Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы N 34/06 "2012 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданының әкімдігінің 2012 жылғы 01 ақпандағы N 02/04 қаулысы. Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда N 8-11-131 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес және жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы N 34/06 "2012 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізіліміне N 8-11-129 болып тіркелген, 2012 жылы 7 қаңтарда N 1 "Сарыарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының N 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Асхат Сағадиұлы Әлиге жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ш. Мамалинов
Аудан әкімдігінің
2012 жылғы 01 ақпандағы
N 02/04 қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
N 34/06 қаулысына N 1 қосымша
Қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі
1. "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығының Коммуналдық мемлекеттік қазыналық мекеменің Бұқар жырау ауданы мемлекеттік Зейнетақы төлеу жөніндегі орталығының бөлімшесі" мемлекеттік мекемесі.
2. "Бұқар жырау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
3. "Бұқар жырау аудандық жастармен жұмыс Орталығы" мемлекеттік мекемесі.
4. "Бұқар жырау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
5. "Бұқар жырау ауданы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
6. "Бұқар жырау ауданының Ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
7. "Бұқар жырау ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
8. "Бұқар жырау ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
9. "Бұқар жырау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
10. "Бұқар жырау ауданының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі.

О внесении изменения в постановление акимата Бухар-Жырауского района от 29 ноября 2011 года N 34/06 "Об организации общественных работ на 2012 год"
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 01 февраля 2012 года N 02/04. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 15 февраля 2012 года N 8-11-131
В соответствии с пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и в целях обеспечения временной занятости безработных акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бухар-Жырауского района от 29 ноября 2011 года N 34/06 "Об организации общественных работ на 2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-129, опубликовано в газете "Сарыарқа" от 7 января 2012 года N 1) следующее изменение:
приложение N 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Әли Асхат Сағадиұлы.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Ш. Мамалинов
Приложение
к постановлению
акимата района
от 01 февраля 2012 года N 02/04
Приложение N 1
к постановлению
акимата района
от 29 ноября 2011 года N 34/06
Перечень организаций,
в которых будут проводиться общественные работы
1. Государственное учреждение "Бухар-Жырауское отделение государственного центра по выплате пенсий Республиканского государственного коммунального предприятия государственного центра по выплате пенсий".
2. Государственное учреждение "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ".
3. Государственное учреждение "Центр работы с молодежью Бухар-Жырауского района".
4. Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Бухар- Жырауского района".
5. Государственное учреждение "Налоговое управление по Бухар-Жыраускому району".
6. Государственное учреждение "Управление внутренних дел Бухар-Жырауского района".
7. Государственное учреждение "Управление юстиции Бухар- Жырауского района".
8. Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Бухар-Жырауского района".
9. Государственное учреждение "Аппарат акима Бухар-Жырауского района".
10. Государственное учреждение "Прокуратура Бухар-Жырауского района".

11. Бұқар жырау ауданының селолар, селолық, ауылдық округтер және кенттер әкімдері аппараттары мемлекеттік мекемелері.
12. "Бұқар жырау ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
13. "Бұқар жырау ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
14. "Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
15. "Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
16. "Бұқар жырау ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
17. "Бұқар жырау ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
18. "Бұқар жырау аудандық соты" мемлекеттік мекемесі.
19. "Қарағанды жер ресурстарын және жерге орналастыру ғылыми-өндірістік орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорнының Бұқар Жырау филиалы.
20. "Бұқар жырау ауданының Статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
21. "Бұқар жырау аудандық Қазынашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
22. "Бұқар жырау ауданы мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі.
23. "Жылжымайтын мүлік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының Бұқар жырау филиалы.

11. Государственные учреждения аппаратов акимов сел, поселков, сельских и аульных округов Бухар - Жырауского района.
12. Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района".
13. Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Бухар-Жырауского района".
14. Государственное учреждение "Бухар-Жырауский отдел культуры и развития языков".
15. Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог".
16. Государственное учреждение "Отдел предпринимательства Бухар-Жырауского района".
17. Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Бухар-Жырауского района".
18. Государственное учреждение "Бухар-Жырауский районный суд".
19. Бухар-Жырауский филиал дочернего государственного предприятия "Караганда научно - производственный центр земельных ресурсов и землеустройства".
20. Государственное учреждение "Управление Статистики Бухар-Жырауского района".
21. Государственное учреждение "Бухар-Жырауское районное управление Казначейства".
22. Государственное учреждение "Государственный архив Бухар-Жырауского района".
23. Бухар-Жырауский филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Центр по недвижимости".