2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2012 жылғы 29 наурыздағы N 384 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 06 сәуірде N 4298 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы 04 сәуірдегі N 13-12/1690 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы әкімдігінің 04.04.2013 N 13-12/1690 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңдарына, "Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы N 274 Жарлығына және "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы N 274 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы N 326 қаулысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе одан босатылуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ, оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімдерін өткермеген азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізу үшін осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес құрамда облыстық әскерге шақыру комиссиясы құрылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 2012.10.24 N 605 қаулысымен.
1-1. Осы қаулының 1-1-қосымшасына сәйкес облыстық әскерге шақыру комиссиясының резервтiк құрамы бекітілсін.
Ескерту. Қаулы 1-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2012.10.24 N 605 қаулысымен.
2. 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды өткізу кестесі осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об организации и обеспечении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление Кызылординского областного акимата от 29 марта 2012 года N 384. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 апреля 2012 года за N 4298. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского областного акимата от 04 апреля 2013 года N 13-12/1690)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского областного акимата от 04.04.2013 N 13-12/1690).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", на основании Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года N 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" и постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года N 326 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года N 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать областную призывную комиссию для проведения очередного призыва на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву в составе согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Сноска. Внесено изменение в текст пункта 1 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется постановлением Кызылординского областного акимата от 24.10.2012 N 605.
1-1. Утвердить резервный состав областной призывной комиссии согласно приложению 1-1 к настоящему постановлению.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 1-1 в соответствии с постановлением Кызылординского областного акимата от 24.10.2012 N 605.
2. Утвердить график проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

Ескерту. Қаулы 1-1-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2012.10.24 N 605 қаулысымен.
Ұранхаев Нұрлан Телманұлы
-
Қызылорда облысы әкiмiнiң орынбасары, комиссия төрағасы;
Ысқақов Жомарт Анафияұлы
-
"Қызылорда облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесi бастығының бірінші орынбасары, комиссия төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша);
Комиссия мүшелері:
Шохатаев Махмудин Мұхтарұлы
-
"Қызылорда облысының iшкi iстер департаментi" мемлекеттiк мекемесi бастығының орынбасары (келiсiм бойынша);
Жармаханов Ғалымжан Алтынбекұлы
-
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қызылорда облысы және Байқоңыр қаласы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесінің бөлім бастығы (келiсiм бойынша);
Күлтаева Ляйля Айтбайқызы
-
"Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттiк мекемесi бастығының орынбасары;
Тюлендин Дулат Равильұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті шекара қызметінің "Оңтүстік" өңірлік басқармасының 2019 әскери бөлімінің әскери медицина қызметінің бастығы (келiсiм бойынша);
Ерғалиева Жанар Шайхисламқызы
-
Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық медицина орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының мейiрбикесi, комиссия хатшысы.

Сноска. Постановление дополнено приложение 1-1 в соответствии с постановлением Кызылординского областного акимата от 24.10.2012 N 605.
Уранхаев Нурлан Тельманович
-
заместитель акима Кызылординской области, председатель комиссии;
Искаков Жомарт Анафияевич
-
заместитель начальника государственного учреждения "Департамент по делам обороны Кызылординской области", заместитель председателя комиссии (по согласованию);
Члены комиссии:
Шохатаев Махмудин Мухтарович
-
заместитель начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Кызылординской области" (по согласованию);
Жармаханов Галымжан Алтынбекович
-
начальник отдела государственного учреждения "Департамент Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Кызылординской области и городу Байконыр" (по согласованию);
Культаева Ляйля Айтбаевна
-
заместитель начальника государственного учреждения "Управление здравоохранения Кызылординской области";
Тюлендин Дулат Равильевич
-
начальник военной медицинской службы войсковой части 2019 Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию);
Ергалиева Жанар Шайхисламовна
-
медицинская сестра государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной медицинский центр" управления здравоохранения Кызылординской области", секретарь комиссии.