенге
6
1
Экономист
26000
тенге
6
12
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Технический
Строительный
Проект -ЗЛ"
1
Техник
26000
тенге
6
13
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Шаруа Несие"
1
Юрист
26000
тенге
6
14
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Шагын Несие
Ескельды"
1
Юрист
26000
тенге
6
15
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Online Trade"
1
Программист
26000
тенге
6
16
Индивидуальный
предприниматель
"Бараков"
1
Экономист-
бухгалтер
26000
тенге
6
17
Крестьянское
хозяйство
"Бопауов К.А."
1
Ветеринар
26000
тенге
6