Мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қарашадағы N 37/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қаңтарда N 2093 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 14 мамырдағы N 18/05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 14.05.2013 N 18/05 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес Бұқар жырау аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
6) "Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының жетекшісі Шолпан Райқанқызы Такироваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ш. Мамалинов
Бұқар жырау ауданының әкімдігінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 37/03 қаулысымен
бекітілген
"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың
салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі түсініктер

Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 30 ноября 2012 года N 37/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 января 2013 года N 2093. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 14 мая 2013 года N 18/05
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 14.05.2013 N 18/05 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Бухар-Жырауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне";
2) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств";
3) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи";
4) регламент государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов";
5) регламент государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива";
6) регламент государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Такирову Шолпан Райкановну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                Ш. Мамалинов
Утвержден
постановлением акимата
Бухар-Жырауского района
от 30 ноября 2012 года N 37/03
Регламент оказания государственной услуги
"Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне"
1. Основные понятия

1. Қолданылатын терминдер мен аббревиатуралардың анықтамалары:
1) арнайы комиссияның жұмыс органы - "Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
2) ҚФБ - мемлекеттік қызмет көрсету барысында қатысатын мүдделес органдардың құрылымдық-функция бірлігі, ақпараттық жүйелер немесе, олардың ішкі жүйесі;
3) тұтынушы - жеке тұлға;
4) халыққа қызмет көрсету орталығы - "бір терезе" принципі бойынша өтініштерді қабылдау және құжаттарды беру жөніндегі жеке және (немесе) заңды тұлғаларға мемлекеттік қызмет көрсетуді ұйымдастыруды жүзеге асыратын, республикалық мемлекеттік кәсіпорын.
2. Жалпы ережелер
2. Осы регламент "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу" (бұдан әрі - регламент) Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу рәсімін анықтайды (бұдан әрi - мемлекеттiк қызмет).
3. Мемлекеттік қызмет "Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен, (бұдан әрі - арнайы комиссияның жұмысшы органы), сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталығы: Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қарағанды облысы бойынша филиалының Бұқар жырау ауданындағы бөлімдері арқылы көрсетіледі (бұдан әрі - орталық), (байланыс деректері осы регламенттің 1 қосымшада көрсетілген).
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы Заңының (бұдан әрi - Заң) 11 бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" № 394 қаулысының 1 тармағы 2) тармақшасы және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 20 ақпандағы № 110 қаулысымен бекiтiлген Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу, оларға бiржолғы мемлекеттiк ақшалай өтемақы төлеу қағидасының 2 тарауының (бұдан әрі - Ереже) негiзiнде көрсетiледi.

1. Определения используемых терминов и аббревиатур:
1) рабочий орган специальной комиссии - государственное учреждение "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ";
2) СФЕ - структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги - ответственные лица заинтересованных органов, информационные системы или их подсистемы;
3) центр обслуживания населения - республиканское государственное предприятие, осуществляющее организацию предоставления услуг физическим и (или) юридическим лицам по приему заявлений и выдаче документов по принципу "одного окна".
2. Общие положения
2. Настоящий регламент "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" (далее - регламент) определяет процедуру регистрации и учета граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне (далее - государственная услуга).
3. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ" (далее - рабочий орган специальной комиссии), а также на альтернативной основе через центры обслуживания населения: отделы Бухар-Жырауского района филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения по Карагандинской области" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центра обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее - центр), (контактные данные указаны в приложении 1 настоящего регламента).
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании статьи 11 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" (далее – Закон), главы 2 Правил регистрации граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, выплаты им единовременной государственной денежной компенсации и выдачи удостоверений, подтверждающих право на льготы и компенсации, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2006 года N 110 (далее - Правила), постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами".

6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен Қазақстан Республикасының азаматтарын тiркеу және есепке алу туралы шешiм жөнiнде хабарлама (бұдан әрі - хабарлама) не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз тасығыштағы дәлелдi жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет мынадай жеке тұлғаларға (бұдан әрі - тұтынушылар):
әуеде және жер үстiнде ядролық жарылыстар жасаған кезеңде (1949 - 1965 жж.) радиоактивтi заттармен ластануға ұшыраған аумақтарда тұрған, жұмыс iстеген немесе әскери қызмет (соның iшiнде мерзiмдi) өткерген азаматтарға;
1966 жылдан 1990 жылғы 1 қаңтарға дейiнгi аралықта жерасты ядролық жарылыстарын жасау кезеңiнде осы аумақтарда тұрған, жұмыс iстеген немесе әскери қызмет (соның iшiнде мерзiмдi) өткерген азаматтарға;
1949 жылдан 1990 жылға дейiнгi аралықта жеңiлдiктi әлеуметтiк - экономикалық мәртебесi бар аумақта тұрған, жұмыс iстеген немесе, әскери қызмет (соның iшiнде мерзiмдi) өткерген азаматтарға;
осы тармақтың екiншi және үшiншi абзацтарында аталған, мүгедек деп танылған аурулары бар адамдардың балаларына, олардың денсаулық жағдайы мен Заңда аталған аймақтарда ата-аналарының бiрiнiң болу факторы арасындағы себептi байланыстар анықталған ретте көрсетiледi.
8. Мемлекеттiк қызметтi көрсету мерзiмдерi:
1) мемлекеттiк қызмет тұтынушы осы регламенттің 13 тармағында анықталған қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
арнайы комиссияның жұмыс органында - жиырма күнтiзбелiк күннен аспайтын мерзiмде;
орталықта - жиырма күнтiзбелiк күннен аспайтын мерзiмде (мемлекеттiк қызметке құжат қабылдау және беру (нәтиже) күнi мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет тұтынушысына қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты арнайы комиссияның жұмыс органында 15 минуттан аспайды, орталықта - 30 минут.
9. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
10. Арнайы комиссияның жұмыс органының жұмыс кестесi: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейiн.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
Орталықтың жұмыс кестесi: күн сайын сағат 09.00-ден 20.00-ге дейiн үзіліссіз, орталықтың филиалдары мен өкілдіктерінде демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 09.00-ден 18.00-ге дейiн.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз "электронды" кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.

6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является уведомление о принятии решения о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне (далее - уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга оказывается следующим физическим лицам (далее - потребители):
гражданам, проживавшим, работавшим или проходившим службу (в том числе срочную) на территориях, подвергшихся загрязнению радиоактивными веществами в период проведения воздушных и наземных ядерных взрывов (1949 - 1965 годы);
гражданам, проживавшим, работавшим или проходивших службу (в том числе и срочную) на этих территориях в период проведения подземных ядерных взрывов с 1966 по 1990 годы;
гражданам, проживавшим, работавшим или проходившим службу (в том числе и срочную) на территориях с льготным социально-экономическим статусом с 1949 по 1990 год;
детям лиц, указанных во втором и третьем абзацах настоящего пункта, признанным инвалидами или имеющим заболевания, при установлении причиной связи между их состоянием здоровья и фактом пребывания одного из родителей на указанных в Законе зонах.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 13 настоящего регламента:
в рабочий орган специальной комиссии - не более двадцати календарных дней;
в центр - не более двадцати календарных дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут в рабочем органе специальной комиссии, 30 минут в центре.
9. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
10. График работы рабочего органа специальной комиссии: ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресение) и праздничных дней.
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
График работы центра: ежедневно с 09.00 часов до 20.00 часов без перерыва, а в филиалах и представительствах центра - ежедневно с 09.00 часов до 19.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

11. Тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы қажетті құжаттармен бірге өтінішті арнайы комиссияның жұмыс органына, сондай - ақ орталыққа береді;
2) орталық қызметкері құжаттарды қабылдауды, тексеруді, тізілім құруды жүзеге асырады және құжаттарды арнайы комиссияның жұмыс органына береді;
3) арнайы комиссияның жұмыс органы тұтынушы уәкілетті органға өтініш білдірген кездегі немесе орталықтан ұсынылған, құжаттарды қарастыруды, тіркеуді жүзеге асырады, хабарлама немесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін орталыққа немесе уәкілетті органға өтініш білдірген жағдайда, тұтынушыға жолдайды;
4) орталық тұтынушыға хабарлама немесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
Қоса берілген құжаттармен бірге өтініштерді арнайы комиссияның жұмыс органына жеткізуді және кері қайтаруды орталық осы өтініштерді қабылдаған күнде кемінде екі рет курьерлік байланыс арқылы жүзеге асырады.
12. Арнайы комиссияның жұмыс органы және орталықта мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын, тұлғалардың ең аз саны, бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы іс-әрекеттер
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
13. Мемлекеттiк қызметті алу үшiн тұтынушы мынадай құжаттарды тапсырады:
1) белгiленген үлгiдегi өтiнiш;
2) жеке басын куәландыратын құжат;
3) тұрғылықты жерi бойынша тiркелгенiн куәландыратын құжат;
4) салық төлеушiнiң куәлiгi (бар болған жағдайда жеке сәйкестендiру нөмiрi);
5) әлеуметтiк жеке код берiлгенi туралы уақытша куәлiк (бар болған жағдайда жеке сәйкестендiру нөмiрi);
6) жинақ кiтапшасын немесе өтемақы беру жөнiндегi уәкiлеттi ұйыммен жасалған шарт;
7) 1949 жылдан бастап 1965 жыл, 1966 жылдан бастап 1990 жыл кезеңдерiнде Семей ядролық сынақ полигоны аумағында тұру фактiсi мен кезеңiн растайтын құжаттар (мұрағат анықтамалары, Халық депутаттары селолық, кенттiк (ауылдық) кеңесiнiң, тұрғын үй пайдалану басқармаларының, үй басқармаларының, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмдерiнiң, пәтер иелерi кооперативтерiнiң анықтамалары; еңбек кiтапшасы; оқу орнын бiтiргенi туралы диплом; әскери билет; туу туралы куәлiк, орта бiлiм туралы аттестат, негiзгi мектептi бiтiргенi туралы куәлiк; Заңда белгiленген тәртiппен берiлген Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен адам ретiнде жеңiлдiктер алуға құқығын растайтын куәлiк).
Егер мұрағаттық және өзге де құжаттар сақталмаса - ядролық сынақтар әсерiне ұшыраған аумақта тұрғанының заңды фактiсi мен кезеңiн анықтау туралы сот шешiмi.
Салыстырып тексеру үшiн құжаттардың түпнұсқалары мен көшiрмелерi ұсынылады, содан кейiн құжаттардың түпнұсқалары өтiнiш берушiге қайтарылады.
Жеке өтiнiш беруге мүмкiндiгi болмаған жағдайда, азаматтар белгiленген тәртiппен берiлген сенiмхат негiзiнде өтiнiшпен және қажеттi құжаттармен жүгiну үшiн басқа адамдарға уәкiлеттiк беруге құқылы.

11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление вместе с необходимым пакетом документов в рабочий орган специальной комиссии или в центр;
2) центр осуществляет прием документов, регистрацию, составление реестра и передает документы в рабочий орган специальной комиссии;
3) рабочий орган специальной комиссии осуществляет рассмотрение, регистрацию документов, представленных из центра или от потребителя при подаче заявления в рабочий орган специальной комиссии, подготавливает уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги и направляет результат оказания государственной услуги в центр или потребителю, в случае подачи заявления в рабочий орган специальной комиссии;
4) центр выдает потребителю уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
Доставка заявлений с прилагаемыми документами в уполномоченный орган специальной комиссии и обратно осуществляется центром посредством курьерской связи не менее двух раз в день приема заявлений.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в центре и рабочем органе специальной комиссии, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
13. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги:
1) заявление установленного образца;
2) документ, удостоверяющий личность;
3) документ, подтверждающий регистрацию по месту жительства;
4) свидетельство налогоплательщика (а при наличии индивидуальный идентификационный номер);
5) временное свидетельство о присвоении социального индивидуального кода (а при наличии индивидуальный идентификационный номер);
6) сберегательная книжка или договор с уполномоченной организацией по выдаче компенсации;
7) документы, подтверждающие факт и период проживания на территории Семипалатинского испытательного полигона в периоды с 1949 по 1965 годы, с 1966 по 1990 годы (архивные справки, справки сельских, поселковых (аульных) Советов народных депутатов, жилищно-эксплуатационных управлений, домоуправлений, акимов поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, кооперативов собственников квартир; трудовая книжка; диплом об окончании учебного заведения; военный билет; свидетельство о рождении, аттестат о среднем образовании; свидетельство об окончании основной школы; удостоверение, подтверждающее право на льготы пострадавшему (ей) вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, выданное в установленном Законом порядке).
Если архивные и иные документы не сохранились - решение суда об установлении юридического факта и периода проживания на территории, подвергшейся воздействию ядерных испытаний.
Документы предоставляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники документов возвращаются потребителю.
В случае невозможности личного обращения, граждане вправе уполномочить других лиц на обращение с заявлением и необходимыми документами на основании доверенности, выданной в установленном порядке.

14. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға:
1) арнайы комиссияның жұмыс органында - тұтынушыны тiркеу және оның мемлекеттiк қызметтi алу күнi, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон;
2) орталықта:
өтiнiштiң нөмiрi мен қабылдаған күнi;
сұралып отырған мемлекеттiк қызметтiң түрi;
қоса берiлген құжаттардың саны мен атауы;
құжатты берген уақыты, күні және орны;
орталықтың құжаттарды ресiмдеуге өтiнiштi қабылдаған жауапты инспекторының тегi, аты, әкесiнiң аты көрсетiлген тиiстi құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат берiледi.
15. Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен Қазақстан Республикасының азаматтарын тiркеу немесе тiркеуден бас тарту туралы шешiм қабылдау жөнiнде хабарлама беру:
арнайы комиссияның жұмыс органына жүгiнген кезде тұтынушының арнайы комиссияның жұмыс органына өзi келуi арқылы;
орталыққа өзi барған кезде қолхат негiзiнде онда көрсетiлген мерзiмде "терезелер" арқылы күн сайын жүзеге асырылады.
16. Тексеру қорытындысы бойынша iс макетi ресiмделген Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматқа бiржолғы мемлекеттiк ақшалай өтемақының төлену фактiсiнiң анықталуы, сондай-ақ тұтынушының құжаттарды тапсырған кезде толық емес және (немесе) жалған мәлiметтер ұсынуы мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту үшiн негiз болып табылады.
Арнайы комиссияның жұмыс органы құжаттардың ресiмделуiнде қателер анықтаған кезде, осы регламенттің 13 тармағында көзделген құжаттар топтамасының толық ұсынылмаған және құжаттар дұрыс ресiмделмеген жағдайда құжаттар топтамасын алған күннен бастап жиырма күн iшiнде бас тарту себебiн көрсете отырып, хабарлама бередi.
Мемлекеттiк қызмет орталық арқылы жүзеге асырылған кезде арнайы комиссияның жұмыс органы құжаттардың ресiмделуiнде қателер анықтаған кезде, осы регламенттің 13 тармағында көзделген құжаттар топтамасының толық ұсынылмаған және құжаттар дұрыс ресiмделмеген жағдайда құжаттар топтамасын алғаннан кейiн үш жұмыс күнi iшiнде бас тарту себебiн жазбаша негiздей отырып, оларды кейiн тұтынушыға беру үшiн орталыққа жiбередi.
Мемлекеттiк қызмет көрсетудi тоқтата тұру үшiн негiздемелер жоқ.
17. Мемлекеттік қызметті көрсету процессіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) арнайы комиссияның жұмыс органы басшысы;
2) арнайы комиссияның жұмыс органы жауапты тұлғасы;
3) орталық қызметкері.
18. Әр іс-әрекетті орындау мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ қарапайым iс-әрекетi бірізділігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы (рәсімдер) осы регламенттiң 2 қосымшасында көрсетiлген.

14. После сдачи необходимых документов потребителю выдается:
1) в рабочем органе специальной комиссии - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) в центре - расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема заявления;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
15. Выдача уведомления о принятии решения о регистрации, либо об отказе в регистрации граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне осуществляется:
при обращении в рабочий орган специальной комиссии посредством личного посещения потребителем рабочего органа специальной комиссии;
при личном обращении в центр посредством "окон" ежедневно, на основании расписки в указанный в ней срок.
16. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является выявление по итогам проверки факта выплаты компенсации гражданину, пострадавшему вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, на которого оформлен макет дела, также предоставление неполных и (или) недостоверных сведений при сдаче документов потребителем.
Рабочий орган специальной комиссии при выявлении ошибок в оформлении документов, предоставления неполного пакета документов, указанных в пункте 13 настоящего регламента, и ненадлежащего оформления в течение двадцати дней после получения пакета документов выдает уведомление с указанием причин отказа.
При оказании государственной услуги через центр рабочий орган специальной комиссии при выявлении ошибок в оформлении документов, предоставление неполного пакета документов, предусмотренных пунктом 13 настоящего регламента, и ненадлежащего оформления документов в течение трех рабочих дней после получения пакета документов возвращает их в центр с письменным обоснованием причин возврата для последующей выдачи потребителю.
Оснований для приостановления оказания услуги не предусмотрено.
17. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы:
1) руководитель рабочего органа специальной комиссии;
2) ответственное лицо рабочего органа специальной комиссии;
3) инспектор центра.
18. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

19. Мемлекеттік қызметті көрсету және ҚФБ жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламенттің 3 қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
20. Мемлекеттік қызметті көрсетуге арнайы комиссияның жұмыс органының басшысы мен орталық басшысы жауапты тұлға болып табылады (бұдан әрі - лауазымды тұлғалар).
Лауазымды тұлғалар белгіленген мерзімде мемлекеттік қызметті көрсету сапасына және жүзеге асырылуына Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершiлiк жүктеледі.
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тiркеу
және есепке алу" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне 1 қосымша
"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу" Мемлекеттік қызметін ұсыну бойынша уәкілетті орган мен халыққа қызмет көрсету орталықтарының байланыс деректері
Әлеуметтік қорғау облысында мемлекеттік қызмет ұсынатын уәкілетті органның және халыққа қызмет көрсету орталық атауы
Орналасу мекенжайы, электронды мекен жайы
Байланыс телефоны
Жұмыс кестесі
1
2
3
4
"Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100400, Қарағанды облысы,Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті Бұқар жырау көшесі 75А, bgirau_sobes@ mail.ru
(872154) 22185
8(72154) 21038
Күнделікті демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін.
Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қарағанды облысы бойынша филиалының Бұқар жырау ауданындағы № 1 бөлімі
100400, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті Қазыбек би көшесі 49 Б
8(72154) 2-23-70
8(72154) 2-23-69
Күнделікті демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін.
Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қарағанды облысы бойынша филиалының Бұқар жырау ауданындағы № 2 бөлімі

19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
5. Ответственность лиц, осуществляющих оказание
государственной услуги
20. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель рабочего органа специальной комиссии и руководитель центра (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за качество и реализацию государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
"Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Контактные данные уполномоченного органа и центров обслуживания населения по оказанию государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне"
Наименование уполномоченного органа и центра, осуществляющих функции по оказанию государственной услуги в области социальной защиты
Месторасположение, адрес, электронный адрес
Контактный телефон
График работы
1
2
3
4
Государственное учреждение "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ"
100400, Карагандинская область, Бухар-Жырауский район поселок Ботакара, улица Бухар-жырау 75А,
bgirau_sobes@mail.ru
8(72154)22185 8(72154)21038
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Отдел N 1 Бухар-Жырауского района филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения по Карагандинской области" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центра обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
100400, Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Казыбек би, 49Б
8(72154)22370 8(72154)22369
Ежедневно с 09.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
Отдел N 2 Бухар-Жырауского района филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения по Карагандинской области" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центра обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан

100407, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ғабиден Мұстафин кенті, Мира көшесі 24
8(72138) 3-10-23
8(72138) 3-15-62
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00-ден 20.00-сағатқа дейін.
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тiркеу
және есепке алу" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне 2 қосымша
Әр іс-әрекетті орындау мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ қарапайым iс-әрекетi бірізділігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы
1 Кесте ҚФБ әрекетінің сипаттамасы
Негізгі процестің әрекеті (барысы, жұмыс ағымы)
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы)
1
3
4
ҚФБ атауы
Арнайы комиссияның жұмыс органының жауапты тұлғасы
Арнайы комиссияның жұмыс органының басшысы
Арнайы комиссияның жұмыс органының жауапты тұлғасы
Әрекет атауы (процесі, операция рәсімі, ) және олардың сипаттамасы
Өтінішті қабылдау, Құжаттарды тексеру
Ұсынылған құжаттар топтамасын қарастыру, бұрыштама қою
Хабарламаны немесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырылған-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Тұтынушыға талон беру
Арнайы комиссияның жұмыс органының жауапты тұлғасына жолдау
Хабарламаны немесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты басшыға қол қоюға жолдау
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
1 күнтізбелік күн
16 күнтізбелік күн
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы)
2
Әрекет атауы (процесі, операция рәсімі,) және олардың сипаттамасы
Өтінішті тіркеу
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырылған-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Құжаттарды арнайы комиссияның жұмыс органының басшысына бұрыштама қою үшін жолдау
Орындалу мерзімі
Күнтізбелік 1 күн ағымында
Негізгі процестің әрекеті (барысы, жұмыс ағымы)
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы)
5
6
ҚФБ атауы
Арнайы комиссияның жұмыс органының басшысы
Арнайы комиссияның жұмыс органының тұлғасы
Әрекет атауы (процесі, операция рәсімі, ) және олардың сипаттамасы
Хабарламаны немесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырылған-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Мемлекеттік қызметті көрсету туралы нәтижені арнайы комиссияның жұмыс органының тұлғасына беру
Хабарламаны немесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Орындалу мерзімі
1 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
Баламалы процестің әрекеті (барысы, жұмыс ағымы)
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы)
1
3
4
ҚФБ атауы
Орталық инспекторы
Арнайы комиссияның жұмыс органының тұлғасы
Арнайы комиссияның жұмыс органының басшысы
Әрекет атауы (процесі, операция рәсімі, ) және олардың сипаттамасы
Өтінішті қабылдау, Құжаттарды тексеру
Өтінішті тіркеу, құжаттарды тексеру
Ұсынылған құжаттар топтамасын қарастыру, бұрыштама қою
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырылған-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Тұтынушыға қолхат беру

100407, Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Габидена Мустафина, улица Мира 24
8(72138)31023 8(72138)31562
Ежедневно с 09.00 часов до 20.00 часов, без перерыва, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
Приложение 2
к регламенту оказания
государственной услуги
"Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
3
4
Наименование СФЕ
Ответственное лицо рабочего органа специальной комиссии
Руководитель рабочего органа специальной комиссии
Ответственное лицо рабочего органа специальной комиссии
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием заявления, проверка документов
Рассмотрение представленного пакета документов, наложение резолюции
Подготовка уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача талона потребителю государственной услуги
Направление ответственному лицу рабочего органа специальной комиссии
Направление руководителю рабочего органа специальной комиссии на подпись уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
Не более 15 минут
1 календарный день
16 календарных дней
N действия (хода, потока работ)
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Регистрация заявления
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководителю рабочего органа специальной комиссии для наложения резолюции
Сроки исполнения
В течение 1 календарного дня
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
5
6
Наименование СФЕ
Руководитель рабочего органа специальной комиссии
Ответственное лицо рабочего органа специальной комиссии
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Подписание уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача ответственному лицу рабочего органа специальной комиссии результата об оказании государственной услуги
Выдача уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги
Сроки исполнения
1 календарный день
1 календарный день
Действия альтернативного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
3
4
Наименование СФЕ
Инспектор центра
Ответственное лицо рабочего органа специальной комиссии
Руководитель рабочего органа специальной комиссии
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием заявления, проверка документов
Регистрация заявления, проверка документов
Рассмотрение представленного пакета документов, наложение резолюции
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки потребителю государственной услуги

Құжаттарды арнайы комиссияның жұмыс органының басшысына бұрыштама қою үшін жолдау (тиісті емес құжаттарды рәсімдеу, құжаттар топтамасын толық ұсынбаған, құжаттарды рәсімдеуде қателіктер табылған кезде, келесі әрекеттер № 3.1. ден №.6.1. ге дейін
Арнайы комиссияның жұмыс органының жауапты тұлғасына жолдау
Орындалу мерзімі
30 минут
1 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы)
2
3.1.
4.1.
Әрекет атауы(процесі, операция рәсімі) және олардың сипаттамасы
Тізілім құру
Кері қайтару себебінің жазбаша негіздемесін дайындау
Кері қайтару себебінің жазбаша негіздемесіне қол қою
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырылған-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Құжаттарды арнайы комиссияның жұмыс органына беру
Кері қайтару себебінің жазбаша негіздемесін арнайы комиссияның жұмыс органының басшысына жолдау
Арнайы комиссияның жұмыс органының жауапты тұлғасына беру
Орындалу мерзімі
Өтінішті қабылдаған күні екі реттен кем емес
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
Баламалы процестің әрекеті (барысы, жұмыс ағымы)
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы)
5.1
6.1
ҚФБ атауы
Арнайы комиссияның жұмыс органының жауапты тұлғасы
Орталық инспекторы
Әрекет атауы (процесі, операция рәсімі,) және олардың сипаттамасы
Қызметті кері қайтару себебінің жазбаша негіздемесін тіркеу
Қызметті кері қайтару себебінің жазбаша негіздемесін тіркеу
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырылған-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Кері қайтару себебінің жазбаша негіздемесін және орталыққа құжаттарды беру
Кері қайтару себебінің жазбаша негіздемесін және құжаттарды тұтынушыға беру
Орындалу мерзімі
1 жұмыс күні
1 күнтізбелік күн
Баламалы процестің әрекеті (барысы, жұмыс ағымы)
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы)
5
6
7
8
ҚФБ атауы
Арнайы комиссияның жұмыс органының жауапты тұлғасы
Арнайы комиссияның жұмыс органының басшысы
Арнайы комиссияның жұмыс органының жауапты тұлғасы
Орталық қызметкері
Әрекет атауы (процесі, операция рәсімі, ) және олардың сипаттамасы
Хабарламаны немесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Хабарламаны немесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу
Хабарламаны немесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырылған-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Хабарламаны немесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты басшыға қол қоюға жолдау
Мемлекеттік қызметті көрсету туралы нәтижені арнайы комиссияның жұмыс органының жауапты тұлғасына беру
Хабарламаны немесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты туралы нәтижені орталыққа беру
Хабарламаны немесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Орындалу мерзімі
16 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тiркеу
және есепке алу" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне 3 қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету және ҚФБ жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызбалар

Направление документов руководителю рабочего органа специальной комиссии для наложения резолюции (при выявлении ошибок в оформлении документов, предоставления неполного пакета документов, ненадлежащего оформления документов, следующие действия с  N 3.1 по N 6.1)
Направление ответственному лицу рабочего органа специальной комиссии
Сроки исполнения
30 минут
1 календарный день
1 календарный день
N действия (хода, потока работ)
2
3.1
4.1
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Составление реестра
Подготовка письменного обоснования причин возврата
Подписание письменного обоснования причин возврата
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача документов в рабочий орган специальной комиссии
Направление на подпись руководителю рабочего органа специальной комиссии письменного обоснования причин возврата
Передача ответственному лицу рабочего органа специальной комиссии
Сроки исполнения
Не менее двух раз в день приема заявлений
1 рабочий день
1 рабочий день
N действия (хода, потока работ)
5.1
6.1
Наименование СФЕ
Ответственное лицо рабочего органа специальной комиссии
Инспектор центра
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Регистрация письменного обоснования причин возврата услуги
Регистрация письменного обоснования причин возврата услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача письменного обоснования причин возврата и документов в центр
Выдача письменного обоснования причин возврата и документов потребителю
Сроки исполнения
1 рабочий день
1 календарный день
Действия альтернативного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
5
6
7
8
Наименование СФЕ
Ответственное лицо рабочего органа специальной комиссии
Руководитель рабочего органа специальной комиссии
Ответственное лицо рабочего органа специальной комиссии
Инспектор центра
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Подготовка уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписание уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление руководителю на подпись уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Передача ответственному лицу рабочего органа специальной комиссии результата об оказании государственной услуги
Передача уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги в центр
Выдача уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю государственной услуги
Сроки исполнения
16 календарных дней
1 календарный день
1 календарный день
1 календарный день
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ

1) арнайы комиссияның жұмыс органына өтініш білдірген кезде
2) орталыққа өтініш білдірген кезде:
Бұқар жырау ауданының әкімдігінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 37/03 қаулысымен
бекітілген
"Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызмет көрсететiн
мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк
мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет
көрсетуге арналған құжаттарды ресiмдеу"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы түсініктер
1. Қолданылатын терминдер мен аббревиатуралардың анықтамалары:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызмет көрсету барысында қатысатын мүдделес органдардың құрылымдық-функционалды бірлігі, ақпараттық жүйелері немесе олардың ішкі жүйесі;
2) уәкілетті орган - "Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
3) халыққа қызмет көрсету орталығы - "бір терезе" принципі бойынша өтініштерді қабылдау және құжаттарды беру жөніндегі жеке және (немесе) заңды тұлғаларға мемлекеттік қызмет көрсетуді ұйымдастыруды жүзеге асыратын, республикалық мемлекеттік кәсіпорын.
2. Жалпы ережелер
2. Осы регламентте "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда), әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу" арнаулы әлеуметтік қызметпен қамтамасыз етуге құжаттарды ресімдеу процедурасын анықтайды (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет).
3. Мемлекеттік қызмет "Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – уәкілетті орган), сондай - ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы: Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қарағанды облысы бойынша филиалының Бұқар жырау ауданындағы бөлімдері арқылы көрсетіледі (бұдан әрі - орталық), (байланыс мәліметтері осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген).
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 24-бабының 1-тармағы, "Арнаулы әлеуметтік қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы Заңының 11-бабы 1-тармағының 3) тармақшасы, 13-бабы 1-тармағының 1) тармақшасы, "Арнаулы әлеуметтiк қызметтердің кепiлдік берілген көлемінің тiзбесін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 наурыздағы № 330 қаулысының 1-тармағы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 "Жергілікті атқарушы органдары көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" қаулысы, "Халықты әлеуметтiк қорғау саласында арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету стандарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1222 қаулысының негізінде көрсетіледі.

