Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 1 ақпандағы N 26 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 1 наурызда N 2-12-188 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 07 желтоқсандағы N 414 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық әкімдігінің 07.12.2012 N 414 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-4) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік жұмыс орындарын нысаналы топтар үшін уақытша жұмыс орыны беру немесе құру арқылы ұйымдастырылсын.
2. Еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Дүйсембінов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қаратал аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С. Амандосов
01 ақпан 2012 жыл
"Қаратал аудандық жұмыспен
қамту орталығы" мемлекеттік
мекемесінің директоры                      А. Кілтбаева
01 ақпан 2012 жыл
Қаратал ауданы әкімдігінің
2012 жылдың 01 ақпандағы
"Әлеуметтік жұмыс
орындарын ұйымдастыратын жұмыс
берушілердің тізбесін бекіту
туралы" N 26 қаулысына
қосымша
Еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес
әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің
тізбесі
N
п/п
Жұмыс
берушілердің
тізбесі
Кәсіптері
(лауазымдар)
Ұйымдас-
тыратын
әлеуметтік
жұмыс
орындарының
саны
Айлық
жалақы
мөлшері,
теңге
Жұмыстың
ай
бойынша
ұзақтығы
Мемлекеттік
бюджет
қаражатынан
өтелетін
айлық
жалақының
мөлшері
1
"Надежда"
шаруа қожалығы
Жұмысшы
4
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
2
"Шар-Оглы"
шаруа қожалығы
Техникалық
ұрықтан-
дырушы
2
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
Трактор
жүргізуші
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
Сауыншы
3
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
Жұмысшы
4
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
Мал
бағушы
2
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
3
"Байдильданов"
шаруа қожалығы
Трактор
жүргізуші
1
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
Сауыншы
2
Мал
бағушы
2
4
"Жунисбаев"
шаруа қожалығы
Жұмысшы
4
40000
теңге
12 айға
дейін
20000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
5
"Камкор"
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
Жұмысшы
1

Об утверждении перечня работодателей, организующих социальные рабочие места
Постановление акимата Каратальского района Алматинской области от 01 февраля 2012 года N 26. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 1 марта 2012 года N 2-12-188. Утратило силу постановлением акимата Каратальского района Алматинской области от 07 декабря 2012 года N 414
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каратальского района Алматинской области от 07.12.2012 N 414.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-4) статьи 7, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан" от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места путем предоставления или создания временных рабочих мест для целевых групп.
2. Утвердить перечень работодателей, где в соответствии с потребностью рынка труда будут организованы социальные рабочие места, согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Дюсембинов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Каратальского района"                      С. Амандосов
01 февраля 2012 года
Директор государственного
учреждения "Центр занятости"
Каратальского района                       А. Килтбаева
01 февраля 2012 года
Приложение
к постановлению акимата
района от 01 февраля 2012 года
N 26 "Об утверждений перечня
работодателей, организующих
социальные рабочие места"
Перечень работодателей, где в соответствии с
потребностью рынка труда будут организованы
социальные рабочие места
N
Работодатель
Профессия
(должность)
Количество
органи-
зуемых
социальных
рабочих
мест
Размер
месячной
заработной
платы
Продолжи-
тельность
работы
Размер
месячной
заработной
платы,
который
будет
компенсирован
из средств
государс-
твенного
бюджета
1
Крестьянское
хозяйство
"Надежда"
Рабочий
4
40000
тенге
до 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
2
Крестьянское
хозяйство
"Шар-Оглы"
Техник-
осеминатор
2
40000
тенге
До 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
Тракторист
1
40000
тенге
До 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
Доярка
3
40000
тенге
До 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
Рабочий
4
40000
тенге
До 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
Чабан
2
40000
тенге
До 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
3
Крестьянское
хозяйство
"Байдильдинов"
Тракторист
1
40000
тенге
До 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
Доярка
3
40000
тенге
До 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
Чабан
2
40000
тенге
До 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
4
Крестьянское
хозяйство
"Жунисбаев"
Рабочие
4
40000
тенге
До 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
5
Крестьянское
хозяйство
"Тактарова
Галина
Владимировна"
Рабочие
4
40000
тенге
До 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
6
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"ТастобеАгро
Фуд"
Механизатор
6
40000
тенге
До 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
7
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Гладиус
Каратал"
Тракторист
2
40000
тенге
До 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
Рабочие
3
40000
тенге
До 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
8
Крестьянское
хозяйство
"Байкожеков"
Рабочие
3
40000
тенге
До 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
9
Крестьянское
хозяйство
"Егемендік"
Рабочие
3
40000
тенге
До 12
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
Сантехник
1
40000
тенге
До 10
месяца
Не более
20000 тенге
согласно
заложенных
средств
10
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Камкор"
Рабочие
1