Тіркелген жиынтық салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған III сессиясының 2012 жылғы 6 сәуірдегі N 789/3 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 7 мамырда N 8-8-110 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 мамырдағы № 1515/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 10.05.2018 № 1515/21 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение III сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2012 года N 789/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 7 мая 2012 года N 8-8-110. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10 мая 2018 года № 1515/21
Сноска. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10.05.2018 № 1515/21 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:

1. Шахтинск қаласында және маңындағы кенттерде қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғаларға және жеке кәсіпкерлерге арналған тіркелген жиынтық салықтың бірыңғай ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Шахтинск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы XXVIII сессиясының "2011 жылға арналған тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-91 тіркелген, 2011 жылғы 18 ақпандағы N 7 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) N 636/28 шешімінің күші жойылсын деп танылсын.

1. Установить единые ставки фиксированного налога для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность в городе Шахтинске и прилегающих поселках согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 636/28 "Об установлении единых ставок фиксированного налога на 2011 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-91, опубликовано 18 февраля 2011 года в газете "Шахтинский вестник" N 7).

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы
А. Степанович
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ә. Сатова
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 6 сәуірдегі
III сессиясының
N 789/3 шешіміне
қосымша
Шахтинск қаласында және маңындағы кенттерде қызметiн жүзеге асыратын заңды тұлғаларға және жеке кәсiпкерлерге арналған тiркелген жиынтық салықтың бiрыңғай ставкаларының мөлшерi

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
А. Степанович
Секретарь городского
маслихата
А. Сатова
Приложение
к решению III сессии
городского маслихата
от 6 апреля 2012 года N 789/3
Размеры единых ставок фиксированного налога для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность в городе Шахтинске и прилегающих поселках