1) при обращении в рабочий орган специальной комиссии:
2) при обращении в центр:
Утвержден
постановлением акимата
Бухар-Жырауского района
от 30 ноября 2012 года N 37/03
Регламент оказания государственной услуги
"Оформление документов на социальное обслуживание в
государственных и негосударственных медико-социальных
учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет
государственных бюджетных средств"
1. Основные понятия
1. Определения используемых терминов и аббревиатур:
1) СФЕ - структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги - ответственные лица заинтересованных органов, информационные системы или их подсистемы;
2) уполномоченный орган – государственное учреждение "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ";
3) центр обслуживания населения - республиканское государственное предприятие, осуществляющее организацию предоставления услуг физическим и (или) юридическим лицам по приему заявлений и выдаче документов по принципу "одного окна".
2. Общие положения
2. Настоящий регламент "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств" определяет процедуру, оформления документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях, предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств (далее – государственная услуга).
3. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ" (далее - уполномоченный орган), а также на альтернативной основе через центры обслуживания населения: отделы Бухар-Жырауского района филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения по Карагандинской области" комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее - центр), (контактные данные указаны в приложении 1 настоящего регламента).
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется на основании пункта 1 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпункта 3) пункта 1 статьи 11, подпункта 1) пункта 1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года "О специальных социальных услугах", пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2009 года N 330 "Об утверждении перечня гарантированного объема специальных социальных услуг", постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами", постановления Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года N 1222 "Об утверждении стандартов оказания специальных социальных услуг в области социальной защиты населения".

6. Өтiнiш берушi алатын көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызметтер көрсететiн мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды ресiмдеу туралы хабарлама (бұдан әрі - хабарлама) не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет жеке тұлғаларға: оңалтудың жеке бағдарламасына немесе медициналық ұйымның қорытындысына сәйкес бөгде адамның күтiмiне және әлеуметтiк қызмет көрсетуге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдiктер мен азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрi – тұтынушылар):
1) жасы он сегiзден асқан психоневрологиялық ауруы бар мүгедектерге;
2) психоневрологиялық патологиясы бар немесе тiрек-қимыл аппаратының функциясы бұзылған мүгедек балаларға;
3) жалғыз тұратын бiрiншi, екiншi топтағы мүгедектер мен қарттарға көрсетiледi.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi тұтынушының осы регламенттің 13-тармағында айқындалған қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
уәкiлеттi органда - он жеті жұмыс күнi iшiнде;
орталықта - он жеті жұмыс күнi iшiнде (мемлекеттік қызмет құжатын (нәтиже) қабылдау және беру күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
2) тұтынушы жүгінген күні сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметті алуға дейiн күтудiң ең көп рұқсат етілген уақыты (талон алғанға дейiн) 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы жүгінген күні сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметті алушыға қызмет көрсетудің ең көп рұқсат етілген уақыты уәкiлеттi органда 15 минуттан, орталықта 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
10. Жұмыс кестесі:
уәкiлеттi органның: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн түскi үзiлiспен, күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейiн.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады;
2) орталықтың: үзiлiссiз 09.00-ден бастап 20.00-ге дейiн күн сайын, демалыс және мереке күндерiн қоспағанда.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз "электронды" кезек тәртiбiмен жүзеге асырылады.
11. Тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:

6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление об оформлении документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств (далее – уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, нуждающимся в соответствии с индивидуальной программой реабилитации или заключением медицинской организации в постороннем уходе и социальном обслуживании (далее - потребители):
1) инвалидам старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями;
2) детям-инвалидам с психоневрологическими патологиями или детям-инвалидам с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата;
3) одиноким инвалидам первой, второй группы и престарелым.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 13 настоящего регламента:
в уполномоченный орган - в течение семнадцати рабочих дней;
в центр - в течение семнадцати рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не может превышать 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя, государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не может превышать 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в центре.
9. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
10. График работы:
1) уполномоченного органа: ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) центра: ежедневно с 09.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме праздничных и выходных дней.
Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя и до момента выдачи результата государственной услуги:

1) тұтынушы осы регламенттің 13 қосымшасында белгіленген қажетті құжаттар және өтінішімен уәкілетті органға немесе орталыққа өтініш білдіреді;
2) орталық құжаттарды қабылдау, тіркеу, тізілім құрастырып құжаттарды уәкілетті органға жібереді;
3) уәкілетті орган орталықтан немесе уәкілетті органға өтініш білдіргенде тұтынушы ұсынған құжаттарды тексеріп, хаттама немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін орталыққа немесе уәкілетті органға өтініш білдірген жағдайда тұтынушыға жолдайды;
4) орталық хабарлама немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты тұтынушыға береді.
Қоса берілген құжаттармен бірге өтініштерді уәкілетті органға жеткізуді және кері қайтаруды орталық осы өтініштерді қабылдаған күнде кемінде екі рет курьерлік байланыс арқылы жүзеге асырады.
12. Уәкілетті органда және орталықта мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын, тұлғалардың ең аз саны, бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі іс-әрекет (әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
13.Тұтынушы мемлекеттiк қызмет алу үшiн келесі құжаттарды ұсынады:
1) тұтынушының жазбаша өтініші, ал кәмелеттік жасқа толмаған және әрекетке қабілетсіз адамдарға - заңды өкілінің (баланың ата-анасының біреуінің, қамқоршысының, қорғаншының) жазбаша өтініші немесе белгіленген нысандағы медициналық ұйымның қолдаухаты;
2) баланың туу туралы куәлігі немесе тұтынушының жеке сәйкестендіру нөмірі бар (ЖСН) жеке куәлігі;
3) ЖСН болмаған жағдайда салық төлеушінің (тұтынушының) тіркеу нөмірін беру және тұтынушының әлеуметтік жеке коды туралы куәлігі қосымша ұсынылады;
4) мүгедектігі туралы анықтаманың көшірмесі (қарттар үшін талап етілмейді);
5) белгіленген нысан бойынша медициналық карта;
6) мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасынан үзіндінің көшірмесі (қарттар үшін талап етілмейді);
7) жасы 18 асқан тұлғаларға - еңбекке қабілетсіздігін тану туралы сот шешімі (болған жағдайда);
8) зейнеткер жастағы тұлғалар үшін - зейнеткер куәлігі;
9) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерi және соларға теңестiрiлген адамдар үшін Ұлы Отан соғысының мүгедегі, қатысушысы және соларға теңестiрiлген адамдардың мәртебесін растайтын куәлік.
Салыстырып тексеру үшiн құжаттардың түпнұсқалары мен көшiрмелері ұсынылады, содан кейiн құжаттардың түпнұсқалары қайтарылуға жатады.
14. Тұтынушыға барлық қажетті құжаттар тапсырылғаннан кейін беріледі:

1) потребитель подает заявление вместе с необходимыми документами, определенными в пункте 13 настоящего регламента, в уполномоченный орган или центр;
2) центр осуществляет прием документов, регистрацию, составление реестра и передает документы в уполномоченный орган;
3) уполномоченный орган осуществляет рассмотрение, регистрацию документов, представленных из центра или от потребителя при подаче заявления в уполномоченный орган, подготавливает уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги и направляет результат оказания государственной услуги в центр или потребителю, в случае подачи заявления в уполномоченный орган;
4) центр выдает потребителю уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
Доставка заявлений с прилагаемыми документами и обратно в уполномоченный орган осуществляется центром посредством курьерской связи не менее двух раз в день приема заявлений.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в центре и уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
13. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
1) письменное заявление потребителя, а для несовершеннолетних и недееспособных лиц - письменное заявление законного представителя (один из родителей, опекун, попечитель) по установленной форме или ходатайство медицинской организации;
2) свидетельство о рождении ребенка или удостоверение личности потребителя с наличием индивидуального идентификационного номера (ИИН);
3) при отсутствии ИИН дополнительно предоставляются свидетельство о присвоении регистрационного номера налогоплательщика (потребителя) и социального индивидуального кода потребителя;
4) копию справки об инвалидности (для престарелых не требуется);
5) медицинскую карту по установленной форме;
6) копию выписки из индивидуальной программы реабилитации инвалида (для престарелых не требуется);
7) для лиц старше 18 лет - решение суда о признании лица недееспособным (при наличии);
8) для лиц пенсионного возраста - пенсионное удостоверение;
9) для участников и инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним - удостоверение, подтверждающее статус инвалида, участника Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним.
Документы предоставляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники документов подлежат возврату.
14. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:

1) уәкiлеттi органда – мемлекеттiк қызмет алуға тұтынушы тiркелген және алатын күнi, қабылдаған адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi;
2) орталықта – сәйкес құжаттарды қабылдау туралы белгіленумен қол хат:
өтініштің нөмiрi және қабылдаған күнi;
сұратылған мемлекеттiк қызметтiң түрi;
қоса берiлген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттарды беру күнi, уақыты және орны;
құжаттарды ресiмдеуге өтiнiштi қабылдаған орталық инспекторының тегi, аты, әкесiнiң аты көрсетiлген тиiстi құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат берiледi.
15. Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда), әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу туралы хабарламаны не бас тарту туралы дәлелдi жауапты жеткiзуді қамтамасыз етіледі:
1) уәкiлеттi органға жүгінген кезде – тұтынушы тұрғылықты жерi бойынша уәкiлеттi органға өзi келген не пошта байланысы арқылы;
2) орталыққа жүгінген кезде - тұтынушы тұрғылықты жерi бойынша орталыққа өзі келген кезде қолхат негiзiнде онда көрсетiлген мерзiмде күн сайын "терезелер" арқылы жүзеге асырылады.
16. Мемлекеттік және мемлекеттік емес мекемелерде (ұйымдарға) мемлекеттiк қызметті көрсетуден мынадай негiздер бойынша бас тартылады:
1) әлеуметтік қызмет көрсету үшін қабылдауға тұтынушыныңда медициналық қарсы көрсетiлiмдердiң болуы;
2) осы мемлекеттiк қызметті көрсету үшiн талап етiлетiн құжаттардың бiрiнің болмауы;
3) көрінеу жалған құжаттама беру.
Мемлекеттiк қызмет көрсетудi тоқтата тұру үшiн негiздемелер жоқ.
Мемлекеттік қызмет орталық арқылы жүзеге асырылған кезде уәкілетті орган жоғарыда көрсетілген себептер бойынша бас тарту себебін жазбаша жауаппен дәлелдейді және құжаттар пакетін алғаннан кейін он алтыншы жұмыс күні құжаттарды қайтарады және кейін тұтынушыға беру үшін бас тарту себебін көрсете отырып, орталыққа хабарлама жібереді.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде келесі құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) іске қосылған:
1) уәкілетті органның басшысы;
2) уәкілетті органның жауапты тұлғасы;
3) орталық инспекторы.
18. Әр іс-әрекетті орындау мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ-ның қарапайым iс-әрекетi бірізділігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы (рәсімдер) осы регламенттiң 2 қосымшасында көрсетiлген.
19. Мемлекеттік қызметті көрсету және ҚФБ жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін лауазымдық
тұлғалардың жауапкершілігі

1) в уполномоченном органе - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) в центре - расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема заявления;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
15. Доставка уведомления об оформлении документов в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств либо мотивированный ответ об отказе осуществляется:
1) при обращении в уполномоченный орган - при личном посещении потребителем уполномоченного органа по месту жительства, либо посредством почтового сообщения;
2) при обращении в центр – при личном посещении центра потребителем по месту жительства посредством "окон" ежедневно на основании расписки, в указанный в ней срок.
16. В предоставлении государственной услуги отказывается по следующим основаниям в государственные и негосударственные медико-социальные учреждения (организации):
1) наличие у потребителя медицинских противопоказаний к приему на социальное обслуживание;
2) отсутствие одного из требуемых документов для предоставления данной государственной услуги;
3) предоставление заведомо ложной документации.
Оснований для приостановления оказания государственной услуги не имеется.
При осуществлении государственной услуги через центр, уполномоченный орган по вышеуказанным причинам письменным ответом мотивирует причину отказа и возвращает документы на шестнадцатый рабочий день после получения пакета документов и направляет в центр уведомление с указанием причин отказа для последующей выдачи потребителю.
17. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) руководитель уполномоченного органа;
2) ответственное лицо уполномоченного органа;
3) инспектор центра.
18. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги

