"Қармақшы ауданында мүгедектер мен бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 20 маусымдағы № 16 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 тамыздағы № 228 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 03 қазанда № 4317 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 және "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149-ІІ Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қармақшы ауданында мүгедектер мен бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 20 маусымдағы N 16 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-5-161 тіркеуден өткен, 2011 жылы 30 шілдеде 66 нөмірімен "Қармақшы таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Қаулының тақырыбы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы"
Қаулының кіріспе бөлімі мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 және "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149-ІІ Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін және қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының бір проценті мөлшеріндегі квота белгіленсін";
4-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.";
мынадай мазмұндағы 5-тармақпен толықтырылсын:
"5. "Қармақшы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бастығы Ә.Қошалақов) жұмысқа орналасу үшін өтініш берген мүгедектерді және қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарына орналастыруын қамтамасыз етсін."

О внесении изменений и дополнений в постановление Кармакшинского районного акимата от 20 июня 2011 года № 16 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов и лиц, освободившихся из мест лишения свободы в Кармакшинском районе"
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 27 августа 2012 года № 228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 октября 2012 года № 4317. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и 23 января 2001 года N 149-ІІ "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Кармакшинского районного акимата от 20 июня 2011 года N 16 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов и лиц, освободившихся из мест лишения свободы в Кармакшинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 10-5-161, опубликовано 30 июля 2011 года N 66 в газете "Қармақшы таңы") следующие изменения и дополнения:
Заголовок постановления изложить в следующей новой редакции:
"Об установлении квоты на рабочие места"
Преамбулу постановления изложить в следующей новой редакции:
"В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 23 января 2001 года N 149-ІІ "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
Пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Установить квоту в размере трех процентов от общей численности рабочих мест для инвалидов и в размере одного процента рабочих мест для лиц, состоящих на учете пробации уголовно - исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы.";
Пункт 4 изложить в следующей новой редакции:
"4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.";
дополнить пунктом 5 следующего содержания:
"5. Государственному учреждению "Кармакшинский районный отдел занятости и социальных программ" (начальник Кошалаков А.) обеспечить трудоустройством подавших заявление инвалидов и лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в соответствии с установленной квотой."

2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Ә. Ерсұлтановқа жүктелсін.
3. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі М. Ергешбаев

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ерсултанова А.
3. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района Ергешбаев М.