Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 42 кезекті сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/499 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2012 жылғы 5 сәуірдегі 4 сессиясының N 4/41 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 сәуірде N 8-9-130 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 42 кезекті сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/499 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-9-120 болып тіркелген, "Абай – Ақиқат" аудандық газетінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 (3901) болып жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3398548" сандары "3650481" сандарына ауыстырылсын;
"2473595" сандары "2725528" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3398548" сандары "3679716" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері Абай ауданы мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсауды жүргізсін.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
Абай аудандық мәслихатының хатшысы
Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Б. Муталяпова

О внесении изменений в решение 42 очередной сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 42/499 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 4 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 5 апреля 2012 года N 4/41. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 17 апреля 2012 года N 8-9-130. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 42 очередной сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 42/499 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-120, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 30 декабря 2011 года N 52 (3901), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3398548" заменить цифрами "3650481";
цифры "2473595" заменить цифрами "2725528";
в подпункте 2):
цифры "3398548" заменить цифрами "3679716";
2) приложения 1, 4, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования"
Б. Муталяпова

2181
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1653833
004
Жалпы білім беру
1573555
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
50440
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1766
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
28072
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
45761
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
45761
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19877
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
132
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
25752
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
170974
2
Әлеуметтiк көмек
142340
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
142340
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
32904
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2690
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5690
006
Тұрғын үй көмегі
6800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
2540
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1176
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
42053
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4930
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
34031
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9526
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28634
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28634
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24524

2181
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1653833
004
Общеобразовательное обучение
1573555
005
Дополнительное образование для детей и юношества
50440
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1766
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
28072
9
Прочие услуги в области образования
45761
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
45761
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19877
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
132
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
25752
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
170974
2
Социальная помощь
142340
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
142340
002
Программа занятости
32904
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2690
005
Государственная адресная социальная помощь
5690
006
Оказание жилищной помощи
6800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2540
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1176
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
42053
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4930
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34031
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9526
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28634
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28634
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24524

714887
Ағымдағы
447089
республикалық бюджеттен
343419
2012 жылға "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыруға
3749
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
7694
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
13446
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға
2644
Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасының іс-шараларын жүзеге асыруға
20942
оның ішінде:
- еңбекақыны жартылай жәрдемақылау
5037
- халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9526
- көшуге жәрдемақы ұсыну
2662
- жастар тәжірибесі
3717
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде биология, химия және физика кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға
4097
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
1766
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
25752
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
28072
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
38648
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
93409
оның ішінде:
- білім беру
7000
- тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
60912
- жол инфрақұрылымы
25497
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
103200
облыстық бюджеттен
103670
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығына
30000
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруға
23670
Ауданға мәнді автомобиль жолдарын орта және күрделі жөндеуге
50000
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
198533
республикалық бюджеттен
189978
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
15000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
17000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
50000
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
10000
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
97978
облыстық бюджеттен

714887
Текущие
447089
из республиканского бюджета
343419
На обустройство аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" на 2012 год
3749
На введение стандартов специальных социальных услуг
7694
На проведение противоэпизоотических мероприятий
13446
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной
2644
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
20942
в том числе:
- частичное субсидирование заработной платы
5037
- обеспечение деятельности центров занятости населения
9526
- предоставление субсидий на переезд
2662
- молодежная практика
3717
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
1766
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
25752
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
28072
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
38648
На ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
93409
в том числе:
- образование
7000
- жилищно-коммунальное хозяйство
60912
- дорожная инфраструктура
25497
На проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
103200
из областного бюджета
103670
На жилищно-коммунальное хозяйство
30000
На организацию внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
23670
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
50000
На развитие
198533
из республиканского бюджета
189978
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
15000
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
17000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
государственного коммунального жилищного фонда
50000
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10000
На развитие системы водоснабжения
97978
из областного бюджета

8555
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
1110
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
5556
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
1889
Бюджеттік кредиттер
69265
республикалық бюджеттен
69265
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер

8555
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1110
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
государственного коммунального жилищного фонда
5556
На строительство жилья и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020
1889
Бюджетные кредиты
69265
из республиканского бюджета
69265
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов