Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 50/440 "2012 - 2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 23 қарашадағы № 7/69 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 07 желтоқсанда № 2170 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106 бабының 3,4 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі  басқару туралы» Заңына сәйкес, қалалық  мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 50/440 «2012-2014 жылдарға арналған қалалық  бюджет туралы» (нормативтік  құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 28 желтоқсанда № 11-1-169 болып тіркелген, 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 220-221 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
«2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға  келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 15 622 825 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 690 196 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 353 566 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 534 717 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 044 346 мың теңге;
шығындар – 15 779 226,7  мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 037 500  мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 037 500  мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 166 430 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 166 430 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4 360 331,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –  4 360 331,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 4 037 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу –  0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 322 831,7 мың теңге».
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4 тармақ алынып тасталсын.
8 тармақтағы «10210» саны «10209,3» санымен ауыстырылсын;
9 тармақтағы 4 қосымша осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редақцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ы. Көшербай
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                 М. Молдағұлов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
А. Ким
23 қараша 2012 жыл
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 23 қарашадағы
№ 7/69 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған Ақтау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение городского маслихата от 12 декабря 2011 года № 50/440 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 23 ноября 2012 года № 7/69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 07 декабря 2012 года № 2170
В соответствии с пунктами 3,4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи  6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 12 декабря 2011 года № 50/440 «О городском бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-169 от 28 декабря 2011 года, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 29 декабря 2011 года № 220-222) следующие изменения:
«Утвердить городской бюджет на 2012-2014 годы согласно приложению 1, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 622 825 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям  – 11 690 196 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 353 566 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 534 717 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –  3 044 346 тысяч тенге;
2) затраты – 15 779 226,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 037 500 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 037 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 166 430 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 166 430 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 360 331,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –   4 360 331,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 4 037 500 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 322 831,7 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Пункт 4 – исключить.
В пункте 8 цифру «10210» заменить цифрой «10209,3».
В пункте 9 приложение 4 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     Ы. Кошербай
Секретарь городского
маслихата                               М. Молдагулов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Актауский городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
А. Ким
23 ноября 2012 года
Приложение 1
к решению  городского маслихата
от 23 ноября 2012 года № 7/69
Бюджет города Актау на 2012 год
категория
Сумма тыс. тенге
класс
подкласс
Наименование

450
015
Республикалық бюджеттен берілетін рансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
38 832
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
46 497
021
Республикалық бюджеттен берілетін  нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзетү), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жаска толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
20 610
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
235 790
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
3 655
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен  жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін бастауыш, негізгі орта,  жалпы орта білім: мектеп, мектеп-интернаттар ұйымдарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
95 665
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 562 270
467
Құрылыс бөлімі
90 758
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
90 758
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
605 964
123
Өмірзақ селосы әкімінің  аппараты
465
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
465
451
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
601 763
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 846
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
102 855
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16 592
006
Тұрғын үй көмегі
32 990
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
215 846
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 777
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 401
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
31 766
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету

450
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
38 832
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
46 497
021
Увеличение  размера доплаты  за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся  без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов  из республиканского бюджета.
20 610
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
235 790
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 655
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета.
95 665
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 562 270
467
Отдел строительства
90 758
037
Строительство и реконструкция объектов образования
90 758
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
605 964
123
Аппарат акима села Умирзак
465
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
465
451
Отдел занятости и социальных программ
601 763
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54 846
002
Программа занятости
102 855
005
Государственная адресная социальная помощь
16 592
006
Оказание жилищной помощи
32 990
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
215 846
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 777
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 401
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
31 766
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому