Энтузиаст селолық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 маусымдағы N 13/01 қаулысы. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 маусымда N 8-14-176 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы N 31/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 10.12.2012 N 31/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағының 9) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі "Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесiмдердi бекiту туралы" N 407 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара және ұсақ малдың ауруына байланысты (бруцеллез) Нұра ауданы Энтузиаст селолық округінің аумағында бруцеллез бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі "Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесiмдердi бекiту туралы" N 407 қаулысымен көзделген талаптарына сәйкес ірі қара және ұсақ мал иелері шектеулі іс-шараларын орындау бойынша шаралар қабылдансын.
3. Нұра ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі (О. Қантарбай) жануарлардың (бруцеллез) жұқпалы ауруларының таралуына жол бермеу және анықталған эпизоотиялық ошақтың ветеринариялық-санитариялық салауаттылығына жету мақсатында Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 26 бабында көрсетілген қажет ветеринариялық-санитариялық шараларды өткізсін.
4. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Нұра аудандық аумақтық инспекциясының бастығы Алшымбаев Ансари Нагаманұлына (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 26 бабымен көзделген шектеу іс-шараларының орындалуын қамтамасыз ету ұсынылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Досбол Боташұлы Бекмағанбетовке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Бексұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің
Нұра аудандық аумақтық
инспекциясының бастығы
А.Н. Алшымбаев _____________

Об установлении ограничительных мероприятий на территории Энтузиастского сельского округа
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 26 июня 2012 года N 13/01. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 26 июня 2012 года N 8-14-176. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 10 декабря 2012 года N 31/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 10.12.2012 N 31/01.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и  подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года N 407 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с болезнью крупного рогатого и мелкого рогатого скота (бруцеллез) установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу на территории Энтузиастского сельского округа.
2. Владельцам крупного рогатого и мелкого рогатого скота принять меры по исполнению ограничительных мероприятий согласно требований, предусмотренных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года N 407 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии".
3. Отделу сельского хозяйства и ветеринарии Нуринского района в целях недопущения распространения заразного заболевания животных (бруцеллез) и достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленных эпизоотических очагах, провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия, установленные статьей 26 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".
4. Рекомендовать начальнику Нуринской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан Алшинбаеву Ансари Нагамановичу (по согласованию) обеспечить выполнение ограничительных мероприятий, предусмотренных статьей 26 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".
5. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Бекмагамбетова Досбола Боташевича.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Бексултанов К.
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Нуринской районной
территориальной инспекции
Комитета ветеринарного контроля и
надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Алшимбаев А.Н. _________________

2012 жыл 26 маусым

26 июня 2012 года