2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 06 наурыздағы № 41 қаулысы. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 05 сәуірде № 6-4-123 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 - бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекiтiлген «Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне» сәйкес, жұмыссыздар үшiн қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Жуалы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. «Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күніне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жуалы ауданы әкімінің орынбасары Айбар Күнтуұлы Әділбақовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б. Құлекеев
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі
Жамбыл облысының Әділет департаменті
Жуалы ауданының Әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Р. Өміралиев
06 наурыз 2012 жыл
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Жамбыл облысы Жуалы ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ғ. Садыбеков
06 наурыз 2012 жыл
Жуалы ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 6 наурыздағы
№ 41 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Қоғамдық
жұмыстарды
түрлерi
Көлемi мен
нақты
жағдайлары
Қатысу
шылар
дың
еңбегі
не
төлене
тін
ақының
мөлшері
және
оларды
қаржы
ландыру
көздері
(теңге)
2012 жыл
Сұраныс
Ұсыныс
1
Жуалы ауданы
әкімдігінің
тұрғын-үй
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдары бөлімінің
“Жуалы-Су"
шаруашылық
жүргізу
құқығындағы
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
Ауданның
санитарлық
тазалау,
көркейту
және
көгалдан
дыру
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
5
5
2
«Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
әкімдігінің
тұрғын-үй
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдары бөлімі»
мемлекеттік
мекемесінің
“Жасыл-Жуалы"
шаруашылық
жүргізу
құқығындағы
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
Ауданның
санитарлық
тазалау,
көркейту
және
көгалдан
дыру
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
20
20
3
"Қазақстан
Республикасы
Әділет
Министрлігі
Жамбыл
облысының Әділет
департаменті
Жуалы
ауданының Әділет
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды
рәсімдеуге
техникалық
көмек
көрсету
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
1
1
4
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданының
қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды
рәсімдеуге
техникалық
көмек
көрсету
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
2
2
5
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
әкімдігінің
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды
рәсімдеуге
техникалық
көмек
көрсету
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
1
1
6
«Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
әкімдігінің
мәдениет және
тілдерді дамыту
бөлімі»
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде
санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
2
2
7
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
әкімдігінің
экономика және
бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды
рәсімдеуге
техникалық
көмек
көрсету
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
1
1
8
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
Тоғызтарау
ауылдық округі
әкімінің
аппараты"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде
санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
3
3
9
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
Шақпақ ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде
санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
3
3
10
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
Ақсай ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде
санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
5
5
11
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
Ақтөбе ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде
санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
3
3
12
"Жамбыл облысы
Жуалы  ауданы
Билікөл  ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде
санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
3
3
13
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
Боралдай ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде
санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
3
3
14
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
Нұрлыкент ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
3
3
15
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
Б.Момышұлы ауылы
әкімі аппараты"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде
санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
5
5
16
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
Жетітөбе ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде
санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
5
5
17
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
Қарасаз ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде
санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
3
3
18
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
Көкбастау ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде
санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
3
3
19
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
Күреңбел ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде
санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
3
3
20
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
Қошқарата ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде
санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
3
3
21
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
Қызыларық ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде
санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
3
3
22
"Жамбыл облысы
Жуалы ауданы
Мыңбұлақ ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Бекітілген
учаскеле
рінде
санитарлық
тазалау
Аптасына
40 сағат,
6 ай
мерзімге
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және
икемді
кесте
бойынша
17439
жергі
лікті
бюджет
5
5

Об организации общественных работ на 2012 год
Постановление Жуалынского районного акимата Жамбылской области от 6 марта 2012 года № 41. Зарегистрировано управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 5 апреля 2012 года за № 6-4-123
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей - 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и «Правилами организации и финансирования общественных работ», утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации общественных работ для безработных, акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации в которых будут проводиться общественные работы виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Коммунальное государственное учреждения «Отдел занятости и социальных программ акимата Жуалынского района Жамбылской области» обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, воникающие с 1 января 2012 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима района Жуалы Айбара Кунтуовича Адилбакова.
Аким района                                Кулекеев Б.
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник государственного учреждения
«Управление юстиции Жуалынского района
Департамента юстиции Жамбылской области
министерство юстиции Республики Казахстан»
Р. Омиралиев
06 марта 2012 года.
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник государственного учреждения
«Отдел по делам обороны Жуалынского
района Жамбылской области» подполковник
Г. Садыбеков
06 марта 2012 года
Приложение к постановлению
акимата района Жуалы
№ 41 от 06.03.2012 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться общестенные работы виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Наименование,
организации
Виды
Объемы и
конкретные
условия
общественных
работ
Размеры
оплаты
труда
участни
ов и
источни
и их
финанси
ования
(тенге)
2012 год
спр
ос
пред
ло
жение
1
Государственное
коммунальное
предприятие на праве
хозяиственного
ведения «Жуалы-Су»
отдела
жилищно-коммунально
го хозяйства
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
акимата Жуалынского
района
Санита
рная
очистка,
благоу
стройст
во и
озелене
ние
района
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
5
5
2
Коммунальное
государственное
предприятие на праве
хозяиственного
ведения
«Жасыл-Жуалы»
государственного
учреждения «Отдела
жилищно-коммунально
го хозяйства
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
акимата Жуалынского
района Жамбылской
области»
Санитар
ная
очистка,
благоу
стройст
во и
озелене
ние
района
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
20
20
3
Государственное
учреждение
«Управление юстиции
Жуалынского района
Департамента Юстиции
Жамбылской области
Министерства Юстиции
Республики
Казахстан»
Техничес
кая
помощь в
оформле
нии
докумен
тов
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
1
1
4
Государственное
учреждение «Отдел по
делам обороны
Жуалынского района
Жамбылской области»
Техничес
кая помощь в
оформле
нии
докумен
тов
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
2
2
5
Коммунальное
государственное
учреждение «Отдел
занятости и
социальных программ
акимата Жуалынского
района Жамбылской
области»
Техничес
кая
помощь в
оформле
нии
докумен
тов
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
1
1
6
Коммунальное
государственное
учреждение «Отдела
культуры и развития
языков акимата
Жуалынского района
Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных
участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
2
2
7
Коммунальное
государственное
учреждение «Отдел
экономики и
бюджетного
планирования акимата
Жуалынского района
Жамбылской области»
Техничес
кая
помощь в
оформле
нии
докумен
тов
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
1
1
8
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
акима Тогызтаруского
ауыльного округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных
участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
3
3
9
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
Акима Шакпакского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных
участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
3
3
10
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
Акима Аксайского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных
участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
5
5
11
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
Акима Актюбинского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных
участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
3
3
12
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
Акима Биликольского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных
участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
3
3
13
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
Акима Боралдайского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных
участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
3
3
14
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
Акима Нурлыкентского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
3
3
15
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
Акима аула
Б.Момышулы
Жуалынского района
Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных
участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
5
5
16
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
Акима Жетитобинского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных
участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
5
5
17
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
Акима Карасазского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных
участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
3
3
18
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
Акима Кокбастауского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных
участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
3
3
19
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
Акима Куренбельского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных
участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
3
3
20
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
Акима
Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных
участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
3
3
21
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
Акима Кызыларыкского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных
участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
3
3
22
Коммунальное
государственное
учреждение «Аппарат
Акима Мынбулакского
сельского округа
Жуалынского района
Жамбылской области»
Санитар
ная
очистка
закреп
ленных
участков
40 часов в
неделю сроком
на 6 месяцев
на условиях
неполного
рабочего дня
и по гибкому
графику
17439
местный
бюджет
5
5