20. Мемлекеттік қызмет көрсетуге өкілетті орган басшысы және орталық басшысы жауапты тұлға болып табылады (бұдан әрі - лауазымды тұлғалар).
Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызметті көрсетудің сапасына және мерзімінде жүзеге асырылуына Қазақстан Республикасының заңнамасында қаралған тәртіпте сәйкес жауапты болады.
"Мемлекеттiк бюджет қаражаты
есебiнен қызмет көрсететiн
мемлекеттiк және мемлекеттiк емес
медициналық-әлеуметтiк мекемелерде
(ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге
арналған құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1 қосымша
"Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызмет көрсететiн мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттік қызметін ұсыну бойынша уәкілетті орган мен халыққа қызмет көрсету орталықтарының байланыс деректері
Әлеуметтік қорғау облысында мемлекеттік қызмет ұсынуды жүзеге асыратын функциялар, уәкілетті органның және халыққа қызмет көрсету орталық атауы
Орналасу мекенжайы, электронды мекенжайы
Байланыс телефоны
Жұмыс істеу кестесі
"Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100400, Қарағанды облысы,Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті Бұқар жырау көшесі 75А, bgirau_sobes@ mail.ru
(872154) 22185
8(72154) 21038
Демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-сағатқа дейін.
Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қарағанды облысы бойынша филиалының Бұқар жырау ауданындағы № 1 бөлімі
100400, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті Қазыбек би көшесі 49 Б
8(72154) 2-23-70
8(72154) 2-23-69
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00-ден 20.00-сағатқа дейін.
Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қарағанды облысы бойынша филиалының Бұқар жырау ауданындағы № 2 бөлімі
100407, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ғабиден Мұстафин кенті, Мира көшесі 24
8(72138) 3-10-23
8(72138) 3-15-62

20. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и руководитель центра (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за качество и реализацию государственной услуги в установленные сроки, в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
"Оформление документов на
социальное обслуживание
в государственных и негосударственных
медико-социальных учреждениях,
(организациях), предоставляющих
услуги за счет государственных
бюджетных средств"
Контактные данные уполномоченного органа и центров обслуживания населения по оказанию государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях, (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств"
Наименование уполномоченного органа и центра, осуществляющие функции по оказанию государственной услуги в области социальной защиты
Месторасположение, адрес, электронный адрес
Контактный телефон
График работы
1
2
3
4
Государственное учреждение "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ"
100400, Карагандинская область, Бухар-Жырауский район поселок Ботакара, улица Бухар-Жырау 75А,
bgirau_sobes@mail.ru
8(72154) 22185 8(72154) 21038
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Отдел N 1 Бухар-Жырауского района филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения по Карагандинской области" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центра обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
100400, Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Казыбек би, 49Б
8(72154) 22370 8(72154) 22369
Ежедневно с 09.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
Отдел N 2 Бухар-Жырауского района филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения по Карагандинской области" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центра обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
100407, Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Габидена Мустафина, улица Мира 24
8(72138) 31023 8(72138) 31562

Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00-ден 20.00-сағатқа дейін.
"Мемлекеттiк бюджет қаражаты
есебiнен қызмет көрсететiн
мемлекеттiк және мемлекеттiк емес
медициналық-әлеуметтiк мекемелерде
(ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге
арналған құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2 қосымша
Әрбір әкімшілік әрекеттің орындалу уақыты көрсетілген әр ҚФБ кестелі мәтіндік суреттемелері мен әкімшіліктің өзара әрекеттестігі мен жүйелілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы.
1 Кесте. ҚФБ әрекетін сипаттау
Негізгі процестің әрекеті (барысы, жұмыс ағымы)
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы)
1
3
4
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы
Әрекет атауы (процесі, операция рәсім,) және олардың сипаталуы
Өтініш қабылдау құжаттарды тексеру
Ұсынылған құжаттар топтамасын қарастыру, бұрыштама қою
Хабарлама немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас туралы дәлелді жауап дайындау
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырушы-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Тұтынушыға талон беру
Уәкілетті органның жауапты тұлғасына жіберу
Хабарлама немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас туралы дәлелді жауапқа қол қою үшін басшыға жолдау
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
13 жұмыс күні
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы
2
Әрекет атауы (процесі, операция рәсім, ) және олардың сипаталуы
Өтінішті тіркеу
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырушы-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Құжаттарды бұрыштама қою үшін уәкілетті органның басшысына жолдау
Орындалу мерзімі
1 жұмыс күні ішінде
Негізгі процестің әрекеті (барысы, жұмыс ағымы)
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы)
5
6
ҚФБ атауы
Уәкілетті орган басшылығы
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы
Әрекет атауы (процестің, операция рәсім)
Хабарлама немесе мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарлама немесе мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырылған-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Уәкілетті органның жауапты тұлғасына мемлекеттік қызмет көрсету туралы нәтижесін жіберу
Хабарлама немесе мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты тұтынушыға беру
Орындалу мерзімі
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
Әрекеттің баламалы процесі (барысы, жұмыс ағымы)
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы)
1
3
4
ҚФБ атауы
Орталық инспекторы
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы
Уәкілетті органның басшысы
Әрекет атауы (процесі, операция рәсім,) және олардың сипаттамасы
Өтінішті қабылдау, құжаттарды тексеру,
Өтінішті тіркеу, құжаттарды уәкілетті органның басшысына бұрыштама қоюға жіберу
Ұсынылған құжаттар топтамасын қарастыру бұрыштама қою
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырылған-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Тұтынушыға қол хат беру
Қалыптастырылған құжаттар топтамасы
Уәкілетті органның жауапты тұлғасына жіберу
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы)
2
Әрекет атауы (процесі, операция рәсім,) және олардың сипаттамасы
Тізілім құрастыру
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырылған-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Уәкілетті органға құжаттарды жіберу
Орындалу мерзімі
Өтініш қабылдаған күні екі реттен кем емес
Әрекеттің баламалы процесі (барысы, жұмыс ағымы)
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы)
5
6
7
8
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы
Орталық инспекторы
Әрекет атауы (процесі, операция рәсім,) және олардың сипаттамасы
Хабарлама немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырылған-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Хабарламаға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қоюға басшыға жолдау
Қызмет көрсету туралы нәтижені уәкілетті органның жауапты тұлғасына жіберу
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты орталыққа жіберу
Хабарламаны немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тұтынушыға беру
Орындалу мерзімі
12 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
"Мемлекеттiк бюджет қаражаты
есебiнен қызмет көрсететiн
мемлекеттiк және мемлекеттiк емес
медициналық-әлеуметтiк мекемелерде
(ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге
арналған құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
3 қосымша
ҚФБ мен мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі әкімішілік әрекеттердің логикалық жүйелілігінің арасындағы өзара қатынасты бейнелейтін, сызбалар

Ежедневно с 09.00 часов до 20.00 часов, без перерыва, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
Приложение 2
к регламенту оказания
государственной услуги
"Оформление документов на
социальное обслуживание
в государственных и негосударственных
медико-социальных учреждениях,
(организациях), предоставляющих
услуги за счет государственных
бюджетных средств"
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
3
4
Наименование СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием заявления, проверка документов
Рассмотрение представленного пакета документов, наложение резолюции
Подготовка уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача талона потребителю
Направление ответственному лицу уполномоченного органа
Направление руководителю на подпись уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
Не может превышать 15 минут
1 рабочий день
13 рабочих дней
N действия (хода, потока работ)
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Регистрация заявления направление документов руководителю уполномоченного органа для наложения резолюции
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководителю уполномоченного органа для наложения резолюции
Сроки исполнения
В течение 1 рабочего дня
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
5
6
Наименование СФЕ
Руководитель уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Подписание уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача ответственному лицу уполномоченного органа результата об оказании государственной услуги
Выдача уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
Сроки исполнения
1 рабочий день
1 рабочий день
Действия альтернативного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
3
4
Наименование СФЕ
Инспектор центра
Ответственное лицо уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием заявления, проверка документов
Регистрация заявления
Рассмотрение представленного пакета документов, наложение резолюции
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки потребителю
Направление документов руководителю уполномоченного органа для наложения резолюции
Направление ответственному лицу уполномоченного органа
Сроки исполнения
Не может превышать 30 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
N действия (хода, потока работ)
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Составление реестра
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача документов в уполномоченный орган
Сроки исполнения
Не менее двух раз в день приема заявлений
Действия альтернативного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
5
6
7
8
Наименование СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Инспектор центра
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Подготовка уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписание уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление руководителю на подпись уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Передача ответственному лицу уполномоченного органа результата об оказании услуги
Передача уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги в центр
Выдача уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
Сроки исполнения
12 рабочих дней
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Оформление документов на
социальное обслуживание
в государственных и негосударственных
медико-социальных учреждениях,
(организациях), предоставляющих
услуги за счет государственных
бюджетных средств"
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ

1) уәкілетті органға жүгінген кезде:
2) орталыққа жүгінген кезде:
Бұқар жырау ауданының әкімдігінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 37/03 қаулысымен
бекітілген
"Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның
күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек
балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызметін көрсету регламенті
1. Негізгі түсініктер
1. Қолданылатын терминдер мен аббревиатуралардың анықтамалары:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызмет көрсету барысында қатысатын мүдделес органдардың құрылымдық - функционалды бірлігі, ақпараттық жүйелері немесе олардың ішкі жүйесі;
2) уәкілетті орган – "Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
3) халыққа қызмет көрсету орталығы - "бір терезе" принципі бойынша өтініштерді қабылдау және құжаттарды беру жөніндегі жеке және (немесе) заңды тұлғаларға мемлекеттік қызмет көрсетуді ұйымдастыруды жүзеге асыратын, республикалық мемлекеттік кәсіпорын.
2. Жалпы ережелер
2. Осы "Жалғызіліктілерге, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу" регламент (бұдан әрі - регламент) жалғызіліктілерге, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу процедурасын анықтайды (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет).
3. Мемлекеттік қызмет "Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – уәкілетті орган), сондай - ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы: Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қарағанды облысы бойынша филиалының Бұқар жырау ауданындағы бөлімдері арқылы көрсетіледі (бұдан әрі - орталық), (байланыс мәліметтері осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген).
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 23-бабының 1-тармағы, "Арнаулы әлеуметтік қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы Заңының 11-бабы 1-тармағының 3) тармақшасы, 13-бабы 1-тармағының 1) тармақшасы, "Арнаулы әлеуметтiк қызметтердің кепiлдік берілген көлемінің тiзбесін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 наурыздағы № 330 қаулысының 1-тармағы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 "Жергілікті атқарушы органдары көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы", "Халықты әлеуметтiк қорғау саласында арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету стандарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1222 қаулысының негізінде көрсетіледі.

1) при обращении в уполномоченный орган:
2) при обращении в центр:
Утвержден
постановлением акимата
Бухар-Жырауского района
от 30 ноября 2012 года N 37/03
Регламент оказания государственной услуги
"Оформление документов на социальное обслуживание на дому
для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и
детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи"
1. Основные понятия
1. Определения используемых терминов и аббревиатур:
1) СФЕ - структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги - ответственные лица заинтересованных органов, информационные системы или их подсистемы;
2) уполномоченный орган - государственное учреждение "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ";
3) центр обслуживания населения - республиканское государственное предприятие, осуществляющее организацию предоставления услуг физическим и (или) юридическим лицам по приему заявлений и выдаче документов по принципу "одного окна".
2. Общие положения
2. Настоящий регламент "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи" (далее – регламент) определяет процедуру оформления документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи (далее – государственная услуга).
3. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ" (далее - уполномоченный орган), а также на альтернативной основе через центры обслуживания населения: отделы Бухар-Жырауского района филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Карагандинской области комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее - центр), (контактные данные указаны в приложении 1 настоящего регламента).
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется на основании пункта 1 статьи 23 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпункта 3) пункта 1 статьи 11, подпункта 1) пункта 1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года "О специальных социальных услугах", пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2009 года N 330 "Об утверждении перечня гарантированного объема специальных социальных услуг", постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами", постановления Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года N 1222 "Об утверждении стандартов оказания специальных социальных услуг в области социальной защиты населения".

6. Тұтынушы алатын көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама (бұдан әрі - хабарлама) не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет жеке тұлғаларға: оңалтудың жеке бағдарламасына немесе медициналық ұйымның қорытындысына сәйкес бөгде адамның күтiмiне және әлеуметтiк қызмет көрсетуге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдiктер мен азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрi – тұтынушылар):
1) жалғызiлiктi, жалғыз тұратын бiрiншi, екiншi топтағы мүгедектер мен қарттарға;
2) отбасында тұратын тiрек-қимыл аппараты бұзылған мүгедек балаларға;
3) отбасында тұратын психоневрологиялық патологиясы бар мүгедек балаларға;
4) отбасында тұратын психоневрологиялық аурулары бар 18 жастан асқан адамдарға көрсетiледi.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi тұтынушы осы регламенттің 13-тармағында айқындалған қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
уәкiлеттi органға – он төрт жұмыс күнi iшiнде;
орталыққа – он төрт жұмыс күнi iшiнде (мемлекеттiк қызметтiң құжатын (нәтиже) қабылдау және беру күнi мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
2) тұтынушы жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең көп рұқсат етiлген уақыты (талон алғанға дейiн) 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң ең көп рұқсат етiлген уақыты уәкiлеттi органда 15 минуттан, орталықта 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
10. Жұмыс кестесі:
1) уәкiлеттi органның: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерiнен қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн түске үзіліспен, күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейiн.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
2) орталықтың: күн сайын үзiлiссiз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн, орталықтың филиалдары мен өкілдіктерінде: мереке және демалыс күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 19.00-ге дейiн.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз, "электронды" кезек тәртiбiмен жүзеге асырылады.

6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель, является уведомление об оформлении документов на оказание социального обслуживания на дому (далее - уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, нуждающимся в соответствии с индивидуальной программой реабилитации или заключением медицинской организации в постороннем уходе и социальном обслуживании (далее - потребители):
1) одиноким и одинокопроживающим инвалидам первой, второй группы и престарелым;
2) детям-инвалидам с нарушениями опорно-двигательного аппарата, проживающим в семьях;
3) детям-инвалидам с психоневрологическими патологиями, проживающим в семьях;
4) лицам с психоневрологическими заболеваниями в возрасте старше 18 лет, проживающим в семьях.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 13 настоящего регламента:
в уполномоченный орган - в течение четырнадцати рабочих дней;
в центр - в течение четырнадцати рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не может превышать 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя, государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не может превышать 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в центре.
9. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
10. График работы:
1) уполномоченного органа: ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2) центра: ежедневно с 09.00 часов до 20.00 часов без перерыва,  для филиалов и представительств центров устанавливается график работы с 09.00 часов до 19.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, кроме праздничных и выходных дней.
Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

11. Тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы осы регламенттің 13 қосымшасында белгіленген қажетті құжаттар және өтінішімен уәкілетті органға немесе орталыққа өтініш білдіреді;
2) орталық құжаттарды қабылдау, тіркеу, тізілім құрастырып құжаттарды уәкілетті органға жібереді;
3) уәкілетті орган орталықтан немесе уәкілетті органға өтініш білдіргенде тұтынушы ұсынған құжаттарды тексеріп, хаттама немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін орталыққа немесе уәкілетті органға өтініш білдірген жағдайда тұтынушыға жолдайды;
4) орталық хабарлама немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты тұтынушыға береді.
Қоса берілген құжаттармен бірге өтініштерді уәкілетті органға жеткізуді және кері қайтаруды орталық осы өтініштерді қабылдаған күнде кемінде екі рет курьерлік байланыс арқылы жүзеге асырады.
12. Мемлекеттік қызмет ұсыну үшін құжаттар қабылдауды қамтамасыз ететін тұлғалардың ең аз саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі іс-әрекет (әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
13. Тұтынушы мемлекеттiк қызмет алу үшiн келесі құжаттарды ұсынады:
1) тұтынушының жазбаша өтініші, ал кәмелеттік жасқа толмаған және әрекетке қабілетсіз адамдарға - заңды өкілінің (баланың ата-анасының біреуінің, қамқоршысының, қорғаншының) жазбаша өтініші немесе белгіленген нысандағы медициналық қолдаухаты;
2) баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі немесе жеке куәлігі;
3) тұрғылықты тұратын жері бойынша тіркелгенін растайтын құжатты (мекенжай анықтамасын не селолық және/немесе ауылдық әкімдердің анықтамасын);
4) мүгедектігі туралы анықтаманың көшірмесі (қарттар үшін талап етілмейді);
5) белгіленген нысан бойынша медициналық карта;
6) мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасынан үзінді көшірмесін (қарттар үшін талап етілмейді);
7) зейнеткер жастағы тұлғалар үшін - зейнеткер куәлігі;
8) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерi және соларға теңестiрiлген адамдар үшін Ұлы Отан соғысының мүгедегі, қатысушысы және соларға теңестiрiлген адамдардың мәртебесін растайтын куәлік.
Салыстырып тексеру үшiн құжаттардың түпнұсқалары мен көшiрмелері ұсынылады, содан кейiн құжаттардың түпнұсқалары қайтарылуға жатады.
14. Тұтынушыға барлық қажетті құжаттар тапсырылғаннан кейін беріледі:
1) уәкiлеттi органда – өтініш берушінің тiркелген және мемлекеттiк қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi;

11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление вместе с необходимыми документами, определенными в пункте 13 настоящего регламента, в уполномоченный орган или центр;
2) центр осуществляет прием документов, регистрацию, составление реестра и передает документы в уполномоченный орган;
3) уполномоченный орган осуществляет рассмотрение, регистрацию документов, представленных из центра или от потребителя при подаче заявления в уполномоченный орган, подготавливает уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги и направляет результат оказания государственной услуги в центр или потребителю в случае подачи заявления в уполномоченный орган;
4) центр выдает потребителю уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
Доставка заявлений с прилагаемыми документами и обратно в уполномоченный орган осуществляется центром посредством курьерской связи не менее двух раз в день приема заявлений.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в центре и уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
1) письменное заявление потребителя, а для несовершеннолетних и недееспособных лиц - письменное заявление законного представителя (один из родителей, опекун, попечитель) или ходатайство медицинской по установленной форме;
2) копию свидетельства о рождении ребенка или удостоверение личности;
3) документ, подтверждающий регистрацию по постоянному месту жительства (адресная справка либо справка сельских и/или аульных акимов);
4) копию справки об инвалидности (для престарелых не требуется);
5) медицинскую карту по установленной форме;
6) копию выписки из индивидуальной программы реабилитации инвалида (для престарелых не требуется);
7) для лиц пенсионного возраста - пенсионное удостоверение;
8) для участников и инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним - удостоверение, подтверждающее статус инвалида, участника Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним.
Документы представляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники документов подлежат возврату.
14. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в уполномоченном органе – талон с указанием даты регистрации и получения заявителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;

2) орталықта – сәйкес құжаттарды қабылдау туралы белгіленумен қол хат:
өтініштің нөмірі және қабылданған күні;
сұратылған мемлекеттiк қызметтiң түрi;
қоса берiлген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттарды беру күнi, уақыты және орны;
құжаттарды ресiмдеуге өтiнiштi қабылдаған орталық инспекторының тегi, аты, әкесiнiң аты көрсетiлген тиiстi құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат берiледi.
15. Үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды ресiмдеу туралы хабарламаны не бас тарту туралы жазбаша дәлелдi жауапты жеткiзу:
1) уәкiлеттi органға жүгінген кезде – тұтынушы тұрғылықты жерi бойынша уәкiлеттi органға өзi келген кезде не пошта байланысы арқылы;
2) орталыққа жүгінген кезде – тұтынушы тұрғылықты жері бойынша орталыққа өзi келген кезде қолхат негiзiнде онда көрсетiлген мерзiмде күн сайын "терезелер" арқылы, жүзеге асырылады.
16. Мемлекеттік қызметті көрсетуден мынадай негіздер бойынша бас тартылады:
1) үйде әлеуметтік қызмет көрсету үшін қабылдауға тұтынушыда медициналық қарсы көрсетiлiмдердiң болуы;
2) осы мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн талап етiлетiн құжаттардың бiрінің болмауы;
3) көрнеу жалған құжаттама беру.
Мемлекеттiк қызмет көрсетудi тоқтата тұру үшiн негiздемелер жоқ.
Мемлекеттік қызмет орталық арқылы жүзеге асырылған кезде уәкілетті орган жоғарыда көрсетілген себептер бойынша бас тарту себебін жазбаша жауаппен дәлелдейді және құжаттар пакетін алғаннан кейін он үшінші жұмыс күні құжаттарды қайтарады және кейін өтініш берушіге беру үшін бас тарту себебін көрсете отырып, орталыққа хабарлама жібереді.
17. Мемлекеттік қызметті көрсету процессіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) уәкілетті органның басшысы;
2) уәкілетті органның жауапты тұлғасы;
3) орталық инспекторы.
18. Әр іс-әрекетті орындау мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ-ның қарапайым iс-әрекетi бірізділігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы (рәсімдер) осы регламенттiң 2 қосымшасында көрсетiлген.
19. Мемлекеттік қызметті көрсету және ҚФБ жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін лауазымдық
тұлғаның жауапкершілігі
20. Мемлекеттік қызмет көрсетуге өкілетті орган басшысы және Орталық басшысы жауапты тұлға болып табылады (бұдан әрі - лауазымды тұлғалар).
Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызметті көрсетудің сапасына және мерзімінде жүзеге асырылуына Қазақстан Республикасының заңнамасында қаралған тәртіпте сәйкес жауапты болады.
"Жалғызілікті, жалғыз тұратын
қарттарға, бөгде адамның күтіміне
және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге
және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік
қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1 қосымша
"Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызметін ұсыну бойынша уәкілетті орган мен халыққа қызмет көрсету орталықтарының байланыс деректері
Әлеуметтік қорғау облысында мемлекеттік қызмет ұсынуды жүзеге асыратын функциялар, уәкілетті органның және халыққа қызмет көрсету орталық атауы
Орналасу мекенжайы, электронды мекенжайы
Байланыс телефоны
Жұмыс істеу кестесі
"Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі

2) в центре - расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема заявления;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
15. Доставка уведомления об оформлении документов на оказание социального обслуживания на дому, либо мотивированный ответ об отказе осуществляется:
1) при обращении в уполномоченный орган - при личном посещении потребителем уполномоченного органа по месту жительства, либо посредством почтового сообщения;
2) при обращении в центр – при личном посещении центра потребителем по месту жительства посредством "окон" ежедневно на основании расписки, в указанный в ней срок.
16. В предоставлении государственной услуги отказывается по следующим основаниям:
1) наличие у потребителя медицинских противопоказаний к приему на социальное обслуживание на дому;
2) отсутствие одного из требуемых документов для предоставления данной государственной услуги;
3) предоставление заведомо ложной документации.
Оснований для приостановления оказания государственной услуги не имеется.
При осуществлении государственной услуги через центр, уполномоченный орган по вышеуказанным причинам письменным ответом мотивирует причину отказа, возвращает документы на тринадцатый рабочий день после получения пакета документов и направляет в центр уведомление с указанием причин отказа для последующей выдачи заявителю.
17. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) руководитель уполномоченного органа;
2) ответственное лицо уполномоченного органа;
3) инспектор центра.
18. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
20. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и руководитель центра (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за качество и реализацию государственной услуги в установленные сроки, в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
"Оформление документов
на социальное обслуживание
на дому для одиноких,
одиноко проживающих
престарелых, инвалидов и
детей-инвалидов, нуждающихся
в постороннем уходе и помощи"
Контактные данные уполномоченного органа и центров обслуживания населения по оказанию государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи"
Наименование уполномоченного органа и центра, осуществляющие функции по оказанию государственной услуги в области социальной защиты
Месторасположение, адрес, электронный адрес
Контактный телефон
График работы
1
2
3
4
Государственное учреждение "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ"

1) уәкілетті органға жүгінген кезде:
2) орталыққа жүгінген кезде:
Бұқар жырау ауданының әкімдігінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 37/03 қаулысымен
бекітілген
"Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi
бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына
әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі түсініктер
1. Қолданылатын терминдер мен аббревиатуралардың анықтамалары:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызмет көрсету барысында қатысатын мүдделес органдардың құрылымдық - функция бірлігі, ақпараттық жүйелер немесе олардың ішкі жүйесі;
2) уәкілетті орган - "Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
2. Жалпы ережелер
2. Осы регламент "Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу" (бұдан әрі - регламент) жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу рәсімін анықтайды (бұдан әрi - мемлекеттiк қызмет).
3. Мемлекеттік қызмет "Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі - уәкілетті орган), (байланыс деректері осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген).
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет "Қазақстан Республикасында жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн - өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағы 1) тармақшасының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті өкілетті органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" № 394 қаулысының негізінде көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi әлеуметтiк көмек тағайындау туралы хабарлама (бұдан әрі - хабарлама) не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн жеке тұлғалардың санаттары жергiлiктi өкiлдi органдардың (мәслихаттардың) шешiмi бойынша айқындалады.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) уәкiлеттi органда мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi тұтынушы осы регламенттің 13 тармағында анықталған қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап - он бес күнтiзбелiк күн iшiнде;

1) при обращении в уполномоченный орган:
2) при обращении в центр:
Утвержден
постановлением акимата
Бухар-Жырауского района
от 30 ноября 2012 года N 37/03
Регламент оказания государственной услуги
"Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
1. Основные понятия
1. Определения используемых терминов и аббревиатур:
1) СФЕ - структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги - ответственные лица заинтересованных органов, информационные системы или их подсистемы;
2) уполномоченный орган - государственное учреждение "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ".
2. Общие положения
2. Настоящий регламент "Назначение социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" (далее - регламент) определяет процедуру назначения социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов (далее - государственная услуга).
3. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ" (далее - уполномоченный орган), (контактные данные указаны в приложении 1 к настоящему регламенту).
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" и решения 5 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 19 июня 2008 года N 8 "О предоставлении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан".
6. Результатом оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи (далее - уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам. Категории физических лиц для оказания государственной услуги определяются по решению местных представительных органов (маслихата).
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги в уполномоченном органе с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 13 настоящего регламента, в течение пятнадцати календарных дней;

2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) - 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты - 15 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
10. Уәкiлеттi органның жұмыс кестесi: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейiн. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
11. Тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға осы регламенттің 13 тармағында анықталған, қажетті құжаттармен бірге өтінішті тапсырады;
2) уәкілетті орган құжаттарды қарастыруды, тіркеуді жүзеге асырады, хабарлама немесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды және мемлекеттік қызметті тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді.
12. Уәкілетті органда мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын, тұлғалардың ең аз саны, бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы іс-әрекеттер (өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
13. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажеттi нақты құжаттардың тiзбесi жергiлiктi өкiлдi органдардың (мәслихаттардың) шешiмдерiнде айқындалады.
14. Мемлекеттiк қызмет тұтынушыға қажеттi құжаттарды ұсына отырып еркiн нысанда жазылған жазбаша өтiнiшi бойынша көрсетiледi.
15. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға уәкiлеттi органда - тұтынушыны тiркеу және оның мемлекеттiк қызметтi алу күнi, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi.
16. Әлеуметтiк көмек тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарлама беру уәкiлеттi органға жеке өтiнiш не пошталық хабарлама арқылы жүзеге асырылады.
17. Тұтынушының құжаттарды тапсыру кезiнде толық емес және (немесе) жалған мәлiметтер ұсынуы мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту (тоқтата тұру) үшiн негiз болып табылады.
18. Мемлекеттік қызметті көрсету процессіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) уәкілетті органның басшысы;
2) уәкілетті органның жауапты тұлғасы.

