Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 28 мамырдағы № 37/323 "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 6/61 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 01 қазанда № 2161 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 16/155 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 12.12.2013 № 16/155 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының  15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 43-1 бабына сәйкес, қалалық маслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 28 мамырдағы № 37/323 «Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау   және көрсету туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік  тіркеу Тізілімінде 2007 жылы 4 шілдеде № 11-1-57 болып тіркелген, 2007 жылғы  14 шілдедегі № 121-122 «Маңғыстау» газетінде жарияланған)  шешімінекелесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің тақырыбы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
«Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және көрсету туралы»;
1 қосымшадағы:
9,10,11 реттік нөмірлер жолдары алынып  тасталсын.
2.Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         С.Токмашов
Қалалық  мәслихат
хатшысы                                 М. Молдағұлов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтікбағдарламалар
бөлімі» мемлекеттікмекемесінің
бастығы
Г. Хайрлиева
12 қыркүйек 2012 жыл

О внесении изменений в решение городского маслихата от 28 мая 2007 года № 37/323 "О назначении и оказании социальных выплат отдельным категориям граждан"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12 сентября 2012 года № 6/61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 01 октября 2012 года № 2161. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2013 года № 16/155
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12.12.2013 № 16/155.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IY, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 28 мая 2007 года № 37/323 «О назначении и оказании социальных выплат отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-57 от 4 июля 2007 года, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 14 июля 2007 года № 127) следующие изменения:
заголовок настоящего решения изложить в новой редакции следующего содержания:
«О назначении и оказании социальных выплат отдельным категориям нуждающихся граждан»;
в приложении 1:
строки, порядковые номера 9,10,11 исключить.
2.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     С.Токмашов
Секретарь городского
маслихата                               М. Молдагулов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Актауский городской отдел занятости
и социальных программ»
Хайрлиева Г.
12 сентября 2012 года