Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 11-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2267 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі N 28-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 11.04.2014 N 28-11 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 123қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4400106 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 104828 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10890 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4270 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4280118 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 947351 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері – 1552790 мың теңге;
субвенциялар – 1779977 мың теңге;
2) шығындар – 4416912 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 92785 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 100745 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7960 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -109591 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 109591 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 12-2; 05.06.2013 N 15-1;  04.07.2013 N 17-1; 19.08.2013 N 20-1; 08.11.2013 N 22-1; 05.12.2013 N 23-1 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудан Әкімдігі қаулысымен белгіленетін, 2013 жылға арналған табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған жергілікті атқарушы органының төтенше резерві 1537 мың теңге
көлемінде бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау
және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына
жүктелсін.
5. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы                        О.Нұртаев
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Ә.Досымбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Әсел Базарханқызы
Әмірсейітова
2012 жылғы 21 желтоқсан
Көксу ауданы мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы

О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 21 декабря 2012 года N 11-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2267. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11 апреля 2014 года N 28-11
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11.04.2014 N 28-11.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коксуского района на 2013-2015 годы в соответствии с приложениями 123 в том числе на 2013 год в следующем объеме:
1) доходы – 4400106 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 104828 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10890 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4270 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 4280118 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты – 947351 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 1552790 тысяч тенге;
субвенции – 1779977 тысяч тенге;
2) затраты – 4416912 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 92785 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 100745 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7960 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -109591 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109591 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Коксуского района Алматинской области от 06.03.2013 N 12-2; 05.06.2013 N 15-1; 04.07.2013 N 17-1; 19.08.2013 N 20-1; 08.11.2013 N 20-1; 05.12.2013 N 23-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Резерв акима района установленный по постановлению Акима района на устранение чрезвычайных ситуации утвердить в сумме 1537 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ не подлежащих секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства"
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель районной
сессии маслихата                           О. Нуртаев
Секретарь районного
маслихата                                  А. Досымбеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Коксуского отдела
экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства                        А.Б. Амирсеитова
21 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению Коксуского районного
маслихата от 21 декабря
2012 года N 11-1 "О районном
бюджете Коксуского района