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
9. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
10. График работы уполномоченного органа: ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление вместе с необходимыми документами, определенными в пункте 13 настоящего регламента, в уполномоченный орган;
2) уполномоченный орган осуществляет рассмотрение, регистрацию документов, подготавливает уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги и выдает результат оказания государственной услуги потребителю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в порядке оказания государственной услуги
13. Исчерпывающий перечень документов, необходимых для получения государственной услуги определяется решением местных представительных органов (маслихата).
14. Государственная услуга предоставляется по письменному заявлению потребителя в произвольной форме с предоставлением необходимых документов.
15. После сдачи всех необходимых документов в уполномоченном органе потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
16. Выдача уведомления о назначении (отказе в назначении) социальной помощи осуществляется при личном посещении потребителя уполномоченного органа, либо посредством почтового сообщения.
17. Основанием для отказа (приостановления) государственной услуги является предоставление неполных и (или) недостоверных сведений при сдаче документов потребителем.
18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) руководитель уполномоченного органа;
2) ответственное лицо уполномоченного органа.

19. Әр іс-әрекетті орындау мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ қарапайым iс-әрекетi бірізділігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы (рәсімдер) осы регламенттiң 2 қосымшасында көрсетiлген.
20. Мемлекеттік қызметті көрсету және ҚФБ жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламенттің 3 қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
21. Мемлекеттік қызмет көрсетуге уәкілетті орган басшысы жауапты тұлға болып табылады (бұдан әрі - лауазымды тұлға).
Лауазымды тұлға белгіленген мерзімде мемлекеттік қызметті көрсету сапасына және жүзеге асырылуына Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершiлiк жүктеледі.
"Жергiлiктi өкiлеттi органдардың
шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың
жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек
тағайындау және төлеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1 қосымша
"Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызметін ұсыну бойынша уәкілетті органның байланыс деректері
Әлеуметтік қорғау облысында мемлекеттік қызмет ұсынатын уәкілетті органның және халыққа қызмет көрсету орталық атауы
Орналасу мекенжайы, электронды мекен жайы
Байланыс телефоны
Жұмыс кестесі
1
2
3
4
"Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100400, Қарағанды облысы,Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті Бұқар жырау көшесі 75А, bgirau_sobes@ mail.ru
(872154) 22185
8(72154) 21038
Күнделікті демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін.
"Жергiлiктi өкiлеттi органдардың
шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың
жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек
тағайындау және төлеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2 қосымша
Әр іс-әрекетті орындау мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ қарапайым iс-әрекетi бірізділігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы
1 Кесте. ҚФБ әрекетінің сипаттамасы
Негізгі процестің әрекеті (барысы, жұмыс ағымы)
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы)
1
3
4
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы
Әрекет атауы
(процесі, операция рәсімі, ) және олардың сипаттамасы
Өтінішті қабылдау, құжаттарды тексеру
Ұсынылған құжаттар топтамасын қарастыру, бұрыштама қою
Хабарлама немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырылған-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Тұтынушыға талон беру
Өкілетті органның жауапты тұлғасына жолдау
Хабарлама немесе,мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы уәжделген жауапты басшыға қол қоюға жолдау
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
1 күнтізбелік күн
11 күнтізбелік күн
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы)
2
Әрекет атауы (процесі, операция рәсімі,) және олардың сипаттамасы
Өтінішті тіркеу
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырылған-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Құжаттарды уәкілетті органның басшысына бұрыштама қою үшін жолдау
Орындалу мерзімі
Күнтізбелік 1 күн ішінде
Негізгі процестің әрекеті (барысы, жұмыс ағымы)
№ әрекет (барысы, жұмыс ағымы)
5
6
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы
Әрекет атауы (процесі, операция рәсімі,) және олардың сипаттамасы
Хабарлама немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарлама немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу
Аяқталу үлгісі (ұйымдастырылған-басқарушы шешімдер, мәліметтер, құжаттар)
Мемлекеттік қызметті көрсету туралы нәтижені өкілетті органның жауапты тұлғасына беру
Мемлекеттік қызметті тұтынушыға хабарлама немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру
Орындалу мерзімі
1 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
"Жергiлiктi өкiлеттi органдардың
шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың
жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек
тағайындау және төлеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
3 қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету және ҚФБ жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба
(негізгі процесс)
Бұқар жырау ауданының әкімдігінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 37/03 қаулысымен
бекітілген
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк сала мамандарына
отын сатып алу бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау"
мемлекеттiк қызмет Регламентi

19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
20. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
21. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа (далее - должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за качество и реализацию государственной услуги в установленные сроки, в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
"Назначение и выплата
социальной помощи отдельным
категориям нуждающихся граждан
по решению местных
представительных органов"
Контактные данные уполномоченного органа по оказанию государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов"
Наименование уполномоченного органа, осуществляющего функции по оказанию государственной услуги в области социальной защиты
Месторасположение, адрес, электронный адрес
Контактный телефон
График работы
1
2
3
4
Государственное учреждение "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ"
100400, Карагандинская область, Бухар-Жырауский район поселок Ботакара, улица Бухар-Жырау 75А,
bgirau_sobes@mail.ru
8 (72154) 22185 8 (72154) 21038
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Приложение 2
к регламенту оказания
государственной услуги
"Назначение и выплата
социальной помощи отдельным
категориям нуждающихся граждан
по решению местных
представительных органов"
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
3
4
Наименование СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием заявления, проверка документов
Рассмотрение представленного пакета документов, наложение резолюции
Подготовка уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача талона потребителю
Направление ответственному лицу уполномоченного органа
Направление руководителю на подпись уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
Не более 15 минут
1 календарный день
11 календарных дней
N действия (хода, потока работ)
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Регистрация заявления
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководителю уполномоченного органа для наложения резолюции
Сроки исполнения
В течение 1 календарного дня
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
5
6
Наименование СФЕ
Руководитель уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Подписание уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
N действия (хода, потока работ)
5
6
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача ответственному лицу уполномоченного органа результата об оказании государственной услуги
Выдача уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
Сроки исполнения
1 календарный день
1 календарный день
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Назначение и выплата
социальной помощи отдельным
категориям нуждающихся граждан
по решению местных
представительных органов"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ (основной процесс)
Утвержден
постановлением акимата
Бухар-Жырауского района
от 30 ноября 2012 года N 37/03
Регламент государственной услуги
"Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности, по приобретению топлива"

1. Жалпы түсініктер.
1. Қолданылатын терминдер мен аббревиатуралардың анықтамалары:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызмет көрсету барысында қатысатын мүдделес органдардың құрылымдық-функционалды бірлігі, ақпараттық жүйелері немесе олардың ішкі жүйесі;
2) уәкілетті орган - "Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
3) халыққа қызмет көрсету орталығы - "бір терезе" принципі бойынша өтініштерді қабылдау және құжаттарды беру жөніндегі жеке және (немесе) заңды тұлғаларға мемлекеттік қызмет көрсетуді ұйымдастыруды жүзеге асыратын, республикалық мемлекеттік кәсіпорын.
2. Жалпы ережелер
2. Осы "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау" регламентi (бұдан әрi - регламент) ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау рәсімін анықтау (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
3. Мемлекеттік қызмет "Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – уәкілетті орган), тұрғылықты жері бойынша уәкілетті орган болмаған кезде тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін кент, ауыл (село), ауылдық селолық) округтің әкіміне (бұдан әрі – селолық округтің әкімі) жүгінеді, сондай - ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы: Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қарағанды облысы бойынша филиалының Бұқар жырау ауданындағы бөлімдері (бұдан әрі - орталық), (байланыс мәліметтері осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген).
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 5-тармағы және жергілікті өкілді органдардың (мәслихаттардың) шешімдері негізінде ұсынылады, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" қаулысы негiзiнде ұсынылады.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі өтініш берушіге әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.

1. Основные понятия
1. Определения используемых терминов и аббревиатур:
1) СФЕ - структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги - ответственные лица заинтересованных органов, информационные системы или их подсистемы;
2) уполномоченный орган - государственное учреждение "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ";
3) центр обслуживания населения - республиканское государственное предприятие, осуществляющее организацию предоставления услуг физическим и (или) юридическим лицам по приему заявлений и выдаче документов по принципу "одного окна".
2. Общие положения
2. Настоящий регламент "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" (далее - регламент) определяет процедуру назначения социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива (далее - государственная услуга).
3. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ" (далее - уполномоченный орган), при отсутствии уполномоченного органа по месту жительства потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее - аким сельского округа), а также на альтернативной основе через центры обслуживания населения: отделы Бухар-Жырауского района филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения по Карагандинской области" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центра обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее - центр), (контактные данные указаны в приложении 1 настоящего регламента).
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется на основании пункта 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и решений местных представительных органов (маслихатов), Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами".
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.

3. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет жеке адамдарға: ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) мемлекеттiк қызмет тұтынушының осы регламенттiң 13-тармағында анықталған қажеттi құжаттарды тапсырған сәтінен бастап:
уәкiлеттi органда – он жұмыс күнi iшiнде;
тұрғылықты жерi бойынша селолық округ әкiмiне – он бес жұмыс күнi iшiнде;
орталықта – он жұмыс күнi iшiнде көрсетiледi (мемлекеттiк қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күнi мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды.
9.Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
10.Уәкілетті органның немесе селолық округ әкімінің жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек тәртібінде жүзеге асырылады.
Орталықтың жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз, орталықтың филиалдары мен өкілдіктерінде демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 19.00-ге дейiн.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз "электронды" кезек тәртібінде жүзеге асырылады.
11. Тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы осы регламенттің 13 қосымшасында белгіленген қажетті құжаттар және өтінішімен уәкiлеттi органға(селолық округтің әкіміне) немесе орталыққа өтiнiш бередi;
2) орталық құжаттарды қабылдау, тіркеу, тізілім құрастырып құжаттарды уәкiлеттi органға жібереді.
3) уәкiлеттi орган орталықтан немесе уәкілетті органға өтініш білдіргенде тұтынушы ұсынған құжаттарды тексеріп, хаттама немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды және мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесiн орталыққа немесе уәкiлеттi органға өтініш білдірген жағдайда тұтынушыға жолдайды;

3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам: специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах (далее - потребители).
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 13 настоящего регламента.
в уполномоченном органе – в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства – в течение пятнадцати рабочих дней;
в центр - в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) – не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 30 минут.
9. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
10. График работы уполномоченного органа или акима сельского округа: ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
График работы центра: ежедневно с 09.00 часов до 20.00 часов, без перерыва, а в филиалах и представительствах центра - ежедневно с 09.00 часов до 19.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление вместе с необходимыми документами, определенными в пункте 13 настоящего регламента, в уполномоченный орган (акиму сельского округа) или центр;
2) центр осуществляет прием документов, регистрацию, составление реестра и передает документы в уполномоченный орган;
3) уполномоченный орган осуществляет рассмотрение, регистрацию документов, представленных из центра или от потребителя при подаче заявления в уполномоченный орган, подготавливает уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги и направляет результат оказания государственной услуги в центр или потребителю, в случае подачи заявления в уполномоченный орган;

4) уәкiлеттi орган (селолық округтің әкімі) немесе орталық хабарлама немесе мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапты тұтынушыға береді.
12. Уәкілетті органда (селолық округтің әкімі) және орталықта мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын, тұлғалардың ең аз саны, бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету барысындағы
iс-әрекеттер (қарым-қатынастар) тәртiбiнiң сипаттамасы
13. Тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін:
1)өтініш;
2)өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
3)салық төлеушіні тіркеу туралы куәліктің көшірмесі;
4)тұрғылықты тұратын жерi бойынша тiркелгенiн растайтын құжатты (мекенжай анықтамасын не селолық және/немесе ауылдық әкiмдердiң анықтамасын);
5) жұмыс орнынан анықтама;
6) екінші деңгейдегі банкте немесе банк операцияларын жүзеге асыруға тиісті лицензиясы бар ұйымдарда жеке шот бар екендігін растайтын құжат.
14. Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
1) уәкілетті органда немесе селолық округтің әкімінде – тұтынушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон;
2) орталықта
өтініштің нөмірі мен қабылдаған күні;
сұралып отырған мемлекеттік қызметтің түрі;
орталықтың құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған жауапты инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
15. Әлеуметтік көмекті тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарлама беру:
1) уәкілетті органға немесе селолық округтің әкіміне жеке өтініш не пошталық хабарлама арқылы;
2) орталыққа өзі барған кезде қолхат негізінде онда көрсетілген "терезелер" арқылы күн сайын жүзеге асырылады.
16. тұтынушының құжаттарды тапсыру кезінде толық емес және (немесе) жалған мәліметтер ұсынуы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздеме болып табылады:
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату және (немесе) тоқтата тұру үшін:
1) тұтынушының қайтыс болуы;
2) тұтынушының ауылдық елді мекеннен көшіп кетуі;
3) тұтынушының мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарынан жұмыстан шығуы негіздеме болып табылады.
Уәкілетті орган мемлекеттік қызметтен бас тарту, тоқтату (тоқтата тұру) үшін негіздеме анықталған жағдайда құжаттар пакетін алғаннан кейін он жұмыс күні ішінде тұтынушыға бас тарту, тоқтату (тоқтата тұру) себептерін көрсете отырып хабарлама береді.
Мемлекеттік қызметті орталық арқылы көрсеткен кезде уәкілетті орган мемлекеттік қызметтен бас тарту, тоқтату (тоқтата тұру) үшін негіздеме анықталған жағдайда құжаттар пакетін алғаннан кейін он жұмыс күні ішінде бас тарту, тоқтату (тоқтата тұру) себептерін көрсете отырып, кейіннен тұтынушыға жіберу үшін орталыққа хабарлама жібереді.

