"2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы N 25 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қазандағы N 181 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 31 қазанда N 4331 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 07 ақпандағы N 284 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 07.02.2013 N 284 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару
және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148, "Әкімшілік рәсімдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы N 107 және
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы
N 213 Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Жаңақорған
ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы
N 25 "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-7-151 санымен тіркелген, 2012 жылғы 11 сәуірде "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қаулының 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық әскерге шақыру комиссиясының құрамы осы қаулының
1-қосымшасына сәйкес құрылсын.";
Қаулының 1-қосымшасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Аудандық әскерге шақыру комиссиясының құрамы".
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қ. Бүркітбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа
енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі                 С. Тауипбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңақорған аудандық ішкі істер
бөлімі Қызылорда облысының Ішкі істер
Департаменті Қазақстан Республикасының
Ішкі істер Министрлігі"
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
Абдуллаев Ербол Бибатырұлы
_______________ "23" қазан 2012 ж.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының денсаулық
сақтау басқармасының "Жаңақорған
аудандық емханасы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорынының бас дәрігері
Абдусаметов Жақсылық Әбілқасымұлы
____________ "23" қазан 2012 ж.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысы Жаңақорған
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Әлімбетов Сабырхан Қалиханұлы
_______________ "23" қазан 2012 ж.

О внесении изменений в постановление акимата Жанакорганского района от 26 марта 2012 года N 25 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 24 октября 2012 года N 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 октября 2012 года N 4331. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 07 февраля 2013 года N 284
Сноска. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 07.02.2013 N 284.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января
2001 года N 148 "О местном государственном управлении и
самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 ноября 2000 года
N 107 "Об административных процедурах" и от 24 марта
1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Жанакорганского района
от 26 марта 2012 года N 25 "О проведении призыва граждан
на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре
2012 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-7-151, опубликовано в
газете "Жаңақорған тынысы" от 11 апреля 2012 года) внести следующие изменения:
внесено изменение в текст пункта 2 на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
внесено изменение в название приложения 1 на казахском языке, название приложения 1 на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Буркитбаева К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района                      С. Тауипбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
"Отдел внутренных дел
Жанакорганского района
Департамент внутренних дел
Кызылординской области
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан"
Абдуллаев Ербол Бибатырулы
____________ "23" октября 2012 год
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач государственного
Коммунального предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Жанакорганская районная поликлиника"
управления здравоохранения
Кызылординской области
Абдусаметов Жаксылык Абилкасымулы
____________ "23"октября 2012 год
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Жанакорганского района
Кызылординской области"
Алимбетов Сабырхан Калиханулы
____________ "23" октября 2012 год