2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы N 07 қаулысы. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 ақпанда N 8-5-123 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы N 05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 28.01.2013 N 05 (оның алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес Қаражал қаласының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об организации общественных работ на 2012 год
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 20 января 2012 года N 07. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 10 февраля 2012 года N 8-5-123. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 28 января 2013 года N 05
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 28.01.2013 N 05 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Қаражал қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Гармашова Н.Н.) қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырсын және 2012 жылға берiлген тапсырыстар бойынша кәсiпорындарға, ұйымдарға және мекемелерге 220 жұмыссыз азаматтарды жiберсiн.
2. Қоғамдық жұмыстардағы жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағат (күніне 8 сағат) деп белгіленсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбекақысы айына ең төменгі жалақы мөлшерінде белгіленсін. Қоғамдық жұмыстар қала бюджет қаражатынан қаржыландырылсын.

1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Каражал" (Гармашова Н.Н.) организовать общественные работы и направить 220 безработных граждан на предприятия, организации и учреждения города согласно поданным ими заявкам на 2012 год.
2. Установить продолжительность рабочего времени на общественных работах 40 часов в неделю (8 часов в день).
3. Установить оплату труда безработных, занятых на общественных работах, в размере одной минимальной заработной платы в месяц. Финансирование общественных работ производить за счет средств бюджета города.

4. Қосымшаға сәйкес 2012 жылда қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын кәсiпорындардың, ұйымдардың және мекемелердiң тiзiмi бекiтiлсiн.
5. Қаражал қаласы әкiмдігінің 2011 жылғы 01 наурыздағы N 25 "2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 14 наурызда нөмірі 8-5-107 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2011 жылғы 15 наурыздағы N 12 санында жарияланған) қаулысының күшi жойылған деп танылсын.

4. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений, организующих общественные работы на 2012 год согласно приложению.
5. Считать утратившим силу постановление акимата города Каражал от 01 марта 2011 года N 25 "Об организации общественных работ на 2011 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-107 от 14 марта 2011 года, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 15 марта 2011 года за N 12 ).