4) уполномоченный орган (аким сельского округа) или центр выдает потребителю уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
Доставка заявления с прилагаемыми документами и обратно в уполномоченный орган осуществляется центром посредством курьерской связи не менее двух раз в день приема заявлений.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в центре и уполномоченном органе (аким сельского округа) составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
1) заявление;
2) копию документа, удостоверяющий личность заявителя;
3) копию свидетельства о регистрации налогоплательщика;
4) документ, подтверждающий регистрацию по постоянному месту жительства (адресная справка либо справка сельских и/или аульных акимов);
5) справку с места работы;
6) документ, подтверждающий наличие лицевого счета в банке второго уровня или в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление банковских операций.
14.После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в уполномоченном органе или у акима сельского округа - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
2) в центре - расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема заявления;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
15. Выдача уведомления о назначении (отказе в назначении) социальной помощи осуществляется:
1) при личном обращении в уполномоченный орган или к акиму сельского округа, либо посредством почтового сообщения;
2) при личном обращении в центр посредством "окон" ежедневно, на основании расписки в указанный в ней срок.
16. Основанием для отказа в представлении государственной услуги является предоставление неполных и (или) недостоверных сведений при сдаче потребителем документов.
Основаниями для прекращения и (или) приостановления оказания государственной услуги является:
1) смерть потребителя;
2) выезд потребителя из сельского населенного пункта;
3) увольнение потребителя из государственной организации здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта.
Уполномоченный орган при выявлении оснований для отказа, прекращения (приостановления) оказания государственной услуги в течение десяти рабочих дней после получения пакета документов выдает потребителю уведомление с указанием причин отказа, прекращения (приостановления).
При оказании государственной услуги через центр уполномоченный орган при выявлении оснований для отказа, прекращения (приостановления) оказания государственной услуги в течение десяти рабочих дней после получения пакета документов выдает потребителю уведомление с указанием причин отказа, прекращения (приостановления) для последующей выдачи потребителю.

Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00-ден 20.00-сағатқа дейін.
Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қарағанды облысы бойынша филиалының Бұқар жырау ауданындағы № 2 бөлімі
100407, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ғабиден Мұстафин кенті, Мира көшесі 24
8(72138) 3-10-23
8(72138) 3-15-62
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00-ден 20.00-сағатқа дейін.
"Ботакара кентінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботакара кенті, Абылайхан көшесі 38А. akimat_botakara@mail.ru
8(72154) 2-16-00
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Карақұдық селосының әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қарақұдык селосы dosmakov_aidyn@mail.ru
8(72154) 53952
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Көкпекті селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Көкпекті селосы, Торговоя көшесі 1.
8(72154) 23279
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Ақөре селосының әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар-Жырау ауданы, Ақоре селосы, Центральная көшесі 1 Idrisova.aliya@mail.ru
8(72154) 53066
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Бұқар жырау селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Центральная көшесі Buharzhirau_sel@mail.ru
8(72154) 52278
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Үштөбе ауылдық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Уштобе ауылы, Ленинская көшесі 30. saule_shaihina@mail.ru
8(72154) 29612
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Ботақара селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботакара селосы Горького көшесі 19. guaabotakara@mail.ru

Ежедневно с 09.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
Отдел N 2 Бухар-Жырауского района филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения по Карагандинской области" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центра обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
100407, Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Габидена Мустафина, улица Мира 24
8(72138) 31023 8(72138) 31562
Ежедневно с 09.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Ботакара"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара улица, Абылайхана 38 А
akimat_botakara@mail.ru
8(72154) 2-16-00
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракудукского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Каракудук
dosmakov_aidyn@mail.ru
8(72154) 53952
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Кокпектинского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Кокпекты, улица Торговая 1
8(72154) 23279
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Акоринского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Акоре, улица Центральная 1
Idrisova.aliya@mail.ru
8(72154) 53066
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Бухар-Жырауского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Бухар-Жырау, улица Центральная 9
Buharzhirau_sel@mail.ru
8(72154) 52278
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Уштобинского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Уштобе. улица Ленинская 30
saule_shaihina@mail.ru
8(72154) 29612
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Ботакаринского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Ботакара, улица Горького 19
guaabotakara@mail.ru

8(72154) 27751
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Белағаш селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, село Белагаш belagash_so@mail.ru
8(72154) 55601
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Петровка селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Петровка селосы, Школьная көшесі 36. 29dina1967@mail.ru
8(72154) 20666
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Үміткер селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Умуткер селосы Центральная көшесі 7/12 umutker_akimat@mail.ru
8(72154) 51847
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Тоғызқұдық селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тоғызқұдық, Механическая көшесі 7. toguzkudkskii_seisenokrog@mail.ru
8(72154) 52642
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Шешенкара селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Шешенкара селосы, Пискунова көшесі 59. Akimat.sheshenkara@mail.ru
8(72154) 28648
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Суықсу селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Суықсу селосы, Школьная көшесі 11.
8(72159) 31210
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Доскей ауылдық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Доскей ауылы, Доскея көшесі34/2 Doskei_akimat@mail.ru
8(72154) 24227
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00
"Акбел селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Акбель селосы, Юбелейная көшесі, 9. Bajn-01101966@mail.ru

8(72154) 27751
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Белагашского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Белагаш
belagash_so@mail.ru
8(72154) 55601
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Петровского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Петровка, улица Школьная 36
29dina1967@mail.ru
8(72154) 20666
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Умуткерского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Умуткер, улица Центральная 7/12
umutker_akimat@mail.ru
8(72154) 51847
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Тогызкудукского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тогызкудук, улица Механическая 7
toguzkudkskii_seisenokrog@mail.ru
8(72154) 52642
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Шешенкаринского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Шешенкара, улица Пискунова 59
Akimat.sheshenkara@mail.ru
8(72154) 28648
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Суыксуского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Суыксу, улица Школьная 11
8(72159) 31210
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Доскейского аульного округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, ауыл Доскей, улица Доскея 34/2
Doskei_akimat@mail.ru
8(72154) 24227
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбельского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Акбель, улица Юбилейная 9
Bajn-01101966@mail.ru

8(72154) 52855
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Корнеевка селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Корнеевка селосы, Целинная көшесі, 33. Korneevka_akimat@mail.ru
8(72154) 51703
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Ғабиден Мустафин кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ғабиден Мұстафина, Корнеенко көшесі 17. akimatmustafina @mail.ru
8(72154) 50705
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Гагарин селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Гагаринский селосы, Октябрьская көшесі gagarinsk_bibl @mail.ru
8(72154) 34222
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Дубовка селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Дубовка селосы, Юбилейная көшесі, 37. akimatsodidovka @mail.ru
8(72154) 36178
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Молодецк селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Молодецкий селосы, Амангельды көшесі, 13. molodeck @mail.ru
8(72154) 51172
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Қаражар селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Каражар селосы, Зеленое көшесі Ksymbat77 @mail.ru
8(72154) 33720
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Новоузенка селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Новоузенка селосы, Тблиская көшесі 38. novouzenka_co @mail.ru
8(72154) 39281
Демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліссіз, күн сайын сағат 09.00 ден 18.00-сағатқа дейін.
"Баймырза селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Баймырза селосы, Фабричная көшесі,3. аkimat_leila @mail.ru

8(72154) 52855
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Корнеевского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Корнеевка, улица Целинная 33
Korneevka_akimat@mail.ru
8(72154) 51703
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима поселок Габиден Мустафина сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Габиден Мустафина, улица Корнеенко 17
akimatmustafina @mail.ru
8(72154) 50705
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Гагаринского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Гагаринский, улица Октябрьская
gagarinsk_bibl @mail.ru
8(72154) 34222
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Дубовского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Дубовка, улица Юбилейная 37
akimatsodidovka @mail.ru
8(72154) 36178
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Молодецкого сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Молодецкий, улица Амангельды 13
molodeck@mail.ru @mail.ru
8(72154) 51172
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Каражарского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Каражар, улица Зеленое
Ksymbat77@mail.ru
8(72154) 33720
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоузенского сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Новоузенка, улица Тбилиская 38
novouzenka_co @mail.ru
8(72154) 39281
Ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Государственное учреждение "Аппарат акима Баймырза сельского округа"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Баймырза, улица Фабричная 3
аkimat_leila@mail.ru

1) уәкілетті органға жүгінген кезде:
2) орталыққа жүгінген кезде:
Бұқар Жырау ауданының әкімдігінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 37/03 қаулысымен
бекітілген
"Атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға өтiнiш берушiнiң
(отбасының) тиесiлiгiн растайтын анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі түсініктер
1. Қолданылатын терминдер мен аббревиатуралар анықтамасы:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын мүдделі органдардың жауапты тұлғалары құрылымдық-функцияналдық бірліктері, ақпараттық жүйелері немесе олардың қосалқы жүйелері;
2) уәкілетті орган - "Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
2. Жалпы ережелер
2. Осы мемлекеттік қызмет регламенті "Атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға өтiнiш берушiнiң (отбасының) тиесiлiгiн растайтын анықтама беру" (бұдан әрі - регламент) - атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға өтiнiш берушiнiң (отбасының) тиесiлiгiн растайтын анықтама беру рәсімін айқындайды (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет).
3. Мемлекеттік қызмет "Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - уәкілетті орган), тұрғылықты жері бойынша уәкілетті орган болмаған жағдайда мемлекеттік қызмет алуға кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтың әкіміне (бұдан әрі - селолық округтың әкімі) жүгінеді, (байланыс деректері осы регламеттің 1 қосымшасында көрсетілген).
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Заңының, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 25 қаңтардағы № 64 қаулысымен бекітілген мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерiнiң мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек алмайтын, жан басына шаққандағы табысы ең төменгi күнкөрiс деңгейiнiң шамасынан төмен отбасылардан шыққан бiлiм алушылары мен тәрбиеленушiлерiне және жетiм балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалып, отбасыларда тұратын балаларға, төтенше жағдайлардың салдарынан шұғыл жәрдемдi талап ететiн отбасылардан шыққан балаларға және өзге де санаттағы бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлерге қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлiнетiн қаражатты қалыптастыру, жұмсау бағыты мен оларды есепке алу қағидаларының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" № 394 қаулысының негiзiнде көрсетiледі.

1) при обращении в уполномоченный орган:
2) при обращении в центр:
Утвержден
постановлением акимата
Бухар-Жырауского района
от 30 ноября 2012 года N 37/03
Регламент государственной услуги
"Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя
(семьи) к получателям адресной социальной помощи"
1. Основные понятия
1. Определения используемых терминов и аббревиатур:
1) СФЕ - структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги - ответственные лица заинтересованных органов, информационные системы или их подсистемы;
2) уполномоченный орган - государственное учреждение "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ".
2. Общие положения
2. Настоящий регламент государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи" определяет процедуру выдачи справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи (далее - государственная услуга).
3. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ" (далее - уполномоченный орган), при отсутствии уполномоченного органа по месту жительства, получатель государственной услуги обращается за получением государственной услуги к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее - аким сельского округа), (контактные данные указаны в приложении 1 к настоящему регламенту).
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи", Правил формирования, направления расходования и учета средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, а также из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума, и детям-сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях, детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций, и иным категориям обучающихся и воспитанников, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 года N 64, постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами".

6. Мемлекеттiк қызмет алушы алатын көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi ағымдағы тоқсанда атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға мемлекеттiк қызмет алушының (отбасының) тиесiлiгiн растайтын анықтама (бұдан әрі - анықтама) не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет жеке тұлғаларға - мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға (бұдан әрi - мемлекеттiк қызмет алушылар) көрсетiледi.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi осы регламенттің 13-тармағында анықталған қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап 15 минуттан аспайды;
2) мемлекеттiк қызметті алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң шектi ең көп уақыты бiр мемлекеттiк қызмет алушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегi адамдардың санына байланысты болады;
3) мемлекеттiк қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты - 15 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
10. Уәкiлеттi органның және селолық округ әкiмiнiң жұмыс кестесi: демалыс және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңында белгіленген мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін.
11. Мемлекеттік қызмет алушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы уәкілетті органға немесе тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне осы регламенттің 13 тармағында айқындалған қажетті құжаттармен бірге өтініш береді;
2) уәкілетті орган немесе, селолық округ әкімі анықтаманы әзірлейді, тіркейді немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты қарауды іске асырады және мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметтің нәтижесін береді.
12. Уәкілетті органда және орталықта мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың ең аз саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекеттер (өзара әрекет) тәртібін сипаттау
13. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттiк қызмет алушылар уәкiлеттi органға және селолық округінің әкiмiне мынадай құжаттарды ұсынады:
жеке басын куәландыратын құжат (Қазақстан азаматтары - жеке куәлiктiң (паспорт) көшiрмесi, шетелдiктер және азаматтығы жоқ адамдар - шетелдiктiң Қазақстан Республикасында тұруға ыхтиярхаты және азаматтығы жоқ адамның iшкi iстер органдарында тiркелгенi туралы белгiсi бар куәлiгiнің көшірмесі).
Салыстырып тексеру үшiн құжаттар түпнұсқалар мен көшiрмелерде не нотариалды расталған көшiрмелерде ұсынылады, содан кейiн құжаттардың түпнұсқалары мемлекеттiк қызмет алушыға қайтарылады.

6. Результатом оказываемой государственной услуги являются: справка, подтверждающая принадлежность получателя государственной услуги (семьи) к получателям адресной социальной помощи в текущем квартале (далее - справка), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам - получателям государственной адресной социальной помощи (далее - получатели государственной услуги).
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента предъявления необходимых документов, определенных в пункте 13 регламента - не более 15 минут;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного получателя государственной услуги;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги - не более 15 минут.
9. Государственная услуга оказывается бесплатно.
10. График работы уполномоченного органа и акима сельского округа: ежедневно с 09.00 до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан".
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление вместе с необходимыми документами, определенными в пункте 13 настоящего регламента, в уполномоченный орган или аким сельского округа по месту жительства;
2) уполномоченный орган или аким сельского округа осуществляют рассмотрение, регистрацию, подготавливают справку, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги и выдают результат оказания государственной услуги получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченном органе и у акима сельского округа, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Для получения государственной услуги получатели государственной услуги предъявляют в уполномоченный орган или акиму сельского округа следующие документы:
документ, удостоверяющий личность (гражданин Казахстана - копию удостоверения личности (паспорта), иностранцы и лица без гражданства - копию вида на жительство иностранца в Республике Казахстан или копию удостоверения лица без гражданства с отметкой о регистрации в органах внутренних дел).
Документы представляются в копиях и подлинниках для сверки либо нотариально заверенных копиях, после чего подлинники документов возвращаются получателю государственной услуги.

