Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 04 маусымдағы N 236 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 18 маусымда N 2-14-131 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы N 341 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық әкімдігінің 18.12.2013 N 341 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес, Көксу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбек нарығындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі келесідей белгіленсін:
уәкілетті органға жұмыссыз ретінде тіркелген азаматтар;
ұзақ мерзімде жұмыс жасамаған азаматтар;
отбасында бірде-бір жұмыс істейтін мүшесі жоқ тұлғалар;
бұрын жұмыс жасамаған адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Әлия Секерғалиқызы Садықоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Өсербаев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам
Постановление акимата Коксуского района Алматинской области от 04 июня 2012 года N 236. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 18 июня 2012 года N 2-14-131. Утратило силу постановлением акимата Коксуского района Алматинской области от 18 декабря 2013 года N 341
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Коксуского района Алматинской области от 18.12.2013 N 341
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Коксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень следующих лиц, относящихся к целевым группам, исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств:
безработные граждане зарегистрированные в уполномоченном органе;
длительное время не работавшие;
лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
лица, ранее не работавшие.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Садыкову Алию Секергалиевну.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М. Осербаев