2012 жылға Қаражал қаласының жұмыссыз жастарына арналған жастардың кәсіби дайындығын ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 15 қаулысы. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 ақпанда N 8-5-124 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы N 126 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2012.05.28 N 126 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, жұмыссыз азаматтардың жоғарғы және арнаулы орта кәсіби оқу орындарының түлектерінің жұмысқа орналасу, іс жүзіндегі тәжірибе, білім және бейімділіктер алу мүмкіндіктерін кеңейту мақсатында Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жастар тәжірибесін ұйымдастыруға ниет білдірген жұмыс берушілердің тізімі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н. Гармашова):
1) жұмыссыз ретінде "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде тіркелген жоғары оқу орындардың, колледждер мен кәсіптік лицейлердің түлектері арасында жастар тәжірибесін өткізу жөніндегі жұмысты ұйымдастырсын;
2) уақытша жұмыс орындарын ұсынуға ниет білдірген жұмыс берушілермен жастар тәжірибесі аясында жұмыссыз жастар үшін кәсіби тәжірибені ұйымдастыруға шарттар жасасын;
3) жастар тәжірибесін өткізу шараларын қаржыландыру Қаражал қаласының бюджетінде қарастырылған 002 "Жұмыспен қамту бағдарламасы" бағдарламасы 102 "Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар" кіші бағдарламасы есебінен жүргізілсін;

Об организации профессиональной молодежной практики для безработной молодежи города Каражал на 2012 год
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 26 января 2012 года N 15. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 10 февраля 2012 года N 8-5-124. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 28 мая 2012 года N 126
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 28.05.2012 N 126.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях расширения возможностей трудоустройства безработных граждан-выпускников учебных заведений среднего и высшего профессионального образования и приобретения ими практического опыта, знаний и навыков акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работодателей, предлагающих организацию рабочих мест для прохождения молодежной практики согласно приложению.
2. Уполномоченному органу по вопросам занятости населения государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Каражал" (Гармашова Н.):
1) организовать работу по проведению молодежной практики среди безработной молодежи - выпускников высших учебных заведений, колледжей и профессиональных лицеев, зарегистрированных в качестве безработных в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ города Каражал";
2) заключить с работодателями, изъявившими желание предоставить временные рабочие места безработным в рамках молодежной практики договора на организацию и проведение профессиональной молодежной практики для безработной молодежи;
3) финансирование мероприятий по проведению молодежной практики производить за счет средств бюджета города Каражал, предусмотренных по программе 002 "Программа занятости" подпрограммы 102 "Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения";

4) жастар тәжірибесіне қабылданған тұлғалар үшін ай сайын төленетін ақы қалалық бюджеттен бөлінген қаржылардың есебінен 26000 теңге мөлшерінде, алты айдан аспайтын мерзімге белгіленсін.
3. Қаражал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 59 "Қаражал қаласының жұмыссыз жастарына арналған жастардың кәсіби дайындығын ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 03 мамырда нөмірі 8-5-109 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2011 жылғы 21 мамырдағы N 21 санында жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.

4) установить размер ежемесячных отчислений оплаты для лиц, принятых на молодежную практику в размере 26000 тенге за счет средств, предусмотренных в бюджете города на срок не более шести месяцев.
3. Считать утратившим силу постановление акимата города Каражал от 06 апреля 2011 года N 59 "Об организации профессиональной молодежной практики для безработной молодежи города Каражал" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-109 от 03 мая 2011 года, опубликовано в газете "Қазыналы өнір" от 21 мая 2011 года за N 21).