14. Мемлекеттік қызметті алушы өтініш берген кезде, мемлекеттік қызмет алушының атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға (отбасына) тиесiлiгiн растайтын анықтама беріледі.
15. Анықтама беру мемлекеттiк қызмет алушының жергiлiктi жерiндегi уәкiлеттi органға (ауылдық округтiң әкiмiне) жеке өзiнiң баруы арқылы жүзеге асырылады.
16. Мемлекеттік қызмет алушының атаулы әлеуметтік көмек алушыларға (отбасының) тиесілігін растайтын анықтама беруден бас тарту ағымдағы тоқсанда атаулы әлеуметтік көмек көрсету туралы мәліметтер болмаған жағдайда жүргізіледі.
Мемлекеттiк қызмет беруді тоқтата тұру үшiн негiздеме жоқ.
17. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) селолық округтың әкiмi;
2) селолық округінің әкімінің қызметкері;
3) уәкілетті орган басшысы;
4) уәкілетті органның жауапты тұлғасы.
18. Әр әкімшілік әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдердің) реттілігі мен өзара әрекеттісуінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 2 қосымшада келтірілген.
19. Мемлекеттік қызметті көрсету үрдісінде ҚФБ және әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы осы регламентке 3 қосымшада келтірілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
20. Мемлекеттік қызмет көрсетуге уәкілетті орган басшысы мен орталық басшысы жауапты тұлға болып табылады (бұдан әрі - лауазымды тұлғалар).
Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызметті көрсету сапасына және белгіленген мерзімде іске асырылуына Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапты болады.
Атаулы әлеуметтiк көмек
алушыларға өтiнiш берушiнiң
(отбасының) тиесiлiгiн растайтын
анықтама беру" мемлекеттiк
қызмет регламентіне
1 қосымша
Атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға өтiнiш берушiнiң (отбасының) тиесiлiгiн растайтын анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсету бойынша уәкілетті орган мен селолық округтың әкімінің байланыс деректері
Әлеуметтік қорғау облысында мемлекеттік қызмет ұсынуды жүзеге асыратын функциялар, уәкілетті органның атауы
Орналасу мекенжайы, электронды мекенжайы
Байланыс телефоны
Жұмыс істеу кестесі
1
2
3
4
"Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі

14. При обращении получателю государственной услуги выдается справка, подтверждающая принадлежность получателя государственной услуги (семьи) к получателям адресной социальной помощи.
15. Выдача справки осуществляется при личном посещении получателем государственной услуги уполномоченного органа (акима сельского округа) по месту жительства.
16. Отказ в выдаче справки, подтверждающей принадлежность получателя государственной услуги (семьи) к получателям адресной социальной помощи производится в случае отсутствия сведений об оказании адресной социальной помощи в текущем квартале.
Оснований для приостановления предоставления государственной услуги не имеется.
17. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) аким сельского округа;
2) сотрудник акима сельского округа;
3) руководитель уполномоченного органа;
4) ответственное лицо уполномоченного органа.
18. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
20. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и аким поселка (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за качество и реализацию государственной услуги в установленные сроки, в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача справки,
подтверждающей принадлежность
заявителя (семьи) к получателям
адресной социальной помощи"
Контактные данные уполномоченного органа и акима сельского округа по оказанию государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи"
N п/п
Наименование уполномоченного органа, акима поселка, осуществляющего функции по оказанию государственной услуги
Месторасположение, адрес, электронный адрес
Контактный телефон
График работы
1
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Бухар-Жырауского района"

8(72154) 2-16-00
akimat_botakara@mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
2
Карақұдық селосының әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қарақұдык селосы
8(72154) 53952
dosmakov_aidyn@mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
3
Көкпекті селолық округі әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Көкпекті селосы, Торговоя көшесі 1.
8(72154) 23279
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
4
Ақөре селосының әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар-Жырау ауданы, Ақоре селосы, Центральная көшесі 1
8(72154) 53066
Idrisova.aliya@mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
5
Бұқар жырау селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Центральная көшесі
8(72154) 52278
Buharzhirau_sel@mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
6
Үштөбе ауылдық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Уштобе ауылы, Ленинская көшесі 30.
8(72154) 29612
saule_shaihina@mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
7
Ботақара селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботакара селосы Горького көшесі 19.
8(72154) 27751
guaabotakara@mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
8
Белағаш селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, село Белагаш
8(72154)55601
belagash_so@mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
9
Петровка селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Петровка селосы, Школьная көшесі 36.
8(72154) 20666
29dina1967@mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
10
Үміткер селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме

8(72154)2-16-00
akimat_botakara@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
2
Аппарат акима Каракудукского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Каракудук
8(72154)53952
dosmakov_aidyn@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
3
Аппарат акима Кокпектинского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Кокпекты, улица Торговая 1
8(72154)23279
---
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
4
Аппарат акима Акоринского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Акоре, улица Центральная 1
8(72154)53066
Idrisova.aliya@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
5
Аппарат акима Бухар-Жырауского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Бухар-Жырау, улица Центральная 9
8(72154)52278
Buharzhirau_sel@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
6
Аппарат акима Уштобинского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Уштобе, улица Ленинская 30
8(72154)29612
saule_shaihina@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
7
Аппарат акима Ботакаринского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Ботакара, улица Горького 19
8(72154)27751
guaabotakara@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8
Аппарат акима Белагашского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Белагаш
8(72154)55601
belagash_so@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
9
Аппарат акима Петровского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Петровка, улица Школьная 36
8(72154) 20666
29dina1967@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
10
Аппарат акима Умуткерского сельского округа

Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Умуткер селосы Центральная көшесі 7/12
8(72154)51847
umutker_akimat@mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
11
Тоғызқұдық селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тоғызқұдық, Механическая көшесі 7.
8(72154) 52642
toguzkudkskii_seisenokrog@mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
12
Шешенкара селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Шешенкара селосы, Пискунова көшесі 59.
8(72154) 28648
Akimat.sheshenkara@mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
13
Суықсу селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Суықсу селосы, Школьная көшесі 11.
8(72159) 31210
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
14
Доскей ауылдық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Доскей ауылы, Доскея көшесі 34/2
8(72154) 24227
Doskei_akimat@mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
15
Акбел селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Акбель селосы, Юбелейная көшесі, 9.
8(72154) 52855
Bajn-01101966@mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
16
Корнеевка селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Корнеевка селосы, Целинная көшесі, 33.
8(72154) 51703
Korneevka_akimat@mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
17
Ғабиден Мустафин кенті әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ғабиден Мұстафина, Корнеенко көшесі 17.
8(72154) 50705
akimatmustafina @mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
18
Гагарин селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Гагаринский селосы, Октябрьская көшесі

Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Умуткер, улица Центральная 7/12
8(72154)51847
umutker_akimat@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
11
Аппарат акима Тогызкудукского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тогызкудук, улица Механическая 7
8(72154)52642
toguzkudkskii_seisenokrog@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
12
Аппарат акима Шешенкаринского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Шешенкара, улица Пискунова 59
8(72154)28648
Akimat.sheshenkara@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
13
Аппарат акима Суыксуского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Суыксу, улица Школьная 11
8(72159)31210
----
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
14
Аппарат акима Доскейского аульного округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, ауыл Доскей, улица Доскея 34/2
8(72154)24227
Doskei_akimat@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
15
Аппарат акима Акбельского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Акбель, улица Юбилейная 9
8(72154)52855
Bajn-01101966@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
16
Аппарат акима Корнеевского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Корнеевка, улица Целинная 33
8(72154)51703
Korneevka_akimat@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
17
Аппарат акима поселок Габиден Мустафина сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Габиден Мустафина, улица Корнеенко 17
8(72154)50705
akimatmustafina@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
18
Аппарат акима Гагаринского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Гагаринский, улица Октябрьская

8(72154) 34222
gagarinsk_bibl @mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
19
Дубовка селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Дубовка селосы, Юбилейная көшесі, 37.
8(72154) 36178
akimatsodidovka @mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
20
Молодецк селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Молодецкий селосы, Амангельды көшесі, 13.
8(72154) 51172
molodeck @mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
21
Қаражар селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Каражар селосы, Зеленое көшесі
8(72154) 33720
Ksymbat77 @mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
22
Новоузенка селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Новоузенка селосы, Тблиская көшесі 38.
8(72154) 39281
novouzenka_co @mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
23
Баймырза селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Баймырза селосы, Фабричная көшесі, 3.
8(72154) 38645
аkimat_leila @mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
24
Ростовка селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ростовка селосы, Советское көшесі 12А
8(72154) 37335
roza-@mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
25
Самарканд селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, село Самарканд, улица Ленина 30
8(72154) 33339
samarkand_akimat @mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
26
Тұзды селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тузды селосы
8(72154) 44378
Akimat tuzda @mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
27
Центральный селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Центральный селосы, Советская көшесі, 10

8(72154)34222
gagarinsk_bibl@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
19
Аппарат акима Дубовского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Дубовка, улица Юбилейная 37
8(72154)36178
akimatsodidovka@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
20
Аппарат акима Молодецкого сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Молодецкий, улица Амангельды 13
8(72154)51172
molodeck@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
21
Аппарат акима Каражарского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Каражар, улица Зеленое
8(72154)33720
Ksymbat77@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
22
Аппарат акима Новоузенского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Новоузенка, улица Тбилиская 38
8(72154)39281
novouzenka_co@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
23
Аппарат акима Баймырза сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Баймырза, улица Фабричная 3
8(72154)38645
аkimat_leila@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
24
Аппарат акима Ростовского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Ростовка, улица Советская 12 А
8(72154)37335
roza-@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
25
Аппарат акима Самаркандского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Самарканд, улица Ленина 30
8(72154)33339
samarkand_akimat@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
26
Аппарат акима Туздинского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тузды
8(72154)44378
Akimat tuzda@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
27
Аппарат акима Центрального сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Центральный, улица Советская 10

8(72154) 50262
Akimat_shos @mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
28
Қушоқы селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қушоқы, Искакова көшесі 5.
8(72154) 32777
Oziko2010a @mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
29
Ақтобе селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы,. Актобе селосы, Центральная көшесі
8(72154) 30224
z.e.e.1963 @mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
30
Қызылқайын селолық округінің әкімінің аппараты Мемлекеттік мекеме
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қызылқайын селосы, Центральная көшесі, 4
8(72154) 35543
akimatbereznyaki @mail.ru
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі және жексенбі
Атаулы әлеуметтiк көмек
алушыларға өтiнiш берушiнiң
(отбасының) тиесiлiгiн растайтын
анықтама беру" мемлекеттiк
қызмет регламентіне
2 қосымша
Әр әкімшілік әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдердің) реттілігі мен өзара әрекеттісуінің мәтіндік кестелік сипаттамасы
1) уәкілетті органға өтініш берген кезде:
1. Кесте ҚФБ әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің әрекеттері (барысы, жұмыс ағымы)
Әрекет № (барысы, жұмыс ағымы)
1
2
3
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы
Әрекет (үдерістің, үрдістің, операцияның) атауы және олардың сипатталуы
Өтінішті қабылдау, құжаттарды тексеру, анықтаманы немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Анықтамаға немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Анықтаманы немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушы-өнімдік шешім)
Уәкілетті орган басшысына анықтамаға немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қоюға жолдау
Уәкілетті органның жауапты тұлғасына анықтаманы немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты жолдау
Мемлекеттік қызметті алушыға анықтаманы немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Орындалу мерзімдері
5 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды

8(72154)50262
Akimat_shos@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
28
Аппарат акима Кушокинского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Кушокы, улица Искакова 5
8(72154)32777
Oziko2010a@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
29
Аппарат акима Актобинского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Актобе, улица Центральная
8(72154) 30224
z.e.e.1963@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
30
Аппарат акима Кызылкайынского сельского округа
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Кызылкайын, улица Центральная 4
8(72154)35543
akimatbereznyaki@mail.ru
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача справки,
подтверждающей принадлежность
заявителя (семьи) к получателям
адресной социальной помощи"
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения административного действия
1) при обращении в уполномоченный орган:
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа,
Руководитель уполномоченного органа,
Ответственное лицо уполномоченного органа,
Наименование действий (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием заявления, проверка документов, регистрация, подготовка справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подпись справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление справки на подпись руководителю, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Направление справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги ответственному лицу уполномоченного органа
Выдача справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги
Сроки исполнения
Не более 5 минут
Не более 5 минут
Не более 5 минут

2) селолық округтың әкiмiне өтініш берген кезде:
Негізгі үдерістің әрекеттері (барысы, жұмыс ағымы)
Әрекет № (барысы, жұмыс ағымы)
1
2
3
ҚФБ атауы
селолық округтың әкімінің қызметкері
селолық округ әкімі
селолық округтың әкімінің қызметкері
Әрекет (үдерістің, үрдістің, операцияның) атауы және олардың сипатталуы
Өтінішті қабылдау, құжаттарды тексеру, анықтаманы немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Анықтамаға немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Анықтаманы немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушы-өнімдік шешім)
Селолық округтың әкіміне анықтамаға немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қоюға жолдау
селолық округ әкімінің қызметкеріне анықтаманы немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты жолдау
Мемлекеттік қызметті алушыға анықтаманы немесе, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Орындалу мерзімдері
5 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
Атаулы әлеуметтiк көмек
алушыларға өтiнiш берушiнiң
(отбасының) тиесiлiгiн растайтын
анықтама беру" мемлекеттiк
қызмет регламентіне
3 қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету үрдісінде ҚФБ және мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі әкімшілік әрекеттің логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар
1) уәкілетті органға өтініш берген кезде:
2) селолық округтың әкiмiне өтініш берген кезде:

2) при обращении к акиму сельского округа:
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Сотрудник акима сельского округа
Аким сельского округа
Сотрудник акима сельского округа
Наименование действий (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием заявления, проверка документов, регистрация, подготовка справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подпись справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление на подпись акиму сельского округа справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Направление справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги сотруднику акима сельского округа
Выдача справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги
Сроки исполнения
Не более 5 минут
Не более 5 минут
Не более 5 минут
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача справки,
подтверждающей принадлежность
заявителя (семьи) к получателям
адресной социальной помощи"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги
1) при обращении в уполномоченный орган:
2) при обращении к акиму сельского округа: