2012 жылға Жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 22 ақпандағы № 33 қаулысы. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 наурызда № 6-4-121 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 мамырдағы № 199 қаулысымен
Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 мамырдағы № 199 қаулысымен
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 - бабының 5-7) тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, жастар практикасын ұйымдастыру мақсатында, Жуалы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғаш ресми жариялағаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 ақпаннан туындайтын қатынастарға таралады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбар Күнтуұлы Әділбақовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б. Құлекеев
Жуалы аудан әкімдігінің
2012 жылғы 22 ақпандағы
№ 33 қаулысына қосымша
2012 жылы жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Р/
Жұмыс берушілердің
атауы
Мамандықтары
Ұйымдас
тырыла
тын
жұмыс
орында
рының
саны
Айлық
жалақы
мөлшері
(теңге)
Жастар
практи
касының
ай
бойынша
ұзақты
ғы
1
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы әкімдігінің
білім беру, дене
шынықтыру және спорт
бөлімі» коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Ақпараттық
жүйе
Экономист
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
2
«Жамбыл облысының
статистика
департаменті Жуалы
ауданының статистика
басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
Ақпараттық
жүйе
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
3
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Бағдарламашы
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
4
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы әкімдігінің
ішкі саясат
бөлімінің «Жастар
орталығы»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Ақпараттық
жүйе
1
26000
Жергілік
ті бюджет
6
5
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы әкімдігінің
ішкі саясат бөлімі»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Есепші-
экономист
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
6
«Қазақстан халық
жинақ банкі»
акционерлік
қоғамының № 160500
Жуалы аудандық
филиалы
Есепші-
экономист
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
7
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы әкімдігінің
мәдениет және
тілдерді дамыту
бөлімі» коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Есепші
1
26000
Жергілік
ті бюджет
6
8
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы әкімдігінің
жер қатынастары
бөлімі» коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Жерге
орналастыру
шы,
ақпараттық
жүйе
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
9
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы әкімдігінің
сәулет, қала
құрылысы және
құрылыс бөлімі»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Құрылысшы
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
10
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Қаржыгер,
заңгер
2
1
26000
Республи
калық
және
жергілік
ті бюджет
6
11
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы әкімдігінің
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі» коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Есепші–
экономист,
қаржыгер
1
1
26000
Жергілік
ті бюджет
6
12
«Қазақстан
Республикасы Әділет
Министрлігі Жамбыл
облысының Әділет
департаменті Жуалы
ауданының Әділет
басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
Заңгер,
бағдарламашы,
іс-жүргізуші
2
2
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
13
«Қазақстан
Республикасы қаржы
министрлігі
қазынашылық
комитетінің Жамбыл
облысы бойынша
қазынашылық
департаментінің
Жуалы аудандық
қазынашылық
басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
Экономист,
қаржыгер
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
14
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі» коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Ақпараттық
жүйе,
заңгер,
әлеуметтік
қызметкер,
есепші
2
1
1
1
26000
Республи
калық
және
жергілік
ті бюджет
6
15
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту
орталығы»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Бағдарламашы,
іс-жүргізуші
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
16
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы әкімінің
аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Бағдарламашы
3
26000
Республи
калық
бюджет
6
17
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы Қарасаз
ауылдық округі
әкімінің аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Бағдарламашы
2
26000
Республи
калық
бюджет
6
18
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы Ақтөбе
ауылдық округі
әкімінің аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Ақпараттық
жүйе,
агроном,
іс-жүргізуші
1
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
19
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы Жетітөбе
ауылдық округі
әкімінің аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Бағдарламашы,
заңгер
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
20
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы Боралдай
ауылдық округі
әкімінің аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Ақпараттық
жүйе
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
21
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы Көкбастау
ауылдық округі
әкімінің аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Бағдарламашы,
есепші
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
22
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы Б.Момышұлы
ауылы әкімінің
аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Бағдарламашы
6
26000
Республи
калық
бюджет
6
23
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы Нұрлыкент
ауылдық округі
әкімінің аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Заңгер,
есепші,
ақпараттық
жүйе
1
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
24
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы Билікөл
ауылдық округі
әкімінің аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Есепші,
Бағдарламашы,
заңгер
1
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
25
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы Ақсай ауылдық
округі әкімінің
аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Бағдарламашы,
қаржыгер
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
26
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы Мыңбұлақ
ауылдық округі
әкімінің аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Есепші–
экономист,
бағдарламашы
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
27
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы Күреңбел
ауылдық округі
әкімінің аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Ақпараттық
жүйе
2
26000
Республи
калық
бюджет
6
28
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы Қошқарата
ауылдық округі
әкімінің аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Бағдарламашы
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
29
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы Қызыларық
ауылдық округі
әкімінің аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Бағдарламашы,
қаржыгер
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
30
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы Тоғызтарау
ауылдық округі
әкімінің аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Ақпараттық
жүйе
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
31
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы Шақпақ
ауылдық округі
әкімінің аппараты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Ақпараттық
жүйе
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
32
«Жуалы ауданы
мемлекеттік
мұрағаты»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Ақпараттық
жүйе,
іс-жүргізуші
1
1
26000
Жергілік
ті бюджет
6
33
««Нұр Отан» Халықтық
Демократиялық
партиясы» қоғамдық
бірлестігінің Жамбыл
облысы Жуалы
аудандық филиалы
Бағдарламашы,
есепші,
қазақ тілі
мұғалімі
1
1
2
26000
Республи
калық
және
жергілік
ті бюджет
6
34
«GLOBAL REACH»
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Жерге
орналастырушы,
бағдарламашы
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
35
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы әкімдігінің
білім беру, дене
шынықтыру және спорт
бөлімінің «№ 13
Аркадий Гайдар
атындағы орта
мектебі» коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Қазақ тілі
мұғалімі,
бейнелеу және
сызу мұғалімі,
ағылшын тілі
мұғалімі
1
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
36
Жамбыл облысы Жуалы
ауданы
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі «Жуалы
Бекмырза»
Бағдарламашы
2
26000
Республи
калық
бюджет
6
37
«ҚазТрансГаз Аймақ»
акционерлік қоғамы
Мұнай газ кен
орындарын
пайдалану
2
26000
Жергілік
ті бюджет
6
38
«Жамбыл облысы Жуалы
ауданы әкімдігінің
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдары бөлімі»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Бағдарламашы,
экономист,
инженер-
техник
1
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
39
«Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау
Министрлігінің
мемлекеттік
зейнетақы төлеу
орталығы»
республикалық
мемлекеттік
қазыналық
кәсіпорнының Жамбыл
облыстық филиалы
Бағдарламашы
2
26000
Республи
калық
бюджет
6
40
«Казпочта»
Акционерлік қоғамы
Жуалы аудандық пошта
байланыс торабы
Бағдарламашы,
есепші
1
1
26000
Республи
калық
бюджет
6
41
«Жамбыл облысы
әкімдігі Денсаулық
сақтау басқармасының
«Жуалы аудандық
орталық ауруханасы»
коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші,
заңгер,
қаржыгер,
бағдарламашы,
әлеуметтік
қызметкер
1
1
1
1
1
26000
Жергілік
ті бюджет
6
Барлығы
93

Об организации Молодежной практики на 2012 год
Постановление Жуалынского районного акимата Жамбылской области от 22 февраля 2012 года № 33. Зарегистрировано управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 26 марта 2012 года за № 6-4-121. Утратило силу - постановлением Жуалынского районного акимата Жамбылской области от 29 мая 2012 года № 199
Утратило силу - постановлением Жуалынского районного акимата Жамбылской области от 29 мая 2012 года № 199
В соответствии с подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года  № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации молодежной практики акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить, согласно приложения перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики на 2012 год.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводиится в действие после дня его первого официонального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 февраля 2012 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жуалы Адилбакова Айбар Кунтуовича.
Аким района                                Б. Кулекеев
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района
№ 33 от 22 февраля 2012 года
Перечень работадателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики на 2012 год
П/п
Наименование
работодателей
Специаль
ность
Количе
ство
органи
зуемых
рабочих
мест
Размер
месячной
заработ
ной платы
(тенге)
Продол
житель
ность
молодеж
ной
практи
ки в
месяцах
1
Коммунальное
государственное
учреждения «Отдела
образования,
физической культуры
и спорта акимата
Жуалынского района
Жамбылской области»
Информацион
ные системы,
экономист
1
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
2
Государственное
учреждение
«Департамент
статистики
Жамбылской области
Управление
статистики
Жуалынского района»
Информацион
ные системы
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
3
Коммунальное
государственное
учреждение «Отдел
ветеринарии акимата
Жуалынского района
Жамбылской области»
Программист
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
4
Коммунальное
государственное
учреждение
««Молодежный центр»
отдела внутренней
политики акимата
Жуалынского района
Жамбылской области»
Информацион
ные системы
1
26000
Местный
бюджет
6
5
Коммунальное
государственное
учреждение «Отдел
внутренней политики
акимата Жуалынского
района Жамбылской
области»
Бухгалтер-
экономист
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
6
Жуалынский районный
филиал № 160500
Акционерного
общества «Народный
сберегательный банк
Казахстана»
Бухгалтер-
экономист
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
7
Коммунальное
государственное
учреждение «Отдела
культуры и развития
языков акимата
Жуалынского района
Жамбылской области»
Бухгалтер
1
26000
Местный
бюджет
6
8
Коммунальное
государственное
учреждение «Отдел
земельных отношений
акимата Жуалынского
района Жамбылской
области»
Землеустро
итель,
информацион
ные системы
1
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
9
Коммунальное
государственное
учреждение «Отдел
архитектуры,
градостроительства и
строительства
акимата Жуалынского
района Жамбылской
области»
Строитель
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
10
Коммунальное
государственное
учреждение «Отдел
финансов акимата
Жуалынского района
Жамбылской области»
Финансист,
юрист
2
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
11
Коммунальное
государственное
учреждение «Отдел
экономики и
бюджетного
планирования акимата
Жуалынского района
Жамбылской области»
Бухгалтер-
экономист,
финансист
1
1
26000
Местный
бюджет
6
12
Государственное
учреждение
«Управление юстиции
Жуалынского района
Департамента юстиции
Жамбылской области
Министерства юстиции
Республики
Казахстан»
Юрист,
программист,
делопроизво
дитель
2
2
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
13
Государственное
учреждение
«Жуалынское районное
управление
казначейства
Департамента
казначейства по
Жамбылской области
Комитета
казначейства
Министерства
финансов Республики
Казахстан»
Экономист,
финансист
1
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
14
Коммунальное
государственное
учреждение «Отдел
занятостии
социальных программ
акимата Жуалынского
района Жамбылской
области»
Информацион
ные системы,
юрист,
социальный служащий,
бухгалтер
2
1
1
26000
Республи
канский и
местный
бюджет
6
15
Коммунальное
государственное
учреждение «Центр
занятости акимата
Жуалынского района
Жамбылской области»
Программист,
ухгалтер,
1
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
16
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
акима Жуалынского
района Жамбылской
области»
Программист
3
26000
Республи
канский
бюджет
6
17
Коммунальное
государственное
учреждениее «Аппарат
акима Карасазского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Программист
2
26000
Республи
канский
бюджет
6
18
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
акима Актобинского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Информацион
ные системы,
агроном,
делопроизво
дитель
1
1
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
19
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
акима Жетитюбинского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Программист,
юрист
1
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
20
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
акима Боралдайского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Информацион
ные системы
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
21
Коммунальное
государственное
учреждениее «Аппарат
акима Кокбастауского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Программист,
ухгалтер
1
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
22
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
акима аула
Б.Момышулы
Жуалынского района
Жамбылской области»
Программист
6
26000
Республи
канский
бюджет
6
23
Коммунальное
государственное
учреждениее «Аппарат
акима Нурлыкентского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Юрист,
бухгалтер,
информацион
ные системы
1
1
1
26000
Республи
канский бюджет
6
24
Коммунальное
государственное
учреждениее «Аппарат
акима Биликульского
сельского округа
Жуалынского района Жамбылской области»
Бухгалтер,
программист,
юрист
1
1
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
25
Коммунальное
государственное
учреждениее «Аппарат
акима Аксайского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Программист,
финансист
1
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
26
Коммунальное
государственное
учреждениее «Аппарат
акима Мынбулакского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Бухгалтер-
экономист,
программист
1
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
27
Коммунальное
государственное
учреждениее «Аппарат
акима Куренбельского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Информацион
ные системы
2
26000
Республи
канский
бюджет
6
28
Коммунальное
государственное
учреждениее «Аппарат
акима
Кошкаратинского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Программист
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
29
Коммунальное
государственное
учреждениее «Аппарат
акима Кызыларыкского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Программист,
финансист
1
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
30
Коммунальное
государственное
учреждениее «Аппарат
акима
Тогызтарауского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Информацион
ные системы
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
31
Коммунальное
государственное
учреждениее «Аппарат
акима Шакпакского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Информацион
ные системы
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
32
Коммунальное
государственное
учреждение
«Государственный
архив Жуалынского
района»
Информацион
ные системы,
делопроизво
дитель
1
1
26000
Местный
бюджет
6
33
Жуалынский районный
филиал Жамбылской
области
Общественного
объединения
«Народно-Демократи
ческая партия «Нур
Отан»
Программист
бухгалтер,
учитель
казахского
языка
1
1
2
26000
Республи
канский и
местный
бюджет
6
34
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«GLOBAL REACH»
Землеустрои
тель,
программист
1
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
35
Коммунальное
государственное
учреждение ««Средней
школы № 13 имени
Аркадий Гайдар»
отдел образовании
физической культуры
и спорта акимата
Жуалынского района
Жамбылской области»
Учитель
казахского
языка,
учитель
рисования и
черчения,
учитель
английского
языка
1
1
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
36
Жамбылская область
Жуалынский район
Товарищество с
органиченной
ответственностью
«Жуалы Бекмырза»
Программист
2
26000
Республи
канский
бюджет
6
37
Акционерное общество
«КазТрансГаз Аймақ»
Нефтегазовое
дело
2
26000
Местный
бюджет
6
38
Коммунальное
государственное
учереждение «Отдел
жилищно-коммунально
го хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
акимата Жуалынского
района Жамбылской
области»
Программист,
экономист,
инженер-
техник
1
1
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
39
Жамбылский областной
филиал
Республиканского
государственного
казенного
предприятия
«Государственный
центр по выплате
пенсий Министерства
труда и социальной
защиты населения»
Программист
2
26000
Республи
канский
бюджет
6
40
Акционерная общества
Жуалынский районный
узел почтовой связи
«Казпочта»
Программист,
бухгалтер
1
1
26000
Республи
канский
бюджет
6
41
Коммунальная
государственное
казенное предприятие
«Центральная
районная больница
Жуалынского района
Управление
Здравохранения
акимата Жамбылской
области»
Делопроизво
дитель,
юрист,
финансист,
программист,
социальный
служащий
1
1
1
1
1
26000
Местный
бюджет
6
